Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nkwid

FENOMEN TYBETAŃSKICH ZIÓŁ ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość gość
dorka....:) piję przed i nie mam żadnych diet. nie ćwiczę fizycznie :( bo nie lubię. ale dużo chodzę po mieście. nie chcę zapeszyć, ale też jestem zadowolona "puki co" :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam reklame w tv tvn tych ziol mam pytanie gdzie kupic aby byly oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje Karolcia od przed wczoraj je pije maja mocne dzialanie fakt to nie zarty wrescie dostalam cos konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich stosujących zioła . To szwindel ! dziadostwo i naciąganie. Duzo dużo lepszy jest ADIPEX lub TRIGOPHARM-DNP zdecydowanie bardziej polecam niż te zioła. Pozdrawiam Agulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdury?. Z własnego doświadczenia bardzo polecam zioła tybetańskie wszystkim w swojej rodzinie i wszystkim swoim znajomych którzy maja problemy z nadwagą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie wiarygodny sklep gdzie można kupić zioła tybetańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia900630
Podawałam już wyżej tę stronkę, przesyłka zgodna z zamówieniem- dostarczona w czasie 2 dni roboczych, przesyłka zawierała również instrukcję zażywania ziół itp. www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jednak według mnie szkoda pieniędzy... schudłam 3 kg przez pierwszy tydzień, potem waga stała w miejscu, ja sobie darowałam i ogólnie zioła leżą u mnie w domu i ich nie zażywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć jestem nowa na tym forum ale ja już mam za sobą branie Ziół Tybetańskich i musze powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z efektów ich brania nie wiem co będzie póź niej ale narazie chudłam 10,5kg i czuje się dobra .Moja koleżanka od ktrórej się dowiedziałam o tych ziołach też skończyłą brać ale 2 miesiące temu i nic jeszcze nie przytyła tyle tylko że je tak samo mało jak w czasie brania zioł buziaki życzę takich samych efektów i zadowolenia jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beefree83
Nie znam tych ziół więc się nie wypowiem. Ale postawiłabym raczej na preparat taki jak Nopalinia Max. Poczytaj sobie o nim tutaj http://www.nopalina.eu/ . Ma 100% naturalnych składników i pozwala zlikwidować przyczyny nadwagi. A to ważne jeśli chce się uniknąć efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie super zadziało. Polecam zioła tybetańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Stosuje zioła tybetańskie od 10dni i 3kg mniej :-) :-) ale dodatkowo codziennie robię po 20km na rowerze treningowym.Zioła rewelacja super się po nich czuje.Są drogie ale WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czytałam na temat tych ziół, a ponieważ znalazłam sprzeczne informacje postanowiłam przekonać się sama - niestety! Niestety, bo odchudziłam tylko swój portfel. Pragnę przestrzec niedowiarków takich jak ja. Przy tych ziołach się nie chudnie, a jedyne co powodują to biegunkę. NIE KUPUJCIE ICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie po szesciu tygodniach terapi ziolami 9 kg mniej na wadze. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinia
Czy u Was tez tak było, że pierwszy i drugi miesiąc - waga leciała szybko, w 3 miesiacu zastój totalny? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia47
czy jest ktoś chętny aby dołączyć się do naszego zamówienia ? razem z koleżanką zamawiamy w przyszłym tygodniu dwie kurację dwumiesięczne a im więcej tym taniej. moja poczta to gosia.kuszynska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasss334
Dobrze schudłam na herbatach Slim Herbal System. Dobrze, bo waga jest stabilna, tak jak i moje samopoczucie. Nie mam takich wahań jak obserwuję u niektórych swoich znajomych. Jedna koleżanka się odchudzała na jakiś syropach to owszem schudła, ale jak jej waga wróciła to dwa razy większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła Tybetańskie piję przez pół roku i schudłam 26 kg. Nie mam obwisłej skóry ani nie zwiotczałam. Mięsnie nie zmalały a moje ciało ma rzeźbę. Jem teraz normalnie bez ograniczeń i nie ma efektu jojo . Ja osobiście jestem bardzo mile zaskoczona działaniem tych ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam 2 miesiące temu zioła tybetańskie i praktycznie straciłam apetyt. Metabolizm się rozhulał bo do wc latałam 4 razy dziennie. Schudłam 19kg. Teraz chyba zaczyna mnie ciut puszczać, bo coś tam czuję że bym zjadła, ale nie! Napiję się wody. Dzisiaj stwierdziłam, że człowiek wiele rzeczy je z przyzwyczajenia a nie głodu Masakra Np. takie lody i inne słodycze, nie jemy ich z głodu tylko dlatego, że mamy na nie ochotę. A ja je tak lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moca
pisałam już na innym temacie forum że schudłam 13kg stosując do diety zioła Tybetańskie. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj minie u mnie 3 tydzień jak stosuje ziółka i przyznam że wreszcie chyba to jest to, schudłam 6,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaxxx34
Ode mnie również bardzo duży pozytyw dla tych ziół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestałam mieć problemy z zaparciami i schudłam 8 kg jak pije te ziółka. Na pewno będę kontynuować kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiajakies2
Oczywiście że zioła są świetnie warto kupować mieszanki takie jak te http://zielarzradzi.pl/ bo pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie no to jakaś bzdura to już naprawdę lepiej zainwestować w jakiś dobry suplement, polecam All Slim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka47
Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli :). Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami tybetanskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek suplementami dla i tak szybkiego po nich efektu jo-jo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupić oryginalne i pewne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyla

Witam wszystkich, gdzie mogę kupić te zioła. Chodzi żeby były sprawdzone, ponieważ trochę się boje kupić z niesprawdzonego źródła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia

Mogę polecić bo sama kupuję od jakiegoś czasu sklep odchudzanieziolatybetanskie i zawsze jest dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×