Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dakolen

Dakolen-tabletki poprawiające wygląd piersi.

Polecane posty

Gość KALUA-26y
Witam kobietki! ja brałam dakolen przez 3 miesiące (2 opakowania po 40 tabl.), efekty nie byly super, piersi nie powiekszyly sie, ale przestaly troche wisiec, a skóra lekko sie naciągneła. Przy drugim opakowaniu pojawil sie celulit, ale pozniej cudem wszystko wrocilo do normy chyba, za to musialam przerwac dalsze branie, gdyz od tego leku nabawilam sie stanu zapalnego naczyń włosowatych, tak mi powiedzial dermatolog. mianowicie objawilo sie to czerwonymi przekrwionymi plamami na całych piszczelach i łydkach!!! okropność! odstawilam lek, smaruje laticortem i powoli schodzi. Niesmak został, bo szału nie było, za to skutki uboczne owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA1991
HEJ DZIEWCZYNY MUSZE POWIEDZIEC I ROWNOCZESNIE SIE POCHWALIC ZE TABLETKI SA SKUTCZNE WLASNIE JE TESTUJE JUZ TRZECI TYDZIEN I MUSZE POWIEDZIEC ZE MOJE PIERSI ZMIENIAJA KSZTALT I SA BARDZIEJ SPREZYSTE.WIADOMO ZE W CIAGU MIESIACA NIE BEDA TAKIE JAK U PAMELI ANDERSON,ALE JESTEM ZADOWOLONA.PONIEWAZ W TABLETKACH JEST SKLADNIK KTORY POWIEKSZA GRUCZOLY MLEKOWE CZYLI TAK JAK PRZY CIAZY.POPROSTU REWELKA!!!PLACILAM 79zl ZA 40szt.TABLETEK BO TYLE ICH JEST W OPAKOWANIU I BIORE 1 DZIENNIE I WIEM ZE NA TYM JEDNYM OPAKOWANIU NIE ZAKONCZE TEJ KURACJI,ALE WARTO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa19
yyyy..ja powiem ze jestem pod znakiem zapytania....tabletki dakolen nie wiem czy naprawdę poprawiają biust...Biorę dopiero 7 tabletke i powiem ze czułam takie mrowienie i ból w piersiach...tez mam dziecko ma 8 miesiecy i karmiłam przez 3 miesiące...Tez mam piersi obwisłe i wstydzę się ich:( mam nadzieje ze dakolen poprawi je na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revni
Słuchajcie, bzdury bo wy kobiety myslicie ze wam piersi urosna ,no nie na tym polegaja te tabletki dakolen .kto ma małe piersi to bedzie miał,a kto utracił jędrośc po porodzie czy tez przez odchudzanie to Uwiescie DAKOLEN DAJA TE EFEKTY ja juz 3 paczke biorea piersi to mi sie nie mieszcza juz w biustonoszu.Ale jeden warunek bo miałam zawsze duże i piekne piersi,straciłam jedrosć po porodach .a teraz cisze sie pieknym i jedrym krztałtem.Te co zazdroszcza to niech dalej pisza bzdury .Ja mam efekty i ciesze sie pieknym widokiem i z zadowolonego męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam kiedyś tabletki Bustello i mi pomogły. Nie wiecie może gdzie go można taniej kupić niż w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam kiedyś tabletki Bustello i mi pomogły. Nie wiecie może gdzie go można taniej kupić niż w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam kiedyś tabletki Bustello i mi pomogły. Nie wiecie może gdzie go można taniej kupić niż w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje Bustello na allegro. Widziałam, ze teraz jest promocja w aukcji od złotówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolejszo
proszę o szybką odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliawodnaa
Tabletki poprawiajace wyglad piersi to haczyk na naiwne, ktore nie stac na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołejszo
.. haczyk? ale działa! tak samo można napisać o operacjach.. operacje to haczyk dla na naiwnych co mają kase na operacje.... chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołejszo
Mam pytanie do pan, które brały dekolen... jak długo utrzymuje się efekt jędrnych piersi po odstawieniu tych tabletek? bo zamierzam je wypróbować... ale wiadomo nie zamierzam ich łykać nie wiadomo jak długo... a efekt pewnie wieczny nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołejszo
zaczałem brać tabletki... i po pierwszej już czuje małą różnice :) ale pytanie umieszcone wyżej nadal aktualne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z UJ
Drogie Panie specyfik stał się elementem tematu w mojej pracy po wielu konsultacjach z profesorem i testach środek nie jest odkrywczy bo to nic nowego w medycynie zwłaszcza naturalnej . Piersi to tkanka tłuszczowa zła dieta odchudzanie sport ciąża powodują że piersi opadają czy tracą swój rozmiar . Tabletka to nie nic innego jak skład chmielu który znajdziecie w piwie . Zrobiliśmy test naukowy który pokazał że kobiety które zażywały lek uzyskały dokładnie ten sam efekt co kobiety które piły piwo i jadły czekoladę ba nawet więcej lek jest naturalnym lekiem i w połączeniu z piwem i czekoladą dawał jeszcze lepsze efekty . Teraz tylko najważniejszy aspekt każda kobieta tyje w innym miejscu to dlaczego mam przytyć w piersiach ? tabletki nie powodują tycia, przy zachowaniu normalnego dożywiania plus stosowania leku lub w zastępstwie piwa i czekolady gruczołem który zareaguje będą piersi a dlaczego ? a no chociażby dlatego że przykładem są mężczyźni którym od piwa rosną piersi i nie tylko :) tabletki mają dodatkowo w składzie substancje fitoestrogeny a to substancje mające działanie na gruczoły mlekowe w piersiach jak naturalne żeńskie hormony estrogeny.Stąd pytanie dlaczego nie mają działać ? działają bo muszą wszystko zależy tylko od czasu i długości stosowania oraz środków jakie mamy w portfelu stąd pytanie czy nie taniej i przyjemniej z ukochanym napić się piwa i zjeść swoją ulubioną czekoladę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołejzo
no to chyba jetem prawdziwym cudem!!! bo chleje piwsko w dużych ilościach i jakoś moje cycki nie raczyły choć trochę poprawić swój wygląd po karmieniu piersią.... ale dakolen... to jest dopiero cudo.... po pierwszej tabletce odczułam różnice, a teraz kończę 1 op. i jestem zadowolona z wyniku, którego nie dawało mi piwo i czekolady!!!!! ps: słyszałam takie zdanie: nadmiar nauki szkodzi... :) tak samo jak nadmiar piwa i czekolady. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieproblem
ludzie żę reklama sie pojawiła niedawno nie znaczy żę leki, tabletki były wcześniej, nie używałam osobiście, ale moja mama dostawałą ulotki z apteki już ok. pół roku temu i już były stąd wiem, ale nie stosowałam ich ani nikt ze znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdzidzia
Czytając wasze posty,zapaliła mi się lampka. Otóż jestem 5 lat po ciązy i karmieiu. Moje piersi były beznadziejne. Dopiero po ok. dwóch latach wróciły do zadowalającej mnie formy, co zgadzała się ze stwierdzeniem pewnej kobiety, więc nigdy więcej o tym nie myślałam, co i dlaczego. Ale czytając wasze posty uświadomiłam sobie, że w czasie ciązy i po mam zwiekszoną ochotę na piwo i czekoladę, ale bardziej to piewrwsze stale gości u mnie w domu. Czekolada sporadycznie ok. owulacji i w czasie cyklu ale kidyś było jeszcze rzadziej. I jak się zastanoiwię to faktycznie od tego czasu mój biust jest pełniejszy, do tej pory myślałam, ze to kwestia przeczekania tych dwóch lat ale może się myliłam, może to dziekii piciu piwa. Dodam jednak jeszcze, że zauważyłam, że wielkość piersi mi się wyrównała ale tylko na jakiś czas, nie wiem czemu, nawet miałam mały problem, bo właśnie ta mniejsza pierś stała się większa wrecz bywała obolała. Nie wiem, czy to przypadekale faktycznie w tym samym okresie , co one się poprawiły piłam piwo i jadłam więcej czekolady, więc pomyślałam, że może coś w tym jest. Poza tym polecam parę ćwiczeń na ujędrnienie, kiedyś robiłam i widać było efekty ale to żmudne i czasochłonne ćwiczenia.http://wdziek.info/cwiczenia_na_ladny_biust.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulec
po czekoladzie wyskakują pryszcze na twarzy, a co do piwa hehe lubię ale tylko słodkie wiec tak czy tak jest w nich cukier a wiec można przytyć. Kupiłam sobie te tabletki kosztowały 65 zł w aptece, zobaczymy czy coś ujędrniają. ogólny rozmiar mam 75B, kto urodził dziecko wie jak wyglądają piersi po 2 ciążach. No cóż, dzisiaj zaczynam kuracje będę brała 2 tabletki dziennie. Podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza
Szkoda kasy, mnie po nich tylko brzuch nabierał pełniejszego rozmiaru :) Poczytajcie o laktacji indukowanej, może któraś się skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez, ja tez
ja też kupilam dakolen, za mna pół opakowania i poki co nic, ale w końcu na razie to tylko poł opakowania. Równie z podziele się spostrzeżeniami. równie z jestem po dwóch ciążach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez, ja tez
ja też kupilam dakolen, za mna pół opakowania i poki co nic, ale w końcu na razie to tylko poł opakowania. Równie z podziele się spostrzeżeniami. równie z jestem po dwóch ciążach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulec
hej. No cóż, jak wspominałam wcześniej połykałam 2 tabletki dziennie, opakowanie się kończy i jak do tej pory to.... jestem zadowolona. Fakt, piersi nie urosły, ale zrobiły się pełniejsze, twardsze i ładniej wyglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka22
jutro lece do apteki po en Dakolen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ponawiam bardzo ważne pytanie: jak długo utrzymuje się efekt pełniejszych piersi??? I czy długość stosowania dakolenu (lub innych tego typu tabletek) przekłada się na dłuższe utrzymanie tego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze moje może głupie przemyślenia na temat stosowania tych tabletek u kobiet, które nigdy nie rodziły, nie schudły itd.: Wiadomo że stosowanie ich ''wypełnia'' biust. A jeśli ktoś ma jędrne, pełne piersi w rozm. B, i przeszedłby kuracje w celu lekkiego powiększenia, to czy po zaprzestanie stosowania, piersi nie staną się mniej jędrne i bardziej obwisłe niż przed rozpoczęciem kuracji? Bo na zdrowy rozsądek to wypełnienie biustu wiąże się z lekkim rozciągnięciem skóry.A gdy fitoestrogeny przestaną działać zostaną zwisy. Więc myśle że tego typu tabletki nie są dla dziewczyn z małym lecz ładnym i jędrnym biustem, tylko dla mumusiek. Zgadza się czy mam rację??? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulec
skoro masz ładne, jędrne piersi w rozmiarze B to nie ryzykuj, żeby efekt nie okazał się przeciwny niż zamierzałaś. Te tabletki moim zdaniem sa dla kobiet po ciąży i menopauzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Dakolen można stosować przez dużo dłuższy czas niż 6 tygodni? Np. przez pare lat, stosując oczywiście co 3 miesiące miesięczną przerwę? Na stronie firmy nie ma takich informacji, a na infolinie ciężko się dodzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×