Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dakolen

Dakolen-tabletki poprawiające wygląd piersi.

Polecane posty

Gość oNa...o
hej stosoje tabletki 13dni i ani mój partner ani ja nie zauważyliśmy jakich kolwiek zmian. Czekam aż wyjem wszystkie tabletki i dam znać czy być może będzie jakaś zmiana w co na dzień dzisiejszy wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNa...o
hej stosoje tabletki 13dni i ani mój partner ani ja nie zauważyliśmy jakich kolwiek zmian. Czekam aż wyjem wszystkie tabletki i dam znać czy być może będzie jakaś zmiana w co na dzień dzisiejszy wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jataz
stosowałam kiedyś podobne bust-up, działały. tylko drogie były i po 6 miesiącach przerwałam. a te nie są a z tak drogie bo okoł0 60zł i starczają na ponad miesiąc (40szt po 1 na dzień). a tamtych musiałam brac po 2 dziennie więc płaciłam ponad 120zł na miesiąc. ...więc kupiłam sobie dakolen i testuję. Dam znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaab
Ja stosuję dakolen od miesiąca. Rewelacji nie ma aczkolwiek zmiany w piersiach są wyczuwalne. Napewno są jędrne i wypełnione więc mogę otwarcie powiedzieć że jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Sądze że te tabletki mogą działać ale na każda z nas inaczej. Wiec aby mieć pewność ja tez je wypróbuje. Zbieram sie z zakupem już troche jak tylko pokazała sie reklama w gaziecie, że takie takie i pomagają, czytałam fora ulotki i jak do tej pory niemam pewnosći czy i na mnie też zadziałają. Skład każdych leków to w większosci zioła, może powinnyśmy jeść wiecej soji i pić piwo, koper itp.stosować. Wiec zamawiam dziś tabletki, zrobię zdjęcie dla samej siebie aby mieć pewnosc i porównam po miesięcznej kuracji czy to działa. Wtedy opisze czy jest jakaś nadzieja dla naszych piersi. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih
na poprawe wyglady piersi najlepsze sa pompki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALUA- 26y
Witam !!! chciałam się wypowiedzieć troche na dany wątek, Czytam te niektóre bzdety i aż się śmiać chce! Dziewczyny a jak jest z tabletkami antykoncepcyjnymi??? jednej będzie pasował Logest, inna będzie źle się po nim czuła, jedna może brać microgynum, druga będzie po nim tyła. Każda z nas jest inna!!! Na pewno Pani która ma miseczkę A, nie urośnie biust po Dakolenie do miski C! Powiem wam co ja myśle, 2 miesiące temu skończyłam karmienie, przed ciążą nosiłam biustonosz 70 E (75 D), teraz po karmieniu spadło mi do marnego C ( porównywalny rozm. do 75 B). Miejsce na miskę E mam, wydaje mi się że te tabletki są w stanie podnieść biust, czyli go ujedrnić co optycznie sprawia wrażenie większego, kwestia historii ciała. Dakolen biorę od niecałego tygodnia, zobacze co bedzie, ale myśle, ze ja szanse jakąś mam by poczuć-zobaczyć rezultat, nie licze na miske E, tylko na swoją pełniejszą C, a nie jak teraz płaską pierś u góry jak zjeżdżalnia. Trzeba przeanalizować co jak na nas działa... A tak swoją drogą moje Panie, to reklama Dakolenu ukazała sie faktycznie niedawno, ale produkt był dostępny troche wcześniej przed reklamą, mało tego za południową granica był dostaępny-podobno ten lek pod nazwą DEKOLEN. A prócz masażu jest jeszcze jedno ćwiczenie, które faktycznie pomaga (stosowałam po pierwszej ciąży- skutkowało), trzeba być tylko zaangażowanym, zdeterminowanym i regularnym. 