Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość matylda_hueehuee
kiedyś mi mówiono że duchy nie mają siły, a to gówno prawda! :O a zostałam kilka razy szturchnięta przez ducha, i raz na moich oczach otworzyła i zamkneła sie sama szafka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
myślę ze z kolejnego nagrania dowiemy się jeszcze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska - ja też tam słyszę "Muller" i też myślę, że duch próbuje się przedstawić. Może jego rodzina do dziś nie wie, gdzie zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikolemasakiera
pan Duch doczekał się sławy dużej sławy po śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_hueehuee
kiedyś moja kuzynka była ze mną i z moimi rodzicami na cmentarzu, a że to rozwydrzony bachor to wiecie co zrobiła? zaczeła biegać po cmentarzu i mówić coś w stylu, teraz dokładnie nie pamiętam... ''truposze jebane'' :O i kurwa po tej akcji w domu zaczeły jej sie szuflady same zamykać i otwierać i półki! :O przysięgam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
tylko podłóż dyktafon jutro tak koło 22 by się nagrały zdarzenia między 24 a 1 w nocy bo tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax
jezu ludzie opanujcie sie bo sracie po gaciach jakby nie wiadomo co sie stalo. strachac to sie moze autorka topiku bo to ona ma bezposredni kontakt z tym a wy? poczytacie sobie o czyms co was bezposrednio nie dotyczy i juz panikujecie. to ciekawe jak sie zachowujecie jak co dzien wiadomosci w tv ogladacie. jak zobaczycie ze tsunami w japonii to juz do szpitala jedziecie bo ze strachu ze i w polsce cos takiego sie bedzie dzialo nie wyrabiacie ? dajcie spokoj! wspolczuje autorce i fajnie ze chcecie jej wszyscy pomoc ale jak mozna sie tak bac na odleglosc ja pierdziu hah ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
drugie zdanie zaraz po ich bin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty, ponoć najwięcej to się dzieje o 3 w nocy - godzina odwrotna od godziny śmierci Chrystusa, to Ty nie wiesz? 💤 Duchy o pólnocy to są z bajek wciskanych dzieciom, żeby lazily szybciej spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
O tym że o północy mówiła mi mama ;] Nawet taki wierszyk ale nie pamiętam. O tej 3 nocy mówiła mi babcia, bardzo wierząca i właśnie też poparła tą śmiercią Jezusa. Koleżanka za to mówiła, że o 03:33, ale duchy nie są chyba takie dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Nie mamy pewności czy to z czasów I czy drugiej wojny światowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, nie masz w mieszkaniu kwiatow? Może to znak ze musisz zasadzic. Ej teraz mi to przypomina detektywow internetowych odnosnie Smoleńska i słynne strzały. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze zdanie brzmi Ich bin (i tu spór o dalsze slowa) slychać der wyraźnie i jak na moje to Sturm kto inny móglby nie uslyszeć R czy M wymownie Iś byn dea sztuem (r jest u niemców malo wymawiane, wtapiane w tlo, specyficznie wymawiają tę spólgloskę) drugie to coś na styl Ich bin dir albo die bo w hochdeutsch wymowa tych dwóch jest baaardzo podobna i dalej spekulujemy na coś zaczynającego się na literkę N bez dalszego okreslonego zakończenia :P stawiam na Nah bo nacht mi nie pasuje. W pierwszym zdaniu się określa jako Sturm więc w następnym zamiast zmieniać zdanie na to, że jednak jest nocą :classic_cool: uważam osobiście za calkowity bezsens, stawiam, że powiedzial ich bin dir nah w wymowie iś byn dija na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
To pasuje, pan duch jest złem i lubi kwiatki, które są metaforą kolorów, a kolory są metaforą Ziemi (ziemia jest kolorowa ;) ), a Ziemia jest metaforą ludzi! Czyli zło lubi ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
A może nasz pan Niemiec tak długo wącha kwiatki od spodu, że aż je teraz tak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×