Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

No ja też mam mieszane spostrzeżenia co do tematu... wierzę w duchy itp.. ale nie słyszałam żeby one mówiły albo miałczały :O więc ja nie wiem co jest... a prawdą jest to że jeśli jest to prowokacje to autorka ma talent :D żeby tak podtrzymać temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
A może powiemy autorce żeby nagrała 3-cią noc ale tym razem powiedziała coś na początku, zbyt trudne by było do podrobienia wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Jak się nie zgodzi to to już może o czymś świadczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka ma dostęp do komputera w pracy. pierwszy post napisała w pracy, a pozniej sama napisała, ze siedziała w pracy i się tak zastanawiała nad tym światłem i postanowiła topik założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Co tam...Nawet jak to prowo to fajną mieliśmy rozrywke przez pare nocy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozrywka naprawdę świetna. Najwięcej zabawy jest przy tym głosie, bo każdy chce wiedzieć co on takiego powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt... :D momentami się nawet bałam, ale już nabrałam dystansu... pierwszą noc to się tak bałam że siedziałam do 2.30 przed kompem z lampką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic_Jevel no właśnie... a ja i tak tylko rozumiem Ich bin... ich bin da :D i nic nie mogę wymyślić co by mógł mówić, zapewne przez mój ubogi niemiecki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa mój niemiecki też jest ubogi. Tylko, że w tym drugim zdaniu słyszę "r", a w Ich bin da nie ma żadnego "r". Może duch ma sztuczną szczękę i dlatego tak niewyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic_Jevel haha :D mnie się to "da" takie przedłużone wydaje... ale ja "r" nie słyszę... moze za cicho słuchałam :D to jeszcze raz sobie puszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie bałam, ale mnie to zaintrygowało. I do tego ja lubię adrenalinę ;] Ale noc minęła bardzo spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Co powiecie na wycieczke do Katowic? Albo może może rozkręcimy biznes, jakiś program telewizyjny o kamienicy w której straszy. Historie już mamy, obrońcy zwierząt się włączą do tego i będzie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
jeśli wyjdzie, że jednak to prowo i autorka na koniec zrobi nam suprice:D to wróćcie do tego jak zaczęło się dochodzenie...glosy!!!! nie jedna bała się choć przez chwilę:P to arabski! nie! aramejski! nie! niemiecki bouhahahahahahahaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
germancat biznes byłby niezły. Ale jeżeli chodzi o wycieczkę to ja mieszkam nad samym morzem i do Katowic trochę daleko jakby nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
no racja , przynajmniej nudno nie było ;-) ale z drugiej strony po co miałaby to robić - tą prowokacje..skoro pracuje, imprezuje itp.[ sama pisała, że nie ma czasu ] to po co miałaby sobie dokładać jeszcze takiego zajęcia ; > ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nocki też spokojnie mijały, nawet bardzo :D nie bałam się zasnąć ani nic... :D Do stukania i szurania jestem przyzwyczajona bo wróble pod moim dachem mają gniazda i mi po dachu (z blachy) jeżdżą :D -- Haha.. pewnie.. szkoda że mam do Katowic ponad 300 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
No wiesz...wcale nie musiała mówić prawdy o tym co robi. Chociaż i tak według mnie za dużo roboty z tym by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi całą noc mewy ujadają za oknem ;] Trochę czasu autorka musiała poświęcić na ten topic, ale dla samej zabawy warto. Nie wiem muszę dostać 3 nagranie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by się nie chciało za bardzo.. no ale cóż... czego się nie robi dla rozrywki :D W ogóle to chyba bym nie wpadła na taki pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic_Jevel, zazdroszcze, z jakiego miasta jestes? Mi sie zawsze marzylo mieszkanie nad morzem, kocham morze!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takiej strasznie małej dziury, z Ustki. Nudno tu, i dlatego muszę sobie zapewniać rozrywkę takimi tematami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×