Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

No ale te nagrania były kilku godzinne... to co? Autorka sobie wkleiła jakieś wycinki z innego nagrania i później nagle nie wiedziała jak uciąć nagranie aby był ten głos tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam ten topic
może spróbujcie wpisać w goglach to co ten cały niby duch mówi, to się nagranie znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Mi to coraz bardziej wygląda na mistyfikacje... Brak szumów w nagraniu zwykłym dyktafonem jest nienormalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam ten topic
muffii czy mogłabyś mi napisać co ten duch mówi? bo chcę znaleźć oryginalne nagranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam ten topic
aha :D Tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiemy, że to nagranie jest autorstwa autorki tematu? Przedstawila się na jego początku? Wkleila je w ogóle tutaj? (przepraszam ale nie czytalam topiku weszlam tylko jak ktoś mnie poprosil o zidentyfikowanie slów z nagrania tak więc dużo mnie ominęlo) Moglaby na początku nagrania się przedstawić kim jest, skąd jest i co chce nagrać albo coś takiego. mi się od razu przypomina jak kiedyś oglądalam na discovery czy jakimś innym kanale jak grupka ludzi szla do nawiedzonego niby domu i szukali na to dowodów i babka wyciągala coś na styl dyktafonu i się przedstawiala jak ma na imie itd i zadawala pytania ''Kim jesteś'' ''co tu robisz'' i dawala chwile na odp na drugi dzień jak odsluchiwali to niby mieli odpowiedzi nagrane chociaż ich wtedy nie slyszeli :D Jak ktoś bardzo wierzy w takie rzeczy to pewnie i może miewać trudności z zaśnięciem, zwlaszcza kiedy zasypia w pelnym przekonaniu, że jest obserwowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knowing me kpnowing you
nie ma ani autorki jak również kingi może to rzeczywiście ta sama osoba a temat to prowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może... Kinga od razu się podniecała że to duch... od samego początku... Ja próbuję znaleźć to nagranie, ale ja nic nie rozumiem po niemiecku i do tego piosenki Tokio Hotel mi wyskakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przedstawila się na nagraniu? Data to i tamto żebyśmy wiedzieli, że to nie prowo? Wątpie.. tak więc... 🖐️:D przepraszam Was bardzo ale muszę uciekać dalej do pracy a nie siedzieć na kompie :P jak nie będę miala nic do roboty to się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Może każda z nas zrobi takie doświadczenie w swoich domach/działkach/mieszkaniach ;) Ja mogę u siebie na budowie, zobaczymy czy mam nawiedzoną budowę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w japonkach
Też miałem coś podobnego w domu, ale zdarzyło się tylko raz... NIe wiem co można w takiej sytuacji zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shfh
ciagle sie przyczepiacie do autorki ;/ poczekajcie moze cos sie wyjasni , zobaczymy co bedzie jak dzis podlozy dyktafon a nie ciagle spekulacje czy to prowo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Będę spekulować, bo to nienormalne, że NA NAGRANIU Z DYKTAFONU NIE MA SZUMÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shfh
nowsze dyktafony eliminuja szumy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Jednak szumy niewielkie są zawsze, a sama autorka przyznała, że ma kiepski dyktafon. A szumy pojawiają się w trakcie stukania i mówienia, więc to nie jest wytłumaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shfh
nie wiem wydaje mi sie ze jezeli jest totalna ciza to nic nie slychac a kiedy jest nagrywany wlasnie jakis dzwiek to wtedy jest on lekko znieksztalcany przez szumy , chodz moge sie mylic ,wtedy mnie poprawcie ;] nie chce tu bronic autorki bo chcialabym aby to jednak bylo prowo , mialabym spokojna glowe , bo ten glos i te stuki strasznie mi utkwily w glowie ale jestem ciekawa co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes coollllll
obszukaj dobrze mieszkanie moze poprzednia osoba co tam mieszkala zostawila jakies grosiki, i teraz duchek chodzi,a jabardziej mi to wyglada ze ktos kto poprzednio tam mieszkal zmarl...ale nie boj sie swiecona woda mieszkanie skrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Przeczytałam wszystkie strony (łacznie z mysią piramidą i kotem-hitlerem haha) i w to nie dowierzam bo ogólnie w takie zjawiska nie wierze ale, tutaj wszystko się składa w taką logiczną całość. Niemiec, stara kamienica i Katowice. Tak pozatym to jestem z okolic Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Tak poza tym śmierdzi prowokacją ;) Jak już mówiłam z osób takich jak ja często "robi się jaja", dlatego z wiekiem coraz bardziej się upewniam w prawdziwość tych zjawisk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muffii, ja też uważam, że to prowo, chociaż nie jestem pewna na 100%. Już przy miauczeniu kota coś mi nie pasowało, te stuki i głos Niemca nie pasują mi do autentycznego nagrania autorki. Po prostu, uważam, że te odgłosy zostały wrzucone przez autorkę, do tej ciszy. Do tego myślę iż autorka słyszała by w nocy przynajmniej te stuki, bo według mnie ten "duch" hałasowałby już wcześniej a nie tylko w noc kiedy dyktafon był w kuchni. Jakby się okazało, że to prowo to jakoś specjalnie bym tego nie przeżywała bo czasu spędzonego na tym topicu mi nie szkoda, bo nie można go uznać za czas stracony. Sama wierzę w jakieś istoty pozaziemskie, więc nie osądzam, że to prowo i koniec tematu. Prowo to jedna opcja z możliwych. Chciałabym posłuchać 3 nagrania. Jeżeli odkrylibyśmy kolejną sensację , to zostanę na dłużej i odsunę od siebie(jednak nie daleko ;])myśl, że to prowokacja. No ale nic pozostało czekać na autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
no dobra może i jest w pracy, ale ja też jestem i co jakiś czas zaglądnę po cichu :P no zobaczymy co to z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem, że rownież śledzę temat od początku i gdyby okazało się to prowokacją to bym musiała przyznać, że autorka jest naprawdę mega zdolna. rozsądek podpowiada mi, że takie coś nie instnieje ale jednak.. hmm trudne by to było do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×