Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ms. jones II

!!! Wiecie co? Mam problem.....

Polecane posty

aburabi....ale wiesz, że jakbyś popełnił przeze mnie samobójstwo to groziłoby mi aż 10lat a nie tylko 3 ?! :D Nowy Ty weź mu coś powiedz :D Więzieniem mnie straszy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zarobiłem 1000 zielonych, jak w przeciagu 7 dni nie dostane czeków/przelewów do odpowiednich osób przjda nakazy sądowe, dekoltowana jest zwoniona z opłat, jej wolno wszystko co ze mna jest zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS...no na ciebie to faktycznie mozna liczyć.....😴 tak to "poka tzytzki" a jak kobieta potrzebuje obrony przez złymi ludźmi to nie ma do pomotzy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się na Ciebie pogniewam 😴 aburabiemu....dostałam od niego 2 maile z pogróżkami :O zaraz to zgłoszę odpowiednim służbom...Antyterroryści wyprowadzą go w kajdankach z mieszkania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms. jones II - paragraf 22. jesli nie masz duzych piersi, szczupłej sylwetki, nie jesteś brunetka, to masz przerabane po całości a nawet i dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam mu tylko pomoc :D Aburabi...ładnie przeprosisz czy mam opowiedzieć państwu co się dokładnie wydarzyło? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunąłem, instaluje sie photoshop, jak juz bedzie to i stopka sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, straszyć? dziecko ja nie strasze, chyba ze spotkam cie w ciemnej ulicy, to faktycznie moge prze-strszayć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawiasem mówiąc, smiało moge tu zamieścic moje zdjęcia bez modów, bo nie mam tak pojebanych znajomych, którzy by zagladali na kafe, nikt mnie nie rozpozna a i wstydzić czego sie nie mam, ha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotsze
❤️ moje jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×