Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość ........kropka....
to duch przewodnik-siedzi w przewodach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kot rzeczywiście nie pasuje do tego. I nie wiem jak to powiązać. Mamy tak: światło->kot->stukanie->niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
.........kropka...... Doskonale to wszystko ujełaś. A my będziemy następni. Jak przestane pisać to wiedzcie że coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weź.... :D Ale duchy niby lubią takie figle płatać... że właśnie światło zapalają, tu drzwi otwierają, krzesło przestawią... Wtedy chyba chcą dać znac o sobie że są obecne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic_Jevel raczej duchy ukazują się w miejscu śmierci, chociaż czasami też wracają do miejsc które znały na przykład dawnych mieszkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tej informacji, że w jednej z kamienic była ta organizacja można przynajmniej powiązać Niemca z tym że to żołnierz ;] I zawsze jest teoria śmierci. jedyna osoba której brakuje do topicu to autorka. mam nadzieję ze jak się pojawi to wniesie coś do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Ale nie martw się...może film o nas nakręcą? Bo to może być tak jak w ringu kto przesłucha nagranie umiera po siedmu dniach tzn. zamiast dziewczynki przychodzi kot-nazista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
a tak na poważnie, może ten niby "kot" to po prostu dźwięk otwierających się drzwi tak jak pod wpływem przeciągu...powolutku coś zapiszczy w drewnie, przecież mury stare, dach strych są na drewnianych balach, a wyobrażacie sobie co tam mogło dziać się 60-80 lat temu na strychu?? może to było składowisko trupów, naziści wszystko chowali, a w piwnicach bunkry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i że się zgodzi na 3 nagranie i że zgodzi się na powiedzenie czegoś do dyktafonu ; ) Ale super by bylo jakby był obraz :D pewnie bym ze strachu się posikała ale to co! :D Wrażenia by było zacne pewnie :D O ile byłoby coś widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś do czynienia z kotem koleżanki. I sama nie wiem co jest gorsze, nazistowski kot czy jakaś szurnięta dziewczynka. Na pewno gorze jest to co ma dłuższe pazury ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
hahahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
widać klątwa szybko atakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
już niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
oj dasz się nawet wypróżnić się nie zdążysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
biedny reksio tez słyszał ten głos :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
więc klatwa działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesek nie słyszał ;] Tak ekspertka od duchów zniknęła, autorki jak nie było tak nie ma... Póki nie ma nowych dowodów, wieje nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może lunatykujesz : albo wstajesz w nocy idziesz się napić nie gasisz światła a rano zapominasz o tym że ogóle podnosiłaś się z łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
dobra jak już was klątwa dopadnie to zostawcie mi jakiś spadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra odsłuchałam pierwsze nagranie. Dzisiaj chyba mam lepszy słuch, bo wyraźnie usłyszałam jak dźwięk nagle się kończy i mam wrażenie, że dźwięk jest wmontowany, bo jakoś nie pasuję do nagrania. Pierwsze nagranie śmierdzi mi prowokacją na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×