Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawi mnie to

Dlaczego tyle nauczycielek zostaje singielkami a następnie starymi pannami

Polecane posty

Gość ciekawi mnie to

zauważyliście to... ja znam naprawde dużo takich przypadków (zarówno z tego jak sam chodziłem do szkoły.... jak i teraz np znajomych, sąsiadek itp) szczególnie to dotyczy polonistek i matematyczek - natomiast jeśli chodzi o inne przedmioty to już raczej nie Na dodatek po ileś latach na strość, robią się z nich straszne cholery wyżywające się na dzieciakach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdffgfggf
mialam w liceum polonistke, starą panną, cos w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz pracuje w szkole, ale zadnej starej panny u nas nie ma, choc jak chodzilam do liceum, byla 1 stara panna i wlasnie polonistka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się za dużo
naczytały tych lektur -romasów a tu wokoło stara bida i postucha wśród romantycznych facetów ;) a może za duże wymagania miały i za bardzo się nosiły co to nie One ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dosyć proste przecież
bo najpierw idą na studia, gdzie studiuje większość dziewczyn (np. fil. polska), a później do pracy, gdzie jednak tez w większości spotykają kobiety; po prostu mają za mało facetów w swoim otoczeniu, co znacznie zmienisza szansę na poznanie, zakochanie się itp;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha aaaaa
u mnie starą panną jest babka od niemieckiego, historii, polskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkemfkrlob
Myślę, że faceci boja się nauczycielek jako żony.Boją się, że np. powie im taka :" no co Wojtusiu, znowu byłeś niegrzeczny...będę musiała Ci postawić pałę " :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet we Władcach Móch
jest stara prukwa (chyba) polonistka ;) a to singielstwo i staropanieństwo może wynika ze zbyt dużego zaangażowania się w swój zawód (wypracowania, dyktanda, kartkówki, przygotowania do lekcji) w młodości i braku czasu na szukanie faceta ;) a potem taka się ocknie a tu już 40 na karku.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimabilan
Po co facetowi nauczycielka w domu. Taka to cały czas by tylko pouczała. Wystarczy, że trzeba wytrzymać z nimi podczas własnej edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może faceci
się boją, że cały czas będzie taka ich poprawiać gdy coś mówią ;) niezbyt poprawną polszczyzną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkdukd
jezu w jakiej szkole ty się uczysz / pracujesz???? u mnie jest 1 wdowa i 1 rozwódka a reszta zajęta z pełnymi rodzinkami:):) jakieś głupie myślenie hihi sama jestem nauczycielką z powołania ( i żeby nie było - nie jestem ofermą losu która ze strachu przed bezrobociem poszła do szkoły i nie jestem i nie będę stara panną i lubię to co robię:)) i mam cudownego faceta który jest finansistą i wyobraź sobie że mnie 'zechciał' bo jak tu czytam nauczycielki to jakiś gorszy gatunek kobiet których nikt nie chce szkoda mi ludzi którzy sa takimi ofiarami stereotypów, żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananaananananannaq
u mnie bylo kilka starych panien w szkole. Babka od polaka, od technologi inf,od w-f,od hist, od biol wdowa, od niemca panna, dlatego tez sie kiedys zastanawialam ze duzo starych panien w tym zawodzie. Oprocz nich w szkole byly jeszcze 2 od ang (ktore mnie nie uczyly tylko inne roczniki) i tez panny stare. u nas bylo ich bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliskaxyz
u mnie to jestem ja:P plus dwie babki od niemieckiego hm wiec to chyba nie tak duzo, reszta kobiet i facetow po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również polonistka w gimnazjum:) Ale fajna kobitka...trochę odjechana..ale ale było nam z nią wesoło:) Kupowała nam Bobofruity :D I robiła prezenty na dzień dziecka... Traktowała jak swoje dzieci:) MEGA fajne wspomnienia z tych lat...dzięki niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QWWEEERT
>>bliskaxyz to szukaj faceta :P chyba nie chcesz zostać starą prukwą wyżywającą się na dzieciakach ;) Co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sa apodyktyczne!Wszystko wiedza najlepiej-przynajmniej tak mysla.Choroba zawodowa :P. Mam 2 ciotki nauczycielki i sa starymi pannami,wszystko oczywiscie wiedza najlepiej,ale sie myla. Bo relacje z przyjaciolmi,rodzina,znajomymi to nie relacje z uczniami!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabliblu
nie mają czasu na użeranie się z chłopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehihie
u mnie stare panny to były: polonistka, biologica i chemica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakich mieliście katechetów
księdza czy starą pannę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcdcv
ciekawi mnie to - samotne nauczycielki są wkurwiające i rozładowują swoją frustrację na uczniach. mają depresje z powodu bycia nikim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonbonsibon
Od nauczycielek to lepiej trzymać się z daleka, szczególnie polonistek i innych humanistek. Mają o sobie wysokie mniemanie, ciągle wszystkich krytykują i pouczają, są przeświadczone o wyższości swojego gustu, chodzą do teatru, czytają modne książki i uważają to za szczyt wyrafinowania i tego samego oczekują od faceta. Chciałyby, żeby ich facet egzaltował się z nimi poezją Szymborskiej i Miłosza, a jeśli tego nie robi, to uznają go za prostaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w liceum
byly dwie polonistki stare panny i jedna matematyczka stara panna\;) Biologica, historyczka itp wszystkie zajete:) nie wiem czemu tak sie dzieje ale autor mial trafne spostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka
U mnie w szkole jest około 120 nauczycieli. Singielek może z 10 bym naliczyła, w tym kobiety niezamężne i bez chłopa plus samotne rozwódki. Wszystkie polonistki są mężatkami , albo żyją mają stałych partnerów. Chyba w tej chwili mit nauczycielki - starej zwariowanej panny już trochę stracił na aktualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałł..........................
120 nauczycieli?? to ile w tej szkole jest uczniów 4000 ??????????????????????? Jakś bzdury chyba piszesz. To to jest jakiś UL :D W moich szkołach: podstawowej do której chodziłem ileś lat temu było ok 800 uczniów i w okolicach 30-40 nauczycieli w średniej technicznej plus z ok 25-35 na warsztatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romardo.........
szukają ideału jak z romansu, i takiego nie spotykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Znam jedna stara panna lat 66 pracuje obecnie w Przedszkolu na Lukowej w Warszawie i jest na emeryturze. Niedowartosciowana, zakompleksiona ale udajaca cwana suke. W gruncie rzeczy to dno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1978

Nigdy bym nie chciał nauczycielki za partnerke. Już wolałbym fryzjerkę bo one to fajne i ładne kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ŁYSY1978 napisał:

Nigdy bym nie chciał nauczycielki za partnerke. Już wolałbym fryzjerkę bo one to fajne i ładne kobiety 

Widać w jakim typie gustujesz 🤣 nie znam żadnej starej panny nauczycielki. Zresztą skąd miałabym wiedzieć czy kogoś ma. To ze kobieta jest brzydka nie znaczy że musi być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×