Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość srellla

5 dni na napisanie 40 stron pracy magisterskiej

Polecane posty

Gość pitu pitu.
ja w 4 dni napisalam 65stron swojej magisterskiej (rozdzial), a calosc (182 strony, razem z badaniami) w 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddhyttw
praca magisterska na 40 stron?!?!??!?! Hehehhe ciekawe na jakiej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno spokojnie
napiszesz :) masz 5 dni, to wychodzi po 8 stron dziennie :) ale staralabym sie na twoim miejscu pisac po 10-12, zeby ostatniego dnia miec juz tylko poprawki i korektę edytorską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tam, z takim pisaniem na szybko napisz w trzy dni, bo potem bez kitu musisz przeczytać kilka razy, żeby wyłapać błędy, a wierz mi- zawsze coś się wkradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzMariaPaloma
te 40 stron to na wydziałach humanistycznych typu pedagogika wczesnoszkolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do @LuzMariaPaloma
To zdziwilabys sie, bo to wlasnie prace z nauk spolecznych i humanistycznych maja najwiecej stron. Do tego koniecznosc przeprowadzenia badan i ich opracowanie, ktore jest czaso i pracochlonne. Jak ktos nie ma o czyms pojecia, to niech sie przymknie lepiej, a nie bezmyslnie pieprzy jakies stereotypowe farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzMariaPaloma
właśnie widziałam jak przyszła laska z nauk humanistycznych wydrukować pracę magisterską na 40 stron, a moja z technicznych miała 120 stron + 15 rysunków w większości formatu A1 i jakie one badania robią, zrobią ankietę i wrzucą do internetu i ktoś robi, same jak by pospacerowały i porobiły ankiety to by było coś warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdf333ddd
Jeju napisałam pracę na 89 stron. Chyba mnie pogięło. Teraz to sprawdzam. Masakra. Części praktycznej nie mam skończonej a muszę nad tym ślęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracehelp
Wystarczy 5 dni - jak ktoś ma doświadczenie, tak jak ja - to napisze. Niestety przy szybkim pisaniu pracy najczęściej nie chcę się biegać do czytelni i biblioteki, więc ludzie piszą korzystając z Internetu - a to jest podstawowy błąd. Można napisać pracę w 5 dni - z głową i na dobrą ocenę - jeśli chcecie pomocy to piszcie: pracehelp@gmail.com. Piszę całe prace i robię badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taram tam tam
Ja piszę ok 2 tyg i jestem w polowie 3 rozdzialu :) Ale bez spiecia, nie siedze po 10 h dziennie, raczej leniwie mi to idzie. I jedna mala rada - jesli zakladacie jakis plan do wykonania, np 8 str dziennie to podzielcie to przez co najmniej 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska z nikąd
Witam kiedyś korzystałam z www.wzory-prac-magisterskich.pl ale nie wiem czy ta strona jest jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini678
apraszam wszystkich studentów do współpracy. Mam na koncie wiele udanych i pomyślnie zakończonych prac. Jeśli masz problem z napisaniem swojej pracy to zgłoś się do mnie. Każde zlecenie jest tak samo ważne i wymaga profesjonalnego przygotowania, ponieważ wiem, ile znaczy taka praca dla każdej ze współpracujących ze mną osób. Pomimo bardzo dużego zróżnicowania tematyki prac, jestem w stanie po wnikliwej analizie napisać pracę z zakresu medycyny, zdrowia publicznego, marketingu, dietetyki. Stawka za pracę jest ustalana indywidualnie na podstawie kilku czynników takich jak termin, ilość stron oraz temat pracy. Gwarantuję BEZPŁATNE poprawki i raport z antyplagiatu po uregulowaniu całej płatności przez klienta. Zachęcam do kontaktu mailowego wówczas będziemy mogli omówić wszystkie szczegóły współpracy. martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulka234
apraszam wszystkich studentów do współpracy. Mam na koncie wiele udanych i pomyślnie zakończonych prac. Jeśli masz problem z napisaniem swojej pracy to zgłoś się do mnie. Każde zlecenie jest tak samo ważne i wymaga profesjonalnego przygotowania, ponieważ wiem, ile znaczy taka praca dla każdej ze współpracujących ze mną osób. Pomimo bardzo dużego zróżnicowania tematyki prac, jestem w stanie po wnikliwej analizie napisać pracę z zakresu medycyny, zdrowia publicznego, marketingu, dietetyki. Stawka za pracę jest ustalana indywidualnie na podstawie kilku czynników takich jak termin, ilość stron oraz temat pracy. Gwarantuję BEZPŁATNE poprawki i raport z antyplagiatu po uregulowaniu całej płatności przez klienta. Zachęcam do kontaktu mailowego wówczas będziemy mogli omówić wszystkie szczegóły współpracy. martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyturtuyu
apraszam wszystkich studentów do współpracy. Mam na koncie wiele udanych i pomyślnie zakończonych prac. Jeśli masz problem z napisaniem swojej pracy to zgłoś się do mnie. Każde zlecenie jest tak samo ważne i wymaga profesjonalnego przygotowania, ponieważ wiem, ile znaczy taka praca dla każdej ze współpracujących ze mną osób. Pomimo bardzo dużego zróżnicowania tematyki prac, jestem w stanie po wnikliwej analizie napisać pracę z zakresu medycyny, zdrowia publicznego, marketingu, dietetyki. Stawka za pracę jest ustalana indywidualnie na podstawie kilku czynników takich jak termin, ilość stron oraz temat pracy. Gwarantuję BEZPŁATNE poprawki i raport z antyplagiatu po uregulowaniu całej płatności przez klienta. Zachęcam do kontaktu mailowego wówczas będziemy mogli omówić wszystkie szczegóły współpracy. martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w gog pobierz prace magisterskie albo cos takiego jest masa stron z pracami do pobrania 1 strona w google i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 20.06.2011 o 22:36, Gość srellla napisał:

jak wyżej. zastanawiam się ile jest jeszcze osób w podobnej sytuacji, bądź takich,którzy w takiej się znajdywali.

Ja z braku czasu zlecilam to pani ktora zajmuje sie tym zawodowo polecam szybko i solidnie Maja20133@o2.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie pracy magisterskiej lub licencjackiej to zawsze pewien schemat. Najwięcej trudności sprawia najczęściej przygotowanie samego spisu treści.

Dlatego jeżeli Waszym tematem jest np. 

Wpływ A na B na przykładzie C

to spis treści wygląda tak:

Rozdział 1. Na temat A. 

Rozdział 2. Na temat B. 

Rozdział 3. Badanie dotyczące A i B na przykładzie C

Oczywiście na początku jest Wstęp, a na końcu Zakończenie, Bibliografia i ewentualne załączniki.

We wstępie piszecie:

czego dotyczy Wasza praca,

jaki jest jej cel, 

dlaczego wybraliście ten temat, 

Co znajduje się w poszczególnych rozdziałach, 

Z jakich źródeł korzystaliście w trakcie pisania ( to można dopisać na końcu).

W zakończeniu piszecie:

Jaki był temat Waszej pracy, 

Co było w poszczególnych rozdziałach, 

Co ustaliliście w wyniku przeprowadzonej analizy,

Czy udało się osiągnąć cel pracy. 

Gdybyście mieli dodatkowe pytania, lub gdybyście chcieli skorzystać ze skutecznego wsparcia w redagowaniu pracy zapraszam do kontaktu na adres:

inapisane@protonmail.com

Pozdrawiam

Joanna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×