Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miśka1983

Praca w Independent Publishing

Polecane posty

Gość Miśka1983

Mam pytanko w dotyczące pracy jak w tytule, miał ktoś doczynienia z tą firmą i pisaniem dla nich artykułów, jak jest z zarobkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka1983
I czy wogóle się opłaca?bo coś za różowo to wygląda na ogłoszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysek246
Przestrzegam wszystkich przed tym "pracodawcom" jedno wielkie oszustwo. Wymagają profesjonalnych artykułów za marne grosze. Są niesłowni, brak profesjonalizmu. Szukają taniej siły roboczy i tyle. Jeszcze raz przestrzegam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annalise
Też chętnie bym się tego dowiedziała. Dlaczego są niesłowni i nieprofesjonalni? Chodzi o to, że nie płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysek246
Ja już czekam 2 miesiące na wypłatę, która miała być do 2 tygodni na Paypalu ;/ Tematyka artykułów jest przeróżna, ale mało realna np. napisać 460 słów na temat: "jak zbudować łóżeczko" albo tyle samo słów na temat: "Przepis na pierogi z szpinakiem" ;/ Napisałam dla niech w sumie 7 artykułów za 1,40 lub 1,70 euro za tekst -450 słów. Zresztą proponuję aby osoby zainteresowane same zobaczyły jak to wygląda. Wybierzcie jeden temat napiszcie artykuł i sami zobaczycie jak wygląda "współpraca" z IP. Tylko nie nastawiajcie się na odpowiednią zapłatę za wasz trud i czas. Ja już z nimi nie chcę mieć nic wspólnego i jeszcze raz przestrzegam wszystkich, którzy lubią pisac i traktują tę formę zdobywania pieniędzy jako pracę dodatkową. Znacie może jakieś rzetelne serwisy proponujące pracę dodatkową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
Rzeczywiście, ze mną jest podobnie. Napisałam 7 artykułów, by wreszcie uzyskać kwotę, którą wypłacają na konto. Samo napisanie artykułu nie było złe, jednak późniejsza korekta sprawia, że wyrywasz sobie włosy z głowy. Najczęściej opiera się ona na kwestii gustu korektora. Zdarzyło się kilka razy, że najpierw miałam poprawić coś w jedną stronę, a przy drugiej korekcie znowu wymagano tego, co wcześniej kazano wymazać. Mówiąc krótko - robiono z człowieka idiotę. Najbardziej jednak denerwował mnie język, w jakim napisane były korekty - pełen literówek, niedbały, nieraz ciężko było zrozumieć, o co chodzi osobie sprawdzającej. Mniejsza jednak o to. Kiedy napisałam obowiązkową liczbę artykułów, postanowiłam zaczekać i sprawdzić, czy firma jest uczciwa. Niestety, jak dotąd nie udowodniła ona swojej rzetelności. Po 2 tygodniach owszem, pieniądze z mojego profilu na Independent Publishing zniknęły i pojawiła się faktura, mająca niejako udowodnić dokonanie przelewu. Tę jednak nietrudno zapewne podrobić. Pieniądze nigdy nie wpłynęły na moje konto, a moja cierpliwość się kończy. Jeśli sytuacja ta się zmieni, poinformuję Was, aczkolwiek nadzieje raczej dogasają. Straciłam jedynie sporo czasu na napisanie dobrych artykułów, redakcja opublikowała je na swoim portalu dobra-rada, a ja nie mam z tego nic, nawet głupiego pseudonimu autora pod napisanym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
Kaprysek, czy Ty też otrzymałeś fakturę na portalu IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysek246
Hmm, ja żadnej faktury nie dostałam ;/ Ani faktury, ani pieniędzy, ani jak napisała koleżanka wyżej podpisu autora. Moje artykuły również pojawiły się na portalu dobra-rada, ale wynagrodzenia do dzisiaj nie otrzymałam. Uważam firmę IP za oszustwo i jeszcze raz PRZESTRZEGAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An39
i jak wypłacaja czy nie? ;/ JA tam mam 23 arty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
Raczej nie. Do dziś nie doczekałam się ani grosza za opublikowane artykuły. W bazie Independent Publishing zaś piętrzą się nowe tytuły, sądzę więc, że inni nie biorą, bo też nie otrzymali wynagrodzenia. Uch, dlaczego napisałaś aż tyle artykułów, zamiast najpierw sprawdzić, czy są uczciwi? Przykro mi, jeśli i Twój trud, jak i jakiejś setki innych osób, które miały ochotę na dorobienie sobie, zostanie wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eN
Mam pytanie do oszukanych osób - oszukali was i .. nic? Ludzie trzeba walczyc o swoje a co najważniejsze rozdmuchać sprawę. Nie macie pojecia ile tam osób pisze, cos mi sie dziwne to wydaje że skarżą sie tylko dwie osoby. Gdzie reszta? Skoro akceptacja regulaminu wiąże sie z dotrzymaniem umowy - zostaliscie oszukani przez pracodawcę, wiec trzeba zgłosic na policję, nawet jeżeli to tylko 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
