Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycjatbbb

aborcja farmakologiczna

Polecane posty

Gość Panna XX
Chyba mnie źle zrozumiałaś, jestem dorosłą osobą i wiem co robie. Nie mam żadnego "poczucia winy" , Bo nie zrobiła bym nic wbrew sobie. Ale nie bede TU wypisywać jaka to ja nie jestem szczęsliwa , i czuję ulgę ( nie zaprzecze temu) ponieważ szanuje innych użytkowników internetu oraz tego forum , którzy mają odmienne zdanie na ten temat. Nie chce poprostu prowokować do niepotrzebnych kłótni czy wyładowań. Mimo iż jestem anonimowa to to staram się utrzymać jakiś "poziom" , który jest z roku na rok zaniżany przez osoby czujące się bezkarnie i bluzgające na wszystko co nie jest po ich myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna XX
Słuchajcie Moje Drogie, nie ma się co dziwić. Żyjemy wkońcu w takim kraju gdzie kontrowersja i tabu jest potępiane mimo iż brniemy wściekle do przodu by wybić się wkońcu z tej nędzy! W innych Państwach aborcja jest legalna, u nas nie, ale to tylko kwestia czasu. A jak było z marihuana? Palących uważano za ćpunów i narkomanów, ale przeciez nie robią nic złego , palą to co stworzył BOG - a przeważnie katolicy potępiają owe zachowania TO JEST JAKIŚ ABSURD! Minęło trochę czasu i co? i Zielsko można dostać już na recepte. Wszystko jest kwestią czasu a nie tego czy jakaś kwestia jest moralna czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
Panna, chciałabym z Tobą o tym porozmawiać, jestem parę godzin przed polknieciem tabletek .mam pewne pytania i wątpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna XX
WItaj, pisz do mnie na maila kiss-myy@wp.pl Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam2000
Dokonałam aborcji farmakologicznej przynajmniej tak mi się wydawało, wzięłam tabletki krwawiłam ..wylatywało coś ze mnie, miałam bóle myślałam zę już po wszystkim,poszłam na kontrolne USG tydzień po poronieniu a lekarz,że jest pusty pęcherzyk ciążowy,że powinien przy następnej miesiączce wydalić się..nie wiem co mam robić czekać?dlaczego został, przecież krwawiłam wydaliłam coś z siebie...miałyście taką sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antybaby
Skoro ginekolog stwierdził ze wydalisz go przy nastepnej miesiaczce to widocznie tak ma byc i nie masz ise czego obawiac. Ja tez jestem PO , nadal krwawie ale juz nie wychodza ze mnie skrzeby krwi, ktore na poczatku byly dosc duze . W nastepnym tygodniu ide na usg przekonac sie czy wszystko jest ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antarak
jak mialam 18 lat myslalam ze jesli wpadne usune..teraz mam 26 i 7 miesieczne dziecko, chciane planowane i w zyciu bym teraz nie pomyslala o aborcji, zwlaszcza ogladajac ostatnio film o tym, jestem z a tym ze kobieta powinna wybrac..bo lepiej usunac niz udusic i ukryc w zamrazalce..ale ja osobiscie aborcji nigdy bym nie dokonala. radze pomyslec o zabezpieczeniu i wizycie u psychologa.. musisz sie wziasc w garsc bo masz 2 innych dzieciakow przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antarak
mam kolezanke ktora usunela majac 18 lat i dzis ma 27 i nadal wspomina ile jej dziecko by teraz mialo latek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze nie przeczytam tych wszystkich odp. pod twoim postem....bo po co ...jestem kobietą i czekam na swój drugi cud ...czyli dzidziusia ale powiem ci jedno to Twoje ciało Twoje życie i decyzja- dobra czy zła nie ważne bo teraz Ty musisz z tym żyć przykro mi bo z tego co piszesz to dla Ciebie to nie było łatwe i teraz borykasz się z wyrzutami sumienia. Zawsze są dwie drogi Ty wybrałaś tą i teraz musisz się nauczyć z tym żyć, stało się. Nie zamierzam Cię osądzać, oceniać i nikt nie powinien takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje ale nie Tobie a temu nie narodzonemu malenstwu, ty kare sama sobie wybralas i wyzuty sumienia ci nie ozwola jus nigdy cieszyc sie z byci matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira32
