Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycjatbbb

aborcja farmakologiczna

Polecane posty

Gość gość
do gość 2013.12.25 -durny przygłup pisowski się odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1990
Witam . Wziełam tabletki poronne , bol skurcze po 6 h delikatna krew . Puzniej plamienie ciemne brązowe i tak 3 dzień .krwawienia dalej nie ma . Cos ktos wie . Ginekolog kazala czekac na krwawienia a ja obawiam sie . W srodku zalegajace kawalki ciemno brazowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem w podbramkowej sytuacji... Prosze o pomoc, podpowiedz, gdzie moge zamowic pewny zestaw poronny??? Cos mi mignelo ze na womenweb, czy ktos moze to potwierdzic? Jestem w rozsypce i nie wiem jak mam szukac, a z ogloszenia24 nie chciala bym ryzykowac :( bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku przestrodze… Piszę ten komentarz, ponieważ czuje potrzebe podzielenia się na forum, moją hisotirą, związaną z aborcją farmakologiczną. Może kiedyś któraś kobieta przeczyta ten post i zastanowi się zanim podejmie jakąś decyzje. Dowiedziałam się że jestem w ciąży w 8 tygodniu. Wiedziałam, że nie mogę pozwolić na to, by ją utrzymac, powodow zbyt wiele, by je teraz wymieniać… udało mi się przez Internet zamówić tabletki poronne za 550zł. Tabletka, którą miała być mifepristone, nie miała nawet oznaczenia na opakowaniu… wyglądała jak przypadkowa tabletka.pomimo tego przyjęłam ją, a po 12 h zaczęłam przyjmować cytotec, wedlug zaleceń. Po 1 dawce wystąpiły bóle i wymioty. Po drugiej wymioty biegunka i ból nie do opisania.Ze względu na efekty uboczne, stwierdziłam że nie dam rady rady przyjąć trzeciej ostatniej dawki. Już po 1 dawce mialo wystąpić krwawienie, ale nie wystąpiło nawet po drugiej. Jedynie okropny, nie do opisania ból, i ta świadomość, że dzieje się tam w środku coś bardzo niedobrego… do krwawienia po przyjęciu tabletek nie doszło w ogóle, mimo że miały one na celu wlaśnie poronienie. Po tygodniu poszłam na badanie usg.Diagnoza? Zarodek martwy… zabiłam go tymi tabletkami. Tak, i tak chodziło o to, by pozbyć się ciąży… ale miałąm nadzieje, że do poronienia dojdzie od razu po zażyciu tabletek. Niestety tak się nie stało, i jeszcze przez ponad 2 tygodnie musiałam nosić w sobie martwy płód. Jakie to uczucie? Ja już wiem, wy poki co możecie sobie tylko wyobrazić… nie życze żadnej kobiecie takiej sytuacji przez którą ja przeszłam. Finalnie martwa ciąża została w końcu usunięta szpitalnie, w takich przypadkach jest to normalny zabieg ‘ czyszczenia’ ale jak dalej będę z tym życ? Nie wiem… uważajcie na tabletki które planujecie zakupić w sieci. Ich skutek może być różny…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja tez to zrobilam, zabilam swoje dziecko. Aborcja farmakologiczna to byla najgorsza decyzja w moim zyciu, nigdy sobie tego nie wybacze. Kochane,zagunione, wystraszone kobiety nie robicie tego! To jest straszne, mowie tu o bolu psychicznym, smutku, zalu, poczuciu winy ktore teraz mi to wazysza. Zaluje tego! Bylam w 5tc. To byla szybka akcja, dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, a po dwoch dniach juz w niej nie bylam, zrobilam to, wywolalam poronienie. Jestem potworem. :( .......... nie robcie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialyscie zarodek? jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a ja mam koleżankę co zrobiła i jest zadowolona, także nie mów za kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzz
Zamówiłam na Women Help Women końcem września 2017. Paczka dotarła w 5 dni od momentu przelewu pieniędzy (78 euro). Jeśli ktoś nie wie jak uporać się z przelewem za granicę to Poczta wykonuje takie przelewy. Trzeba iść i zapytać o druczek do przelewu za granicę. Jest on mało intuicyjny i ciężko go wypełnić, zrobiłam błąd aż 3 razy, dopiero 4 druk był dobrze wypełniony więc warto poprosić też o wzornik albo pomoc. Paczka jak to paczka i tabletki 1+8. Miałam obawy bo tabletki były w woreczkach a nie blistrach. Około godziny 16 je wzięłam tak jak zalecali czyli 4 (24h wcześniej jedną). Już po 50 minutach dostałam krwawienie i bóle brzucha. Po 2h wyszły skrzepy, zwymiotowałam i ogromnie bolał mnie brzuch. Ból silny ale do wytrzymania. I tak od około 18 do 00 leżałam i byłam tylko co godzinę zmienić podpaskę. Około północy ból się zmniejszył i zasnęłam. Później przez 6 dni krwawiłam jak przy okresie. 7 Dnia krwawienie ustało, ale wieczorem pojawiło się nagle i dużo większe. Wyszły kolejne skrzepy. Trochę się wystraszyłam, i znów krwawiłam 6 dni. Łącznie po 13/14 dniach wszystko ustąpiło. Jeśli ktoś sie obawia - nie ma czego, przynajmniej w moim przypadku wszystko było ok. Bez komplikacji. Wyobrażałam to sobie gorzej. Było, minęło. Jak ktoś się obawia czegoś to WHW wysyła paczki w całej polsce bo nie zarejetstrowane i Urzad Celny ich nie trzyma. Womenonweb też podobno jest pewną stroną ale ja korzystałam z Women Help Women.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobilas. Mam ten sam problem po utodzeniu piereszego mialam straszne komplikacje. Teraz wpadlismy z mezem. Mamy zamiar usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje kontaktu z dziewczynami, ktore uzyly zestawu z WOW (mam pytanie odnosnie tej procedury). Jesli ktos ma taki zestaw na sprzedaz (wylacznie odbior osobisty) to rowniez prosze o kontakt: listek1020@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam ten zestaw takze pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam to za sobą, mogę odpowiedzieć na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn powyzej - wolalabym na privie. ;) Poprosze adres mailowy albo napiszcie do mnie na listek1020@wp.pl to napisze jakie mam pytanie/a. Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę jutro robić..... Po arthrotec nie poskutkował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra też usunęła i nie płakała a wręcz odetchnęła z uglą, ja sama nie wiem co bym zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu naciagaczy. Czekam na zestawy z wow już 3 tyg na szczęście udało mi się odkupić od dziewczyny do której też doszedł za późno że zdjęciami że sprawdzenie zawartości. Po samym arthro niestety nie poszło wszystko. 2 dni krwawienia i koniec, ból prawie omdlenia....i nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.58 tzn co nie poronilas? O kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo artrotec ma bardzo mała skuteczność. Tylko sobie tym zaszkodzicie dziewczyny. Lepiej dopłacić i poszukać zestawu z wow. Dział od razu i w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję? Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania i NETporadnia dla osób w nieplanowanej ciąży a także tych z doświadczeniem aborcji. Skontaktuj się z nami! Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00 n e t p o r a d n i a . p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po arthrotec się nie udało. 