Mnie też to właśnie dziwi, dlatego ciągle piszę "raczej" "chyba". Jeśli inni się nie skarżą, to może dostali swoje pieniądze, a my jesteśmy jakimiś pechowcami? Z drugiej strony gdyby dostali, to i tu ktoś by chyba napisał, że nieprawda, że płacą i firma uczciwa. Zanim pójdzie się z tym na policję, chyba lepiej napisać do firmy, upomnieć się o swoje. Może to, ew. uprzedzenie o przyszłych konsekwencjach przekona Independent Publishing do wypłacenia należności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eN
Ja mam z firma kontakt cały czas, poruszyłam takze ten problem i dostałąm odpowiedź iz zdażaly sie przestoje, ale głownie to z winy autorów (źle dostosowane konta) W odpowiedzi dostałam również iż jeśli ktoś nie otrzymal wynagrodzenia powinien czym pręędzej skontaktować sie z firmą i wyjaśnic sprawę - mysle ze to piwerwsza rzecz jaką należy zrobic jeśli pieniądze po 2 tyg nie wpłynęly na konto pay pal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
Hm... napisałam do nich wczoraj wiadomość z tego formularza kontaktowego na stronie. Zobaczymy, co odpiszą w moim konkretnym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awsedrftgyhuawsedrftgyh
w ogole kurwa mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eN
Trzymam kciuki aby nikt nie był poszkodowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eN
I jak sie sprawy toczą? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
Odpisali mi wczoraj i dziś informując, że mój adres na paypalu nie dodał się przy rejestracji. Wyjaśniłam to i obiecali, że wyślą mi te pieniądze,które nie doszły, przy kolejnym transferze w połowie września. Dam znać o czasie czy wszystko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eN
No daj znać, Trzymam kciuki aby było dobrze - fakt ze te pieniadze tez potrafia iść i iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annalise
No, wszelkie informacje bardzo się przydadzą, bo jestem chętna na podobną "fuchę" :P oby wszystko poszło dobrze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eN
Dziewczyny ja dzis otrzymałą pieniadze - mogę wysłąć zrzut z ekranu :) Z faktu iż widzę ze tych poszkodowanych jest garstka, apeluję jeszcze raz by pisać do nich - kilka miesiecy temu mieli tam bałągan - ale wydaje sie że wszystko jest ok. Od środy ubiegłej - kiedy to przyszła mi faktura dzis (piatek) mam pieniadze na pay pal . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ;] Powiedzcie mi, w IP mogą mi przelać pieniądze na zwykłe konto polskie, czy koniecznie muszę zakładać paypal. Ile da się miesięcznie tam zarobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
I ja dostałam wreszcie zarobione pieniądze, doszły 2 dni po wykonaniu przez IP przelewu. Sądzę, że lepiej założyć paypala, zresztą to bezpłatne. Kiedy miałam sam adres konta w Polsce w bazie, pieniądze do mnie nie doszły. Nie wiem, ile miesięcznie można tam zarobić - pisałam dla przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemność przyjemnością, ale warto coś zarobić :P Ja napisałam jeden tekst i stwierdziłam, że zobaczę, co będzie dalej. Już od tygodnia nic się nie dzieje ... Ile się czeka na zaakceptowanie tekstu i pojawienie pieniążków w panelu użytkownika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) możecie opowiedzieć jak Wam idzie w IP? Potrzebuję dorobić 300zł miesięcznie i nie wiem czy oprzeć się na IP czy lepiej zatrudnić w KFC. Późne wypłaty mi nie przeszkadzają, zbieram na wakacje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
Myślę, że szybciej zarobisz sobie w KFC :) Na pisanie artykułu schodzi trochę czasu, a potem jeszcze najczęściej są korekty. Jeśli lubisz pisać, możesz robić i to, i to i sama zobaczysz, co lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, tylko pisanie jest moim hobby i tego typu artykuły byłyby świetnym sposobem na rozwijanie się. Poczekam jeszcze na to czy w ogóle zaakceptują mnie tam ;) zapisałam się kilka miesięcy temu i mój tekst był przyjęty, ale jakoś wyrzuciło mnie z bazy. A Ty jak dużo artykułów piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_herbata
Teraz nic, bo studiuję i nie brak mi zajęć :) ale w wakacje pisywałam sobie po jeden artykuł na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie1989
A jak jest z opodatkowaniem? Tam jest coś napisane, że trzeba to robić samemu, ale nie za bardzo się na tym znam i w sumie w końcu nie rozumiem... Jak to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie trzeba to robić samemu, ale wystarczy wydrukować z ich strony regulamin Independent Publishing, który traktowany jest jako umowa, do tego trzeba przedłożyć wydruki faktur elektronicznych, które przesyłają przy wypłacie i to wystarcza do rozliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×