Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

gdós nie widzę potrzeby, aby zakładać nowy topic. Ja wierzę w duchy, a mimo to śmierdzi mi to prowokacją. Oby pojawiła się autorka, to może sie coś wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Hahaha ale to będzie poświęcenie dla roli. Kto zagra Niemca i kot rozwiąże zagadke pt. Co mówił Niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
a kot miałczał na nagraniu po polsku czy też po niemiecku jak duch? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
kto* a nie kot :D Już mi się w łbie przewraca od tych kotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a się czepiacie tej prowokacji. Ja tam lubię się tak powkręcać. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i już oderwanie od rzeczywistości gotowe:) brakowało mi tego w ostatnim czasie więc się nawet cieszę z tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Kot wydał taki jęk jak by mu nie wiem co robili. Ale będzie jeszcze trzecie nagranie mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdós
Oki to poczekajmy na autorkę. Zaproponujemy jej kolejne nagranie z powiedzeniem czegoś na początku i się zobaczy. :) Coś mi mówi, że to nie jest prowokacja. Dzisiaj pomodliłam się nawet za duszę pana Ducha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się ciesze, bo jak już pisałam mam z tego niezłą zabawę ;] Już kończę dochodzenie czy to prowokacja, bo jak się okaże że tak to stracę frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
dlaczego autorki nie ma od wczoraj kinga tak nagle znikła to prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na ducha
A ja czekam na ducha mojego męża, tak bardzo chciałabym go zobaczyć usłyszeć i czemu nie mogę? Proszę go by przyszedł pokazał się a on nie przychodzi. Tylko zegarek który wcześniej nie pikał teraz czasami pika. Zastanawiam się czy to on. Jeśli on, dzisiejszej nocy poprosiłam aby piknął ten zegar 2 razy a nie raz jak ostatnio. Wcześniej było tak, że pikał bardzo w nocy i poprosiłam męża żeby przestał pikać i wtedy przestał. Może sobie wmawiam ale wierzę że to on przychodzi do mnie a tylko w taki sposób potrafi się ujawnić. Kiedyś bałam się duchów a teraz czekam na tego jednego i co noc proszę żeby się pokazał, ale na razie niestety jest to tylko we śnie, a tak bardzo chciałabym zobaczyć go na jawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by mógł odwiedzić duch Jima Morrisona. Nie miałabym nic przeciwko,aby do mnie przychodził ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Czekam na ducha ja myślę że skoro duch Twojego męża nie przychodzi to jest mu dobrze. Bląkają się tylko te dusze, które są potępione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
Twój mąż był Niemcem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu chwila nieobecności :) no cóż odwiedziła mnie sąsiadka teraz idę na zakupy jak będzie autorka to się zapytajcie o te nagranie trzecie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do tego ta u góry spada i piszczy i dlatego na nagraniu jest taki pisk(bardziej miauczenie kota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
kinga jeszcze żyjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
Kinia pozdrów autorkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Czy jest tu ktoś kto nie słuchał jeszcze tego drugiego nagrania? Ja się boje. Jestem sama w domu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Ten link to do tej piramidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
ja tylko drugie słuchałam w pracy :D polecam drugie, kot jak kot, ale drugie wymiata ten namietny glos iiiiich biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn aż łaskotki miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Kinga i jak tam pogawędka z sąsiadką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropa, czy ciebie to podnieca haha(żart) dla mnie głos nie jest przyjemny, zresztą nie przepadam za językiem niemieckim i ich akcentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Kurcze jestem ciekawa swojej wersji co jest po -iś binnnn... bo uczyłam się niemieckiego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×