Jedni chcą mieć dzieci innni nie, Wspolczuc to mozna Tobie bo chcesz a niemożesz, widocznie TAK CHCIAŁ BOG! i chce Ci przez to powiedziec zebyś uratowałą chociaz jedno niechciane dziecko, adoptuj. Jezeli nie jestes za aborcja, i uwazasz ze mlode matki musza rodzic dzieci, i mordowac je pozniej wkladajac do zamrazarki czy wyzucac do smietnika, badz oddawac do bidula, to badz tak dobra i wez takie jedno dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna XX
Witajcie ;) Kira masz wsumie troszke racji, zawsze można uratować takie niechciane dziecko, lecz każda matka chce mieć swoje , To znaczy stworzone ze swoich i partnera genow, chodz nie zaprzecze że takie z domu dziecka było by mniej kochane. Moim zdaniem Każda kobieta powinna mieć wybor. Taka decyzja nie jest prosta, lecz lepiej usunąć mały embrion ktory za pewne jeszcze nic nie czuje , niż pozniej zamordować dziecko ktore już żyje na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antarak
ale ja mam 7 miesieczne dziecko, jednak gdybym nie mogla miec dzieci to adopcja wchodzila by w gre chyba predzej niz invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira32
Wszedzie piep***rzeni katolicy, aborcja to grzech a invitro to nie?? Jak juz tacy swieci jestescie to przeciez tylko Bog ma prawo dać i odebrac zycie, nie mozna w to ingeowac! Do kosciola i czekac na przebaczenie grzesznicy! Ja nie jestem katoliczka ale zyje lepiej niż nie jeden katolik! To ze usunełam płód to moja sprawa, a to ze Komus to nie pasuje to juz nie bede sie tym przejmowac. Nie lepsi jestescie udajac katolikow , a przechodzicie obojetnie kolo krzywdy innych, nie umiecie pomagac TAKI JEST WLASNIE NAROD POLSKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burszrynek73
Kobiety jesli w gre wchodza aborcja, lub pozostawienie dziecka Pomyslcie o zabezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira32
Czlowieku z choinki sie urwales, a nie pomyslisz ze antykoncepcja nie daje 100% ochrony , i co wtedy? Zdarzaja sie tez wpadki , owszem... Ale do cholery jestesmy tylko ludzmi tak! ? Czasu sie nie cofnie , a decyzje trzeba podjąc. Urodzic, ale co pozniej z niechianym dzieckiem? oddac do domu dziecka? wyzucic? Kazdy ma prawo do wlasnej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kira32: "Jak juz tacy swieci jestescie to przeciez tylko Bog ma prawo dać i odebrac zycie, nie mozna w to ingeowac! " W takim razie antykoncepcja to też ingerencja w życie... ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira32
Owszem, ale ja nie jestem jakoś przesadnie religijna, Mam swoje zdanie na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokalane poczęcie
nigdy nie zrozumiem kobiet dokonujących aborcji.. jak wy potem zyjecie?macie chociaz koszmary?pewnie nie,bo mówicie o tym jak o zeszłorocznym śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Panny XX
Witaj, czy mogłabyś się do mnie odezwać na maila. To dla mnie bardzo ważne. Potrzebuję twoje go zdania na pewien temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofi24
