Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ms. jones II

!!! Wiecie co? Mam problem.....

Polecane posty

Wszystkich nas bardzo trapi problem autorki. Czekamy w napięciu na dalsze wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to MS. J.
ma problem? ciekawe jaki? bardzo mnie to interesuje, piszcie prosze drodzy kafetrianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej
Dekalogowata Nowy, Ty tak lubisz dosrywać ludziom, czy po prostu za dużo seksu analnego uszkodziło Ci zwieracz? Mnie to rybka, ale odwal się od Aburabiego. za ten wpis masz u mnie duza kawe lub co tam chcesz.BRAVO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde, pytam czy Ms Jones rozwiązała problem, bo tak się składa, że i mnie chcę się sikać a nie wiem co robić. Liczyłem na poradę kogoś z dłuższym doświadczeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze nie wyieniac mojego nicka, każdy kto to zrobu winien jest mi 500USD z tytułu tantiem, ja tu skrupulatnie zapisuje kto i co pisze, acha przyjmuje tez czeki, takie z "pokryciem"* oczywiście * dla tych co mysli maja kosmate to nie o to pokrycie chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jones, dobrze, że przyszłaś, bo by mnie jeszcze do sądu wysłali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocho. A zatem jesteś. Lubisz być w centrum uwagi, tak jak ja. A teraz pytanie konkursowe: za kogo Ty się kurwa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jones... robią mi przez Ciebie od chuja problemów, a poza tym podobno lubisz zastraszać ludzi. Mnie to zwisa, póki ktoś mnie w to nie miesza, ale potem robię się wkurwiona. Innymi słowy - zarzucają mi, że jestem Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to proste suwka :) 🖐️ I jak dziewczyny już się poznały ? No Dekalogowata jest dzisiaj na fali, nikt Jej dzisiaj nie rozdepcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, lubię mieć cień, ale potrzebuję też trochę słońca, więc zabierz dupsko i przestań za mną "łazić" po kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łażę. Chyba nie myślisz że mam tyle energii. Piszę tam gdzie jest coś do napisania a że Twój nick jest tego światkiem. Nic na to nie poradzę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co napisałaś mi raczej skieruj do swojego osobistego, jak rozumiem przydupasa :O , który nadal męczy mi oczy swoją stopką. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×