Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany xyz

Szukam Cię....

Polecane posty

Gość Druga M :))
ale bzdury tu piszecie rzygać mi się chce pozdrawiam was Marlenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
do zakochanego to musi być piękna nie ? a może wydaje ci się że jest piękna i ślicznie włosy porawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
prawdziwa miłość nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
kochałam nieraz ale to oni mnie nie kochali i postanowiłam że nigdy się w nikim nie zakocham ale pojawił się on ten jeden raz i się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
prostu nie wierze w to że jak piszą że prawdziwa miłość musi się spełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
ale tak mnie zniechęcił do siebie tak rozczarował że nie byłabym szczęśliwa przy jego boku tak czuje to mocno w sercu czasami myślałam żeby lepiej już odejść z tego świata i tam zaznać prawdziwego szczęścia tak byłoby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
dla mnie nie istnieje chciałabym żeby mnie diabeł opetał ale on niechce przyjść do mnie on się mnie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
a to nie miałeś jeszcze za sobą nieszczęśliwej miłości dopiero teraz? mój pierwszy pocałunek był cudowny czułam się jak piórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
przepraszam za moje wpisy uciekam lulać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga M :))
Nie ten kocha co swą miłość głosi lecz ten co ją skrycie w sercu nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja twoja
napisze po moim trupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyktafon błyszczący
jakby mnie tak facet po internecie szukal ,to spotkalabym sie z nim tylko po to by mu powiedziec,ze nie jest facetem ,tylko dupa wolowa,a takiej dupy to mi nie potrzeba...mam swoja... Jakis nawiedzony chlopiec bez jaj ,zapewne 15 latek szuka lalki Barbie,ktora widzial na wystawie zabawek.. No przeciez normalny facet nie szuka na jakims kafe w internecie kobiety,w ktorej sie zakochal.I wypytuje setki kobiet o imieniu na M,bawi sie zgadywankami lub one maja zgadywac,kto on jest...jemu zalezy na niej,a tym co pisze kaze podawac literki,szczegoly.. Czlowieku,a moze ona cie poprostu nie chce ,bos jest skonczony dupek bez jaj,a moze najzwyczajniej w swiecie nie jestes w jej typie? Na ulicy usmiecha sie do wielu osob,ktore sie mija i to wcale nic nie oznacza,moze to byc zwykla uprzejmosc...kobieta juz dostala sygnaly od ciebie,gdyby chciala,to juz byscie byli po 15 kawach i moze po seksie nawet! A co ma ci powiedziec?Odezwac sie i powiedziec,sluchaj odwal sie,nie jestes w moim typie albo ja nikogo nie chce w tej chwili? Ty jak taka nastolatka jestes ,co sie w aktorze kocha... Zrozum,ze ona cie nie chce i nie wypisuj takich pierdol poszukujacych za nia ,ze ja kochasz i czekasz.Ja na jej miejscu juz balabym sie ciebie,uznala,ze jestes oszolomem ,ktory mnie przesladuje i dreczy za posrednictwem internetu...ona cie nie chce,a ty namolny jak ten kon z klapami na oczach walisz dalej przed siebie! Odczep sie od niej i daj jej spokoj ! Bo jeszcze o molestowanie i dreczenie psychiczne cie oskarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ciebei to
niech se szuka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka żabka
jak znajdzie rozum to i milosc ta wlasciwa znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z XYZ
....problem z zakochanymxyz polega na tym, ze on pomimo tego, ze szuka i sam chce zostac znaleziony, to robi wszystko, zeby nie zostac zidentyfikowanym. No i w jaki sposob ta kobieta ma sie zorientowac ze to wlasnie o Ciebie chodzi, skoro, mimo tego, ze piszesz, ze podales juz wystarczajaco duzo informacji, zeby ona sie domyslila, ze wlasnie to ty piszesz, to przeciez twoj opis samego siebie jest tak ogolny, ze pasuje pewnie do milionow facetow na swiecie....Ponadto, podajesz sprzeczne informacje. Kiedys napisales, ze twoje imie zaczyna sie na litere "G", ale kiedy pare stron dalej, ktos zapytal, czy twoje imie zaczyna sie na G, napisales ze nie. A to juz jest nie fair. albo chcesz zeby cie znalazla albo nie. No chyba, ze oprocz tego ze sie zakochales, to zalozyles topik wylacznie po to, zeby nabijac liczbe postow, bawiac sie w zgadywanki z kafeteriankami. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z XYZ
jezeli mozesz, to napisz, w ktorym przedziale wiekowym sie miescisz: -15-20 -21-25 -26-30 -31-35 -36-40 -41-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on pewnie
nabija te posty dorabiajac sobie do kieszonkowego w gimnazjum,liceum..robi wode z mozgu naiwnym zakochanu\ym kobietom,myslacym,ze ten ichx y lub z ich szuka to ile juz kaski zarobiles cwaniaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoruchany jestes
wszystko w temacie......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z XYZ
teraz sie dodatkowo pogubiles w swoich wlasnych sciemach: "magdalena xyz Hmm...znam takiego blondyna jego imie zaczyna sie na )m( zakochany xyz eee eee moje zaczyna sie na < G >" ...no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci zdzichu tak zalezy
pamietam to, to był podszyw zakochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci zdzichu tak zalezy
a tak w ogóle, to on szuka mnie tylko jeszcze tego nie wie, że ja to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel..
a ja chce blondyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×