szkoda ze was ZWOLENNICZKI ABORCJI matki nie usunęły oj szkoda-teraz na świecie takie suki by nie żyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkwHHs
Do "sofi24" Szkoda że Ciebie mamusia nie raczyła takim zaszczytem. Skoro potrafisz inne kobiety nazwać "sukami: to z pewoscią sama taka jestes :) A Ty z takimi poglądami nie powinnaś z klasztoru wychodzić.. Wierzysz w Boga zapewne jak ponad polowa naszego spoleczenstwa, a czy zastanawialas sie nad tym ze gdyby Bóg był tak na prawde wszechmocny miloscierny to pozwolil by na smierc niewinnych dzieci które umierają z głodu, przemocy itp.. Nawet Bog nie jest idealny, więc odczep się prosze od kobiet które same chcią decydować o swoi życiu, chcesz mieć gromadke dzieciaczkow DOBRZE nie zapezpieczaj się bo to przecież GRZECH! a pozniej nie miej im co do garnka włożyc Serdecznie pozdrawiam. I mam nadzieję że to będzie dyskusja na poziomie, jeżeli masz chęć kogoś wyzywać, obrażać i przeklinać na forum to lepiej nie pisz bo się pogrążasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna XX
Jak dawno Tu nie zaglądałam, jak się macie Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianka91@o2.pl
Mialam z wow i wszystko okej. Poza tym sa uczciwi bo jeden zestaw nie doszedl, wyslali drugi a na koniec przyszly 2. Starczyl jeden, drugi lezy w szufladzie, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zrobiłam test i okazało się że jestem w ciąży od razu zamówiłam tabletki i wczoraj je zażyłam zadziała już pierwsza dawka nie mogłam urodzić tego dziecka poniważ mam już dzieci jest mi z tego powodu przykro ale nie miałam wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka pierwsza dawka
co ty zmyślasz:O piersza dawke powinnaś brać dzisiaj na wywołanie skurczy do wydalenia płodu a wczoraj najwyżej JEDNĄ tabletkę ru na obumarcie płoda, nie kłam że brałaś coś kręcisz pewnie chcesz kolejną kłótnie wywołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka929292
dziewczyny, macie jakieś pewne źródła gdzie można dostać taki zestaw? całkowicie nie jestem gotowa na dziecko, nie chce je krzywdzić by miało źle w życiu. I powiedźcie, co jeśli wpadka jest przy tabletkach antykoncepcyjnych? Zadziałają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym pewnym żródłem dostępu do tabletek wywołujacych sztuczne poronienie jest WOMENONWEB.org. Jeśli ktoś z Was potrzebuje pomocy niech szuka jej tam. Co do wszystkich pseudo proroków, matek-Polek oraz moralistek- niech zostawia swoje nauki dla siebie, jeśli temat ich nie dotyczy. Ilu ludzi na świecie- tyle różnych sytuacji. Nigdy nie wiesz w jakiej sytuacji możesz się znaleźć kiedyś. Problem niechcianej ciązy nie spotyka jedynie osoby nieodpowiedzialne, które zaszalały na imprezie. Bardzo często zawodzi zabezpieczenie, sama zaszłam w ciążę zażywając tabletki antykoncepcyjne bynajmniej żadnej nie pominęłam. sa ludzie na świecie, którzy naprawde nie mogą sobie pozwolic na dziecko. A takie idiotyczne gadanie, że mozna urodzic i oddać to przejaw największej głupoty i braku wiedzy. Jesli ktos jeszcze o tym nie wie to ciąża nie trwa 2 tygodnie i żeby donosic dziecko do porodu to długa droga 9 miesięcu. A sa ludzie, którzy np musza pracowac, którzy moga przez to te prace stracić, a którzy mają juz w domu dzieci, które jedza częsciej niż dwa razy w roku. Tak więc nie oceniaj jesli nie masz pjecia o zyciu i o trudnych ludzkich sytuacjach. Sama znam osobę, która zaszła w ciążę choc miała założona spiralę i nie chciała urodzic dziecka bo ma już jedno chore na mukowiscydozę- dziwicie się? Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×