2 zestawy z wow idą jeden już 3 tyg drugi od wczoraj. Jutro dostanę od dziewczyny która nie użyła. Art... To lęk na wrzody.....nie na pronienie..bylo trochę krwawienia tylko 2 dni a wszystkie objawy ciążowe się utrzymują. Nie warto się tym truć.....Czy jest tu ktoś ma kogo nie podziałał zestaw z wow? Przyznam że się martwię czy to.podziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, w którym jesteś tyg ? Jak do 9 to daje ci 110% że się uda. Naprawdę, uwierz, mimo że jestem anonimowa osoba z neta. Ale weź zgodnie z instrukcją. Ja zwymiotowalam po Ok pół godziny po pierwszej dawce i bałam się że nie zadziała. Ale udało się i to bardzo szybko. Aczkolwiek uprzedzam nastaw się że to nie będzie mile przeżycie. Wręcz przeciwnie. Dla mnie fizycznie był to koszmar. Miałam wszystkie skutki uboczne - wymioty, biegunka, gorączka, dreszcze i okropny, maksymalny ból brzucha. Aż mnie skrecalo, nie byłam w stanie się wyprostować. Masakra. Ale się udało. Po drugiej dawce były już lżejsze objawy. Nie straszę cię ale taka jest prawda. O psychice nie mówię bo każda przeżywa to na swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dopiero w 6 wiedziałam że będę w ciąży i za wczasu zamówiłam z wow.....z arthro próbowałam tydzień temu czyli w 5 ......moj partner nic nie wie. Pracuje za granicą jest bardzo wierzący. Mam córeczkę z pierwszego małżeństwa dobra pracę jestem na etapie zmiany na lepsza i na ciążę nie ma miejsca a z partnerem znamy się za krótko..... Bo ok 6 miesięcy. Wiem że będzie bolało i powinno jak brałam arthro to chciałam to czuć nie brałam.przeciwbolowych. powinno boleć. Elwira jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wspaniałego partnera natomiast znamy się za krótko nic nie wie o ciąży, pracuje za granicą. Mam wspaniała córka z pierwszego małżeństwa zmieniam zaraz pracę na wymarzoną i to nie ten czas.... Boję się że się nie uda jak z tym.arthro mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest prawidłowo? Ru potem po 24 4 miso potem po 4 godz 2 i znów 2 Po 4 godzinach? W rej rozsypce dodałam 2 podobne posty bo.myslalam że pierwszy się nie dodał....nie myślę o niczym innym.....ani w pracy ani w domu. Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak, nie tłumacz się tutaj z powodów usuwania. To tylko twoja sprawa. Inni i tak tego nie zrozumia. Skoro jesteś w 6 dopiero to może nie będzie tak źle jak było u mnie. Ja byłam w 8. I też uważalam że dobrze że boli.. nie brałam nic przeciwbolowego. Uda się na pewno po tym zestawie. Weź ru a po 24h 4 pierwsze (ją brałam pod język) a po 2godz kolejne 4. W zestawie jest chyba 10 bo mi dwie zostały ale już ich nie brałam . Możesz też wziąć je dopochwowo ale ja się bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo najpierw ru, potem 4 pod język a potem kolejne 2 . Nie pamiętam już ile ich dokładnie jest w zestawie w każdym razie zostały mi dwie sztuki ale nie wykorzystałam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wsparcie to dużo.... Napisze pojutrze jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Pamiętaj że jak coś by się działo nie tak to dzwoń na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2 dni po aborcji farmakologicznej. Załatwiam sobie receptę na Arthrotec. W niedzielę o 12 wzięłam pierwsze 4 tabletki pod język. Po około godzinie zaczęłam plamić. Kolejne 4 tabletki o 15 i o 16 zaczęłam krwawić dość mocno ale nie miałam żadnych skurczy, żadnego bólu, żadnych wymiotów. O 16:30 wyleciało ze mnie coś wielkości kurzego jajka, galaretowate, zaraz potem drugie trochę mniejsze. Później już tylko skrzepy. Dzisiaj byłam u ginekologa, zrobiłam hcg, wskazanie na 6 tydzień. Na usg wyszedł brak jaja plodowego, endometrium 8mm, tkanki popłodowe w szyjce macicy. Czyli poronienie samoistne. Za 2 dni mam ponowić hcg i usg żeby sprawdzić czy poziom spada i czy endometrium się zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś szczęście bo nie zawsze działa. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×