Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aloneinthedarkininnerspace

Nigdy nie byłem w związku, bo boję się kobiet, szczególnie tych ładnych

Polecane posty

Gość dyrdymałła
No jeśli facet boi się słowa "spadaj", "nie mam czasu", "sorry, spieszę się", "jestem umówiona z koleżanką" no to ja przepraszam, ale niech się idzie utopić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
dyrdymałła - podoba mi się Twoja ksywka. Do twarzy Ci w niej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety są po to żeby odmawiać
no to piąteczka mówi to panna z dzieckiem :) co więcej mam wrażenie, i taki spory lęk, że naprawdę z nikim już się nie zwiążę i czeka mnie takie do... niczego życie. Tyle że trochę młodsza jestem. Ale ile razy próbowałam z facetami, tyle razy mi nie wychodziło... Więc Autorze nie jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ prawiki dowartościowują sie tutaj jak najbardziej, a że nie mają sie za bardzo czym chwalić to poniżają i obrażają innych. Ja się nie muszę dowartosciowywać tutaj, ja wam tylko dobrze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Nasza Rozwódka jest bardzo ekscentryczną osobistością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymałła
"sam się idź utopić. baby to nie wszystko." MIzogonista i socjopata w jednym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety są po to żeby odmawiać
nie wyszło mi w sensie trwałego związku. z resztą nie jedź po mnie łaskawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nas nie chciala
zwyczajna dziewczyna bez dziecka to jakim cudem moze chcec nas laska z dzieckiem bo ludzie litosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja samotnych matek
nawet nie biore pod uwage u takiej dziecko jest zawsze ale to zawsze na pierwszym miejscu sorry ale te drugie miejsce mnie nie kreci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymałła
"o matko bosko, naprawdę? ja nawet takich słów nie znam a tu proszę co się okazało." Tylko nie da rady, które wynika z którego. :) Ale to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"AveDave Takim cudem że została na lodzie i szuka frajera" avedave od frajerów to najwyraźnej jestes specjalistą, ale co ty możesz wiedzieć o lodzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymałła
i głupie jeszcze w dodatku. ja np w ogóle nie zrozumiałem o czym ten człowiek pisze: "Tylko nie da rady, które wynika z którego. Ale to bez znaczenia." Nie da rady stwierdzić. Siedzisz tu na forum i podświadomie cały czas szukasz potwierdzenia twoich stwierdzeń. Ale czegoś ci brakuje, coś ci nie pasuje, bo gdzieś tam w głębi wiesz, ze może być inaczej niż sobie wmawiasz, że coś cię omija. Cały czas robisz sam sobie ogromną, ogromną szkodę - Bóg tylko wie dlaczego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Rozwódka - powiedz mi, czy ludzie często cytują Twoje stopkę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawik
ja myślę że trzeba próbować. Sam przestałem być prawikiem w wieku 26lat..potem poznałem następną dziewczynę byłem z nią 5 miesięcy jednak przez odmienność charakteru rozstaliśmy się...przez te 5 miechów b.dużo się nauczyłem w postępowaniu z kobietami.. teraz wiem przynajmniej że nie szata zdobi człowieka i wiem z jaką mam się kobietą wiązać na przyszłość ,a jakie omijać szerokim łukiem....i co najważniejsze trzeba się skupić na rozwijaniu siebie oraz nieoszukiwaniu siebie samego....ja wiem że duszą towarzystwa nigdy nie będę ,ale co z tego przecież spokojni faceci też mają fajne laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozwódka - powiedz mi, czy ludzie często cytują Twoje stopkę? " do znudzenia i jeszcze "nic dziwnego, ze cię zostawił" w różnych wersjach. Te matoły w ogóle nie czytają co ja piszę. Kończą czytac na nicku i myślą, że mi dokuczą. Przecież, gdyby mi to dokuczało to nawałabym się "miss świata" albo "kobieta idealna" albo cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
rozwódkaaa "ale to imo tylko na kafe. W życiu jest zupełnie inaczej." W Realu(TM), sama byś do mnie nie podeszła ze słowami "IMO kozy dymo". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
rozwódkaaa "dla Ciebie zrobię wyjątek i podejdę z tym textem. Życzysz sobie w pracy przy szefie i koleżankach?" I co jeszcze? Może mam zostać nowym tatusiem Twojego dziecka? Niedoczekanie Twoje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymałła
"Mój problem polega na tym że nie jestem zbyt śmiały. Nie mam zbytnich problemów z nawiązaniem kontaktu, ale nie lubie opowiadać o sobie. Tj nawet same mnie parę razy zagadywały ale jak padają pytania typu skąd jestem, gdzie się uczę, to coś odejmuje mi mowę" Zacznij czytać książki, różne książki - jeśli nie czytasz ich dużo. Nabierzesz inspiracji do rozmów, a być może do czegoś czym się zainteresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary tatuś wystarczy. Stary, ale jary. Jak sie w lata wciągniesz to możesz zostać co najwyżej "tatuśkiem". Pozbądź się lepiej tej goryczy i poderwij sobie jakąś niedoswiadczoną zakompleksioną młódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawik
wjazdy na kobiety typu "rozwódka" są zawsze przez osoby niedoświadczone życiowo ..niedoświadczone bo same nic nie robią....nie można w życiu wszystkiego przewidzieć i zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×