Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek36

pikantne rozmowy - wirtualny sex co sądzicie

Polecane posty

ile bym chciała? hmm.. każdy wiek ma swoje uroki... powiedz ile masz naprwde :) ale myśłe że to nie ma znaczenia w czasie takich rozmów (no chyba że masz mniej niz 16 z racji ze siedzi jeszcze prokurator, lub powyżej 75 z racji wiadomo zdrowotnych no chybą że lekarz zezwolił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no prokurator mi nie grozi :D Mam osiemnaście lat Szczerze mówiąc nie specjalnie ciekawią mnie dziewczyny w moim wieku , zawsze wolałem kobiety starsze :) Chociażby o te pare latek :D . Poza tym zawsze stoje na przegranej pozycji , bo kto chce gadać z gówniarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko możemy pogadac :) bede dobra samarytanka ;) hahaha masz jakieś doświadczenia w realu? (nie chodzi mi o supermarket;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam :) Nie jestem jednym z miliona prawiczków siedzących tutaj i czekających na tematy " Chce byś wylizał moją muszelkę" :D Chociaż od jakiegoś czasu musze sobie sam radzić z chcicą :( . A jak stoi sprawa z Tobą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. no dziewica nie jestem :)m hahaha facet ten sam od ponad 5 lat wiec coś tam wiem... powiedzmy.. ok, więc opowiedz mi swoja fantazje, odwzajemnie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałem fantazje o sąsiadce albo nauczycielkach . Zaczynałoby się to tak ,że oczywiście wpadłbym do sąsiadki w czymś pomóc no i żeby to ona zaczeła się do mnie kleić , jakiś mało znaczący ruch np złapać mnie za rękę ,bądz przypadkowo szturchnąc mojego penisa . Zawsze chciałem być delikatny (w sumie to jestem delikatny :D ) I nigdy się nie śpieszyć powoli sciągałbym z niej ubranie zaczynajac od góry zostawiając samą bielizne . Zacząłbym od góry zajmując się piersiami ( mam bzika na punkcie piesi w głębokim dekolcie :D) Oczywiście dużo czułości w postaci pocałunków itd . Na deser oczywiście muszelka ,którą dokładnie bym przelizał :D Aby następnie w nią wejść . Myśle ,że z moim wynikiem w cm nie sprawiałbym zbyt duzego bólu . Długooooo zabawiłbym w pozycji na pieska , bo ją uwielbiam . Potem pozwoliłbym oddać się kobiecie całkowicie . A na końcu położyć się zmęczonym obok sąsiadki i zaspać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach juz wiem jakim jestes typem faceta.. hmm... ok przyjemnie ;) ja lubie taki mocny zdecydowany seks, delikatnie ocierający się o maso (ale nie lubie bólu) kocham klapsy, delikatne szczypanie, podgryzanie, uwielbiam robic laske mojemu facetowi-podnieca mnie to.. lubie kiedy facet mi ulega, jest jak laeczka, marionetka i robi wszystko o co go poprosze... lubie lekka adrenaline, lekka perwersje :) moją fantazją jest seks w 3 :) w kombinacji 1m+2k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam skromne :) nie tak bardzo jeszcze ;) hahahah z wiekiem zaczniesz mieć większe wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem zawsze doświadczyć dominacji od kobiety :D Chciałbym kiedyś spotkać taką dojrzałą kobiete . WInko róże muzyka itd a w łóźku prawdziwa kocica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to zacznij pracowac w jakims urzędzie alo cuś ;) tam pełno takich niedojebanych bab ;) hahah a widzisz a ja mam takie fantazje związane z dominacją... a nie powiedziałbyś bo wyglądam na grzeczną w tych sprawach ;) mój facet to niestety tradycjonalista w tych sprawach czyli facet ma ruchac a jak nie to pała opada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się składa bo ide na prawo :D Oj to troche mi Cie szkoda , mając takiego męża tradycjonaliste . Troche kreatywności by sie przydało . A jak tam z samozaspokajaniem się ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mąz... samozadowalaniem? hmm.. zaskocze cie bo tego nie robię, nie chce mi się mam faceta który zrobi to o niebo lepiej i jets to o wiele przyjemniejsze. Jak bylismy w powiedzmy w separacji to tak owszem ale teraz nie mam potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wpadnij jutro helena
