Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość marrrriaaam
Musimy żartować, bo zeschizujemy całkiem. Nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy, a tu słysze "ich bin..." :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
Carrie spokojnie. Nie odbieraj mi tej frajdy. To nie może być pro bo jest taki udany no. Kurde szkoda by było jakby teraz ktoś nas wyśmiał i powiedział ze to czysta prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
Własnie, jak to zrobilas?:) ale spróbuj napisac po kilka zdan z sensem i wtedy dodaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.paranormalne.pl/index Autorko, proponuję też skontaktować się z ludźmi z tego forum. Może przyjdą chłopaki z kamerą, z ultrafioletem. Może poszperają i coś znajdą. A sam bym proponował, jak już pisałem, zamówić mszę. Nie zaszkodzi a nóż pomoże i dusza zazna spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrriaaam
O kurczę miałam być "Miriam", że mam Mariam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ludzie, skoro wy mi nie wierzycie to po co to w ogóle komentujecie. Ja już mam wystarczająco dużo schizów żeby jeszcze odpierać jakieś zarzuty że prowo, że kingusia, itd. Poza tym jeśli chodzi o ścisłość idzie dodać kilka postów tej samej treści. Nie dodasz więcej postów różnej treści w tej samej minucie, już pomijając fakt że trzeba je najpierw napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
**Mysia, niemca z kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrriaaam
Ja tam wierzę autorce i trzymam z wami od poc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Na paranormalne jak na większości takich for nie ma normalnych ludzi, ale najgłupsi to są ludzie z nautilusa. Twierdzą, że satelita to UFO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrriaaam
początku*, chociaż pod różnymi nikami. Masakra, telefon mi zadzwonił i aż wysałałm przez przypadek posta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już jest koniec
Autrko, dobrze, czyli jutro idziesz sie dowiedziec co i jak? Pomodlilas sie w kosciele? Czujesz sie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a czarna masa na kafe nadal wierzy w tą ścieme. Niemniej jednak nie chcę Wam dobierać tejże przyjemności, także wierzcie w to dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Poza tym, dziwne to troche jest, że Kingusia tak szybko odpowiada autorce, kiedy nie mija nawet 30 sekund, a posty obydwu są dosyć rozbudowane, tak jakby łączyła je więź paranormalna i czytały sobie w myślach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muffi, masz rację, ale zauważ że oni są wystarczająco zbzikowani żeby siedzieć po nocy z kamerą u Autorki w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
Do niemców ani do kotów ja też nic nie mam. Ale zmarły niemiec z karabinem i ze zmarlym kotem jest trochę straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra autorko no odległość to wiadomo jaka pomoc ale skoro popytasz tych dziadków z sąsiedztwa, może oni coś Ci rozjaśnią jakieś tam tajemnice z przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już jest koniec
Do niemców ani do kotów ja też nic nie mam. Ale zmarły niemiec z karabinem i ze zmarlym kotem jest trochę straszny. haha:D zmarly niemiec, zmarly karabin i zmarly kot:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×