Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmelka1450

chiński napęd do bramy?

Polecane posty

Gość karmelka1450

czy to prawda że chińskie siłowniki do bram są bardzo zawodne?podobno ciągle się psują a piloty mają problem z kodowaniem. pytam, bo chcemy kupić napęd do bramy i zastanawiamy się jaki wybrać. droższy markowy czy tańszy chiński ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balatonka
ja bym kupiła coś sprawdzonego. po co wydawać pieniądze na coś co jest wadliwe. chcieliśmy kupić taki napęd ale nam odradzono.podobno są bardzo awaryjne i ciągle trzeba je naprawiać albo wymieniać na nowe. najsłabsze jest radio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus145
być może tak jest, ale te markowe mają przynajmniej serwis na miejscu a taka chińszczyzna jak się zepsuje to nadaje się wyłącznie do kosza, bo nie opłaca się naprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarek 1200
ja bym nie ryzykował z chińskim napędem. wolałbym poczekać i kupić coś markowego w dobrej cenie. wtedy i o serwis i naprawy łatwiej. nie mamy bowiem gwarancji że za rok te napędy będą jeszcze na naszym rynku, a firma która nam je sprzedała będzie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka1450
skoro chińskie są takie wadliwe to co byście doradzili. faktycznie poszperałam po forach i wszyscy odradzają Hato. co innego w zamian ale w dobrej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbgked
podaj wymiary bramy i jak często ma być otwierana postaram się pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka1450
chciałabym bramę ok 3 m przesuwną bo szkoda mi trochę miejsca na podjeździe. a otwierana będzie raczej rzadko bo to do użytku przy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbkfd
Polecam napęd firmy faac,nazywa się sprint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawita
sprint jest dobry. dobrze sprawdza się w trudnych warunkach, zwłaszcza zimą ze względu na solidne wykonanie i metalową przekładnię zębatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupił droższy, bo chiński to po prostu badziew który po pół roku Ci nie zadziała. Od siebie polecam firmę Astrum, tam można kupić naprawdę dobre napędy za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie opłaca się szukać chińskich podróbek czy zamienników do napędów bram garażowych bo one się często psują, zawieszają i są awaryjne. Najlepiej nie oszczędzać na tego typu unowocześnieniach skoro one mają być bezpieczne i służyć ci przez wiele lat. Ja kupiłem napędy do bramy w sklepie http://emtech-sklep.pl/ Oni mają bardzo dobrej jakości towar i to w atrakcyjnych cenach. Na miejscu dowiesz się wszystkiego o zabezpieczeniach bram i wybierzesz odpowiedni dla ciebie napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chińskie napędy są dobre o ile chcesz się siłować i masz za duża pieniędzy. Jak nie to bierz coś solidnego – np. Benincę Masz wtedy coś o kilka klas wyżej. No i pewność ze nie zepsuje sięw najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa na przerwie w pracy
elenndra91 DORWE CIE I SPRZEDAM KOSE SZMATO HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendra100
Moja sąsiadka ma Bennice, ja osobiście mam BFT. Monter był u nas trzy tygodnie temu i chyba wszystko się udało w 100%, bo brama prawidłowo się otwiera i zamyka. Chińskie napędy z allegro to niestety spore ryzyko, słyszałam o tym, że jak to chińskie psują się dość szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalać gnoje reklamować swoje bramy gdzie indziej !!! !!! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, kupiłem od firmy z posta RobertEM, nigdy więcej. Przepłaciłem, nieterminowy montaż, problemy z serwisem ! :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się skusiłem na chiński. Padł po roku. Teraz mam Deimos. Działa jak złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde jeszcze ktos kupuje te chinskie produkty? Ja z mezem się połasiliśmy na nie bo cena była bardzo okazyjna i… drugie tyle wydalismy na naprawy;/ Po czym i tak w koncu naped padl. Teraz mamy benince od jakis 3 lat i nie było zadnej usterki (odpukac!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy kupują chińskie produkty, dlatego chiny tak się rozwijają. jakby świat kupował produkty Polskie też bylibyśmy potęgą. ja mam póki co napęd bramy ręczny, wysiadam, otwieram, wjeźdźam, zamykam, póki co dam radę. ale jak coś, to wchodzi się na strony różnych firm, sprawdza ceny, serwis, siedziby firmy, dobrze pojeździć po znajomych. takie rzeczy zazwyczaj zawodzą, kiedy brama zacina się mechanicznie, coś zamarznie, w listwie wyłamią sie zęby, silnik sie przesunie, itp. jak wszystko jest dopatrzone, to każdy napęd będzie służył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ze wcześniejszymi wypowiedziami, że lepiej jest wydać więcej na solidny sprzęt. W firmie Betafence od lat stosujemy wyłącznie napędy od sprawdzonych producentów (Faac, Beninca). Nie zdarzyło się aby nasi klienci byli niezadowoleni z funkcjonowania produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiLKamiL
Do osoby wyżej wyżej: ja jestem po wymianie chińskich siłowników, z którymi z miesiąca na miesiąc były coraz większe kłopoty. Teraz mam siłowniki BFT i jest zupełnie inna jakość wykonania i działania. Lepiej wydać raz kasę, a kupić coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem osobą która napędziła gospodarkę Chinom :( Miałem Hato, meczyłem sie prawie dwa lata. Awaryjny, zacinał się, miał problemy z programowaniem. Prawdą jest że pokusiłem sie na niską cenę, ale zostałem ukarany. Teraz mam zmieniony na napęd Phobos FAST NET. Jak na razie sprawdza sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wybrać napędy, siłowniki lepszej firmy np. FAAC, wtedy ma się pewność, że szybko się nie zepsuje, dobre produkty sprzedają np. na http://e-automatydobram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotenica
Żaden chiński. W ogóle nie inwestuj w takie buble. Ja mam sprawdzony od benincy – najgorsze mrozy za nami i napęd wciąż idealnie działa. W tym wypadku warto trochę więcej zapłacić, bo zdecydowanie koszta się zwracają. Chiński napęd pewnie by Ci padł po małych mrozach. I po co w coś takiego inwestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×