Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nkwid

FENOMEN TYBETAŃSKICH ZIÓŁ ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość Dawcaszpiku

to jest sprawdzone na odchudzanie 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/dorian-yates-black-bombs-90kaps-mocna-wersja-pill-i3714934646.html 

chętnych zapraszam olexy@gmail.com    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa

Zioła tybetańskie od tzw pana Krzysztofa nie działają kompletnie! Nie dajcie się nabrać. Ja je stosowałam dość długo bo pan Krzysztof zaleca min. 2 miesiące i jedyny jaki widze skutek picia ziół to ciagłe rozwolnienie. Oczywiście na początku myślałam że to normalne bo pisze, że przemiana materii się zmienia i tak to działa przez parę dni. Niestety u mnie to trwało tak długo dopóki przestałam je pić. Pan Krzysztof na swojej stronie zachwala, że chudnie się bez diety a w instrukcji, którą dostałam wraz z ziołami żeby nie jeść po 19, unikać tłustego i cukru. Przecież stosując się do tego to każdy schudnie bez ziół. I ogólnie takie naciąganie żeby kupić zioła itd. jezdni wielkie oszustwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa

Zdecydowanie wolę Adipex lub Meridę niż te byle jakie zioła Tybetańskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Na mnie działają bardzo dobrze, czuję jak oczyściły mi organizm no i schudłam 7.5 kg w niecałe dwa i pół miesiąca. Dla mnie zioła tybetańskie są spoko  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też pozytyw ode mnie 🙂 bo dzisiaj się ważyłam i waga pokazała 7,6 kg mniej od czasu jak zaczęłam pić zioła tybetańskie :)))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×