to napisze ci moje fantazje, na pewno ci sie spodobaja :classic_cool: ale dzis juz mi sie nie chce i lece spac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prostą sytuacje :D Brak kobiety + chcica = masturbacja :D Kiedyś fajną Kobiete tutaj poznalem i troche się pociągneło . Przynajmniej było z kim poświntuszyć po nocy :D Cholera , chcica nadchodzi o 2:18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyglądasz jakoś tak zachecająco/ jak cos to możesz na imprach takie babeczki około 30 wyciagac :) jak taka jest na imprze to na 95% jest niedowartosciowana, ale bo szuka faceta, ale lubie te sport :) hahah kobieta ci to mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie chce się bawić w szybki numerek , bo mnie to nie kręci :D Ale mnie chcica bierze :D Zaraz musze temu zaradzić :) A co się stało ,że tak po nocach siedzisz ? Co z facetem powinnaś z Nim baraszkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko , z mamą nie ma problemu :D nie mam dozoru :) A czemu wykrakałem z 2;18 czyżby też chcica ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet u mamusi dziś śpi :) hahah aa wykrakałeś bo ktos tam wpisał sie o 2:18 :) mówisz że ci się chce... heheh jakbu nie mój facet to napisałabym ci co masz robic Maciusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak to źle ,że masz faceta :D Kobieta sama i nic na to nie może poradzić :D Oj gdyby nie ten Twój facet to mogłoby być ciekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz sobie robisz rap rap rap :d a opisz mi praosze co lubisz kiedy kobieta przejmuje inicjatywe (lub opisz swoje pragnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie spokojnie sobie siedze :D No najciekawiej byłoby gdybym był w głupiej sytuacji np przywiązany do czegoś lub przykuty i kobieta wiedząc ,że nic nie moge zrobić kompletnie przejmuje inicjatywe . I to przyjemne uczucie gdy poprostu mozesz się całkowicie oddać Kobiecie . Ach chciałbym teraz leżeć w łóźku i poczuć coś takiego podczas kiedy kobieta obok robi mi dobrze :D Aż mnie ciarki przeszły . Mam bujną wyobraźnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy ci sie spodoba: powiedzmy jestes moim facetem, mieszkamy razem. Jest wieczór, ty juz po prysznicu ja wchodze do łazienki. Włanczasz tv, słyszysz szum wody, to ja biore prysznic. Nie mogąc sie nie doczekać skaczesz po kanałach, w końcu przysypiasz... budzi cie dotyk moich dłoni na swoich ramionach, siedze okrakiem, czujesz że pod satynowym szlafrokiem nie mam nic. Całuje cie po szyji za uszami, w zgieciu obojczyka.. chcesz dotknąć moich jeszcze wilgotnych ud odpycham stanowczo twoje rece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore ze stolika swoją apaszkę i wiąże twoje rece do metalowego zagłówka łóżka..moje rece blądzą po twoicm otrsie, przesuwja się posuwistymi ruchami od wgłębienia za uchem, przez boki torsu, zatrzumując sie na chwile na posladkach głaszcząc je znacząco, lecz idac dalej do ud.. moja dupcia wykonuje ruchy które jednoznacznie mówia o tym że mam ochote na ciebie.. tańcze na tobie rozgrzana i wilgotna, z moich włosów kapie woda wprost na twoje ciało.czujesz krople na swoim brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj penis osiąga swój limit i tylko czeka aż zdejmując szlafrok wskoczysz na mnie i oddasz mi się , jednak przywiązany nic nie moge zrobić , a Ty powoli rozpinasz guziki szlafroka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. ja mam seksowy szlafroczek, satynkowy na koperte nie na guziczki ;) hihi ale ok niech bedzie. bładasz mnie bym pozoliła ci piescic moje ciało, a ze jestem dobra to rozchylam szlafrok i oczom ukazuje ci sie moj jedrny biust, widzisz sterczące sutki, ja pochylam sie nad toba i pieszcze cie, ledwie dotykjąc twojej skóry własnie tymi sterczącymi sutkami. kiedy kieruje sie di góry w strone twojej szyji, udaje ci sie uchwycic moje usta i zatapiasz się w nicg w nametnym pocałunku. Ślinisz mnie jak młody szczeniak, czujesz mój język na swoim podniebieniu, moje wrgi na swoich i jest ci tak cholernie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podnosze lekko i pozwalam pieścic swoje piersi ustami jednoczesnie moje rece wedruja do mich majteczek i pieszcze się przy tobie. w końcu nie wytrzymuje i zdejmuje ci majtki, ale nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×