2 razy dziennie po 20 ruchów to wcale nie tak dużo. Trzeba podnieś przed siebie zgiete w łokciach ręce na wysokości ramion, połączyć palce i dociskać do siebie dolną część dłoni tak by czuć napinające sie mięśnie i ścięgna wzdłuż ramion pach aż do piersi.i tak po 20 docisków. Do tego regularnie wmasowywałam codziennie wieczorem krem ujędrniający do biustu z Avon'u i byłam zadowolona!!! czasochłonne troche, więc próbuję coś łatwiejszego.... ps. krytykujcie mnie ile chcecie, mam to gdzieś! Kompleksiary jestem z wami!!!!!!!!!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek43
Poszłam najpierw do swojej kochanej ginki i otwarcie powiedziałam o problemie psychicznym związanym z piersiami. Zrobiłam gałki jak piłki . Pani doktor powiedziała, ze wszystko może zadziałać i tak: tabletki ujędrniające w pierwszej kolejności zadziałają na kobiety starsze z niedoborem estrogenu ( tu będzie nawet widoczny przyrost tkanki), potem kobiety po karmieniu, kiedy poziom hormonów opada i nawet minimalna dawka powoduje ich sprężystość. Skutki zależą od masy ciała, trybu życia i diety. Dodatkowo masaż kolisty do środka. Skład preparatów powoduję zwiększenie gruczołów mlekowych. Wniosek pani doktor: mogę brać preparaty, bo w moim wieku to zupełnie nie zaszkodzi a dodatkowo powinnam wprowadzić soję do diety a wtedy piersi po 40 potrafią urosnąć i nie jest to mit tylko potwierdzone naukowo działanie od wielu, wielu lat. No to kupiłam ten Dakolen i wzięłam pierwszą tabletkę. Poczekam i zobaczę co z tego "wyrośnie" Oczywiście informacje na bieżąco. Podeszłam do tego jak naukowiec, zważyłam się, zmierzyłam, dzisiaj rano badania ( alat, aspat) i czekamy Aaaa, zapomniałam, pani doktor ( nie wiem czemu) zaleciła spanie w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALUA-26y
W KOŃCU JAKIŚ NORMALNY WPIS, Z WIELOMA SENSOWNYMI SZCZEGÓŁAMI. DZIĘKI ZA INFO, PRZYDA SIĘ! PODNIOSŁO MNIE TO W NADZIEI. POZDRAWIAM PS. BIORĘ JUZ TYDZIEŃ, WCZEŚNIEJ ŁAPAŁAM W GÓRE SKÓRE PIERSI LEKKO PALCAMI, DZIŚ JEST TROCHĘ TRUDNIEJ, CHYBA SIĘ COŚ DZIEJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek43
Poczytałam na temat produktów sojowych. I rzeczywiście coś w tym jest. Przyjmując preparaty zwiększające jędrność i wypełniające piersi z dodatkowym materiałem nośnym jakim jest soja stymulujemy rozwój gruczołu piersiowego a nie samej tkanki tłuszczowej wokół gruczołu. Kupiłam mleko sojowe!!! Wiem, może to i wariactwo ale.....na operację mnie nie stać. Tabletek nie wolno popijać mlekiem sojowym, mlekiem, sokami tylko czystą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek43
Dzień 4 pierwsze dwa dni wzdęły brzuch i ruszyła lawina gazów (no, cóż nie było to przyjemne). Teraz się skończyło. Na zewnątrz nic się nie dzieje. Przy sprawdzaniu piersi (jak przy badaniu) odnoszę wrażenie małych pompujących baloników w środku.Piersi jakby troszkę stały się "cięższe". na twarzy żadnych wyprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaLUA-26y
pomyłka ja już biore 2 tygodnie,a nie tydzien jak pisalam poprzednio, i faktycznie cos się zaczyna dziać, ale bardzo powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek43
