Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loretta mccain

NAGO PRZY TRZYLATKU - PATOLOGIA?

Polecane posty

dsnhsdnd BIELIK zamlknij morde sadystko z patologicznej rodziny, przecytalam wpis na pierwszej stronie jak ktos napisal jak ty wlasne dziecko traktujesz a tu sie burzysz idiotkoo nagosc Spojrz jak czy twoje zachowanie do corki to nie patologia a nie gola d**a tam kogos A Ty się dobrze czujesz??? I ciekawe skąd ktoś wie jak ja dziecko traktuę :D Żeby chociaż 1/3 dzieci była tak dobrze wychowana jak moja córka to świat byłby piękny ;) Ja nadal uważam, że nagością dorosłych nie ma co dziecku głowy zaprzątać :/ Co do mamy, której syn wchodzi do łazienki itd. Gdyby mój ojciec wlazł mi do łazienki po coś to bym chyba umarła o.O.. A ratowanie życia to trochę inna kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56677 BIELIK dla ciebie patologiią jest nagosc rodzicow a jak lejesz swoje dziecko i sie ciągle z tym afiszujesz ze bijesz corke iniemal codziennie i to najlepsza metoda wychowawcza to juz dla ciebie nie patologia?? haahaa porąbana jestes idiotko i nie wiem co to za idiotka ( za przeproszeniem) napisała, bo nie ma wątku, na którym "afiszuję się tym, że codziennie LEJĘ dziecko". Moje dziecko dostało ze 3 razy w życiu klapsa- i uważam, że słusznie, bo było to w sytuacjach zagrażających bezpośrednio jego niebezpieczeństwu ( a nie za rozlanie picia czy coś w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka bardzo madrze napisalas; zgadzam sie z toba calkowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39849038409
To jest właśnie patologia traktowanie nagości jako coś chorego albo zboczonego... Dziecko jeśli od małego jest przyzwyczajone do widoku nagości w ogóle nie będzie się tym dziwic i będzie traktowac te rzeczy naturalnie. Co innego jakby rodzic rozebrał się nagle przy większym dziecku, tego zdecydowanie nie polecam. Ta w ogóle to właśnie my Polacy szczególnie upodobaliśmy sobie pruderię pod tym względem. Niemcy nagminnie paradują nago rodzinami, mają tez plaże dla nudystów, i częstą klną jak teraz zniesiono granice i wejdzie Polak gdzieś o od razu wielkie zgorszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56677
BIELIK SZKODA ze wiekszosc dzieci ma tak posrane i sadystyczne matki jaka ty jestes i jak ty wlasne dziecko traktujesz, dzieki takim idiotkom niepanującym nad soba pozniej dzieci krzywdza drugie osoby widząc w domu jak do nich sie postepuje i je leje Nie pierdool bzdurr bo nie jednokrotpnie pisalas ze lejesz swoje dziecko i jestes dumna z tego i mam w dupie osoby ktore zwracają ci uwage chocby tu na forum, iprzytpomnij sobie twoj wpis o wychylaniu prze barierki i pasie , jeszcze weszlam na twoje zdjecie i dyskutowalas ze mną ze w takim przypadku pas jest najlepszym roziwązaniem, bielik ty patologiczna kobieto znecająca sie nad dzieckiem i to czesto podkreslasz ze swoja bijesz i nie masz wyrzutow sumienia. Przypomnij sobie jak niedawno pisalas ze tez zlalabys tak swoje dziecko ze az glową o beton polecialo i ty pisalas ze tak samo bys postapila do wlasnego dziecka jak tamta kobieta, malo ci? mam dalej wymieniac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56677
a jeszcze napisala ze zęby komus by wybiła jakby ktos podlecial do dziecka aby pomoc mu wstac , bo dla niej to sluszne bylo jak matka przyjebala coreczce tak ze upadla twarzą na beton a BIELIK to wpelni popeiral i pisalas ze identycznie bys zrpobila swojej i zęby bys wybiła mi czy innym jakby stanąl w obronie dziecka i je podniosl "kulturalna kobieto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak ktoś ma problemy z czytaniem :] Lecz się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryll
hmmm... moja znajoma z pracy (lat ok. 50) opowiadała, że to ZUPEŁNIE NATURALNE że jej nastoletni syn myje jej plecy....że ona chodzi "saute" po domu.... więc zapytałem, czy kolegom syna też na golca drzwi otwiera i widzą jej dyndające do pępka tzytze i posiwiałą tzipkę.... Nagość jest intymna i zbytnie epatowanie to zwykłe zboczenie. I nie dorabiajcie do tego ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×