Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycjatbbb

aborcja farmakologiczna

Polecane posty

Gość gość
A w którym tygodniu byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był 6 tydzień. Arthrotec zawiera misoprospol, który w odpowiedniej dawce powoduje skurcze i ma działanie poronne. Znam kilka dziewczyn, które stosowały Arthrotec do aborcji farmakologicznej i u każdej się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam. Mimo wszystko nie na każdego działa. Fajnie że Ci się udało. Ja zaczynam.jutro zestawem z wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki i daj znać po. Ja się cieszę, że u mnie przebiegło bez żadnych skutków ubocznych. Absolutnie nic nie bolało, a w internecie można przeczytać naprawdę straszne opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotul88
witam, mam do odsprzedania zestaw tabletek do przeprowadzania aborcji farmakologicznej ze strony women help women. Mogę udostępnić formularze zamówień, korespondencję mailową z organizacją. Sprzedaję, ponieważ z uwagi na długi czas oczekiwania musiałam zdecydować się na inną opcję. Kwota 370 zł. Proszę o kontakt mailowy kotul88@wp.pl, postaram się odpowiadać jak najszybciej. Lokalizacja: Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rytka
Hejka dziewczyny. Chce kupic tabletki Women z ogloszenia ale najpierw chce Was spytac o cos. Czy orginalny komplet sklada sie z 2 listkow i w jednym sa 4 tabletki a w drugim 4 + 1 okragla i do tego pudeleczko A-kare? Dostalam na mala zdjecie z takim kompletem, czy jest ryzyko ze to podrobki czy to napewno dobre leki? Blagam o szybka odpowiedz!!! Dziekuje. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rytka
tzn. na maila dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blistrze powinno być napisane misoprostol i mifepristone czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połknęłam dziś mefipristone..... Mam nadz że zestaw a kare pomoże.... Jutro reszta.....Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda na to że masz oryginał. Także działaj a jeśli już to napisz jak było. Ja jutro mam zastosować mizopristol. Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elwira, napisz proszę, w którym tygodniu ciąży byłaś i jak przebiegła aborcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dokładnie 5 tydzień i 6 dzień licząc od ostatniej miesiączki. Zrobiłam to wczoraj. Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było inaczej niż Po cytotec - bo próbowałam wcześniej ale może było za wcześnie. Wczoraj od rana brałam mizoprostol. Było krwawienie były skurcze po ostatnich dwóch tabletkach musiałam wziąć ibupromy 3 bo myślałam że nie wytrzymam. Było sporo krwi trochę skrxepow dwa razy coś chlupnelo do toalety, nie zajrzałam. Choć mysle że ma coś nadzwyczajnego było za wcześnie. Dziś trochę pobolewa mnie brzuch krwawię jak przy okresie czasem wyleci jakiś skrzep. Z automatu jak dziś wstałam nie miałam napięcia w piersiach. I myślę że to dobry znak. Nikt nie wie.....z tym.troche mi źle. Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Elwira. To ile wzięłaś w sumie tabletek misoprostolu? Miałaś zestaw z WHW? Wg ich instrukcji, pierwszego dnia należy połknąć 1 tabletkę mifepristone, a po 24h rozpuścić pod językiem 4 tabletki misoprostolu, czy tak też było w Twoim przypadku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak brałam w piątek mife A wczoraj mizoprostol. Najpierw 4 potem 2 i 2. Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zestaw z wow a kare czy jakoś tak. Oryginalny. W sumie 9 tabletek. Pierwsza zabija kolejne pomagają wywalić.... Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Elwira, wcześniej pisałaś, że próbowałaś z Arthrotec i po dwóch dniach krwawienie ustało. Napisz proszę ile wówczas wzięłaś tabletek Arthrotec i jak intensywne było krwawienie przez te 2 dni, duże czy tylko jakieś plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to był cytotec. Arthrotec i cytotec mają tyle samo miso. W sumie 12 tabletek Po 4 co 3 godz. Krwawienie maleńkie....tylko w trakcie na 1 podpaskę...potem zero. Miałam bolesne piersi i mdłości więc wiedziałam że nic z tego.....po zestawie z wow dziś jak wstałam jak ręka odjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Elwira za wszystkie informacje. Trzymaj się, zdrowia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam zestaw z wow, który przyszedł do mnie za późno. Jestem już po zabiegu i nie są mi potrzebne. Zainteresowane zapraszam do kontaktu wowtab@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z powyżej miałaś aborcję mechaniczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te skurcze sa bardzo bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 41 lat zaszłam w ciążę. To był szok i przerażenie .Poszłam na Usg to był 5tydz .zaczęłam przeszukiwać Internet za tabletkami aborcyjnymi .Natrafiłam na oszusta który przysłał mi luzem jakieś niewiadomego pochodzenia tabletki ale będąc w szoku wzięłam i nic czas leciał okres Świąteczny się zbliżał. Będąc już w 8 tyg zdecydowałam załatwić sama receptę na Arthrotec. Udało mi się od razu wykupiłam jeszcze wracając z apteki od razu zazylam 4 tab pod język co 3 godz następne dawki .Przechodziłam ciężko poty później zimno słabo się czułam krwawilam przez 4 tyg .Nie wiem czy byłam szczęśliwa wręcz przeciwnie płacz żal smutek reklamy telewizyjne z małymi dziećmi wywoływały u mnie rozpacz .Po tym fakcie bardzo pragnęłam znów byc w ciąży sądziłam że będzie inaczej pragnęła tego maleństwa ale przez dłuższy czas bo 6 miesięcy nie zachodziłam w ciążę. Kiedy znów zaszłam w ciążę znowu ten strach i ponownie usunęłam w 4 tyg przerazał mnie mój wiek 41 lat ze jak moje dziecko będzie miało 18 lat to ja będę przed 60 ze ojciec mojego dziecka będzie miał wtedy 65 lat nie wiem ale może to dla niektórych blache powody Ale mnie przerażalo .Z jednej strony pragnęłam tego maleństwa a z drugiej bałam się czy dam radę wychować i czy nie braknie mi sił i pieniędzy ponieważ jesteśmy zwykłymi ludźmi pracujemy oby dwoje fizycznie .Mamy już córkę 19 latkę przed nią studia wydatki .Może kiedyś w życiu będę żałować tej decyzji Może spotka mnie za te czyny kara ale zrobiłam to dla dobra dziecka ponieważ nie chciałam aby kiedyś wstydziło się ze ma starych biednych rodzico -dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale z ciebie suka :/ jak można świadomie zajść w ciążę bo się chce i za chwilę ją usunąć jak wyrwanie zęba, bo się wystraszylas :/ mam nadzieję że to kiedyś do ciebie wróci. Ja nie jestem przeciwniczką aborcji ale na boga, ty jesteś kompletną kretynką żeby usuwać ciąże jedną po drugiej i to w dodatku w tą drugą zaszłas świadomie, bo miałaś taki kaprys. Że ci sumienie żyć pozwala . Dla mnie jesteś dnem. NIC cię nie usprawiedliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam oryginalny zestaw whw w blistrach, odbiór osobisty na terenie Warszawy lub okolic. Cena równowartość 75Euro - 300zł. Wiadomość na maila: kasiamarcin1980@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po takiej aborcji farmakologicznej mogę korzystać z basenu i używać tamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2018.01.12 - jednak mamy w tym kraju głupich polaków, zachodzić specjalnie w ciążę, żeby potem usunąć, no to trzeba być naprawdę pieprzniętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:20 przez pierwszy miesiąc nie możesz korzystać z basenów lepiej starać sie używać podpasek, a jezeli to koniecznie to użyj tamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki poronne
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas trwania zabiegu jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 200zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 502-427-780 . Ps. Ze wzgledu na duża ilosc sygnałow od osob ktore zostały oszukane proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolym napisem obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×