dzień 16 Na twarzy żadnych wyprysków, pryszczy i tym podobnych. Nie utyłam i nie wzmógł się apetyt. Szybciej rosną mi paznokcie, co jest dla nie zaskoczeniem. Wyregulowała się perystaltyka jelit. Nie ma problemu z żadnymi wzdęciami. Piersi. Tabletkę biorę wieczorem. Piersi od spodu zaokrągliły się i "rozlały", to znaczy zajmują większą powierzchnię niż to miało miejsce dwa tygodnie temu. Owe "baloniki" w środku staja się cięższe i schodzą się do środka. Piersi zaczynają podnosić się lekko do góry. Obwód zwiększył się o 1 cm, jednak nie do końca wiem, czy dość dokładnie się zmierzyłam przed rozpoczęciem kuracji. W każdym bądź razie jest pół cm różnicy od podstawy piersi do góry (unoszenie). Za punkt centralny przyjęłam sutki. Odezwę się za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie gryzą really
"Aaaa, zapomniałam, pani doktor ( nie wiem czemu) zaleciła spanie w staniku." A ja wiem. Podczas snu skóra piersi bardzo się rozciąga, piersi szybciej tracą jędrność i obwisają. Dlatego warto spać w staniku, kobiety z obwisłym biustem na pewno zobaczą znaczną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganlifg
Ja nie przytyłam ale pojawił mi się cellulit, i to taki paskudny, tabletki odstawiłam już ponad miesiąc temu bo i tak nic nie dawały (brałam prawie 5 miesięcy), a ta cholerna pomarańczowa skórka po nich jak była tak jest i nie reguje na nic... Do dupy takie eksperymenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALUA-26y
Mi tam nie poszło w żadne boczki ( a mogłoby bo schudlam po ciązy za bardzo, choć wagę mam względna 56 kg), celulitu też nie mam, biore ok.miesiąca, rewelacji nie ma, ale "flaczków" też nie, poprawila sie jedrnosc, nie wielkość. pełna kuracja trwa 2 miesiące podobno, biore dalej, bo kupilam tabletki na 3 miesiące. Licze, ze autosugestia pomoże... ps. tak a propo czy ktos zna przepis na przytycie??? żrę za dziesięciu ale to nie pomaga, taka juz moja gówniana przemiana materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek43
Celulit Używam Eveline Termoaktywny na noc (taka bordowa tuba), w ciągu 5 dni było po problemie. Smarowałam całe uda i pośladki. Dodatkowo jazda na rowerze. Jeśli nie jeździsz i nie jesteś aktywna to: - jedna noga ugięta mocno w kolanie na stole a druga oparta na podłodze i dociągaj do tej opartej na stole ( dla wytrzymałych 100 razy dla innych ile się da) rozciągają się mięśnie wewnętrzne uda, pośladkowe i celulit idzie w zapomnienie. Dakolen To prawda rewelacji może nie ma, ale mój biust się podnosi i już palcami za skórę piersi nie pociągam - to jest to co wcześniej zauważyła moja koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek43
Dzień 22 ( trzy tygodnie stosowania) Brak skutków ubocznych. Nie jestem opuchnięta i nie tyję. Nie mam wyprysków. Piersi powoli się podnoszą. jestem zadowolona, ponieważ w lustrze widzę dwie kulki, które przestały opadać w dół. Z informacji na ulotce wiem, ze pierwsze efekty są po 4 tygodniach. Biust mam miękki ale utrzymuje ładnie poziom. Wyczytałam na forum internetowym, że można brać po dwie tabletki dziennie. I tu się zastanawiam. Czy dokończyć jedno opakowanie biorąc po jednej tabletce czy zacząć brać dwie? Jeśli po dwie to starczy na 20 dni więc koszt kuracji znacznie wzrośnie.Mam ogromną ochotę to sprawdzić. na dzień dzisiejszy jestem zadowolona. Dokupiłam serum Niwelazione i masuję piersi raz dziennie, wieczorem, ruchami w kierunku przeciwnym do zegara. Wszyscy zalecają w kierunku ale zauważyłam, ze podczas takiego masażu skóra na piersiach się rozciąga. W tej sprawie zasięgnę jakiejś konkretnej opinii. Do końca pierwszego opakowania pozostało mi 18 tabletek. Ciekawi mnie jakie są efekty u współtowarzyszki.Jesteś o tydzień do przodu. Pozdrawiam. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marccy
a ja stosuje tabletki Bust Up, w sumie były pierwsze na rynku i z tego co słyszałam są bardziej sprawdzone? Szukalam informacji o Dakolenie na innych forach, ale wiekszość dziewczyn narzeka, że przytyły i niewiele dał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganlifg
Ćwiczę i w ogóle dużo się ruszam, kremy i masaże też stosuję, celullit jak był tak jest, może ostatnio leciutko ruszył... i nie mam wątpliwości po czym on jest, nigdy więcej żadnego Dakolenu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek43
muszę przyznać, że piersi się lekko podniosły ale........ostatnie dwa dni przyniosły mi powiększenie brzucha, jest wzdęty i nie jest to wina diety. Zostało mi 15 tabletek. Po jednym całym opakowaniu zrobię podsumowanie. A przy okazji poczytam o tym Bust Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama54
Ja też miałam nieprzyjemność przytyć po Dakolenie :C Teraz jestem w trakcie testowania Bust Up i muszę powiedzieć że będąc po ciązy piersi nie były w najlepszym stanie a narazie po tygodniu stosowania wyraźnie się podniosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek43
Masz rację Mama54, po Dakolenie jednak się tyje i to w dodatku w tych najgorszych miejscach. Tu mnie cieszył wygląd piersi a tu w spodnie po 3 tygodniach ledwie się mieszczę. Masa ciała musiała przybrać w ostatnich dniach. Myślałam, ze może to przejściowe. Niestety. Weszłam na wagę i z moich 56 kg mam 58 kilo. Źle zaczynają wyglądać uda. Pojawia się pomarańczowa skórka pod uciskiem palcami. Z tego wynika, że dziewczyny miały rację. Poczekam jeszcze tydzień. Będę sprawdzała wagę. mam prośbę, zaczęłaś stosować Bust Up to może zaglądaj tutaj i opisuj, wszystko się przydaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loxie
ja stosowałam bust-up przez bardzo długi czasi powiem że efekty marne.. ;] poza tym tabletki są ogromne i cuchną ;] Ale od niedawna używam serum do piersi Eveline czy jakoś tak i perfect bust to niby ten sam skład co bust up a jednak, wydaje mi się że mam bardziej jędrne piersi, a stosuje od jakiś 3 tygodni... to co, po tym dakolenie sie tyje??? a to działa? ile trzeba brać, żeby zobaczyć efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama54
Trochę czasu minęło, ale po miesiącu stosowania tego Bust Up- zero efektów ubocznych, pomaranczowej skorki, czy innych. Fakt-zapach jest typowo ziołowy,nie należy do najprzyjemniejszych, ale piersi bardzo wyraźnie ujędrnione i przestają bezwładnie zwisać. Jestem zadowolona, zobaczymy jak długo utrzyma się ten efekt:) Gosiaczek43, dam jeszcze znać;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirula
Witam:) ja biorę dakolen 24dni i efekty widzialam juz po ok14dniach:D ogolnie jestem zadowolona, jestem po ciąży bliźniaczej karmilam prawie 9miesięcy, moje piersi stały sie obwisłe i „puste, takie workiteraz są pełniejsze i jedrniejsze(raczej się nie powiększyły)mój mąż również widzi efekty i zauważył je bardzo szybko:) ale z gromadzeniem wody w organizmie to prawda niestety:( coż coś za coś, przecież te tabletki działaja prawie jak estrogeny więc nie ma się co dziwić, jednak nadal bedę je brała, mam zamiar zamówić kolejne opakowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×