Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość klk
ha ha ha wszyscy odsypiają nockę :) wrócę dziś z pracy po 20 :)jeżeli będzie szansa jeszcze raz na dyktafon to było by fajnie najlepiej by podłożyć o 21. Pozdrawiam wszystkich łowców duchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka pisała że światło zaczęło się zapalać od tygodnia a mieszka od miesiąca czyli od samego początku to się się nie działo . Może kiedyś faktycznie duchy wywoływałaś,albo ci Twoi znajomi co spali u Ciebie w mieszkaniu mają coś z tym wspólnego,chodzi mi o to że może oni przywołali jakiegoś ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
i działo się coś w ostatnim nagraniu? duch jest czy poszedł sobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
Nie, duch dziadek pewnie obserwował ją przez ten cały czas. Stwierdził , ze Kasia jest godną by mu pomóc, dlatego odezwał się. No chyba, że tak go wkurzyła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiecie
Mimo,że temat interesujący i od początku czytam to coraz bardziej myślę,że to prowo.Jeżeli u mnie by się działy takie rzeczy to na pewno pierwsze co to bym przesłuchiwała co się nagrało a nie gdzieś ze znajomymi chodziła.Autorka pojawiła się wczoraj dopiero koło 22, nie miała przesłuchanego nagrania i zniknęła bez słowa.Coś słabo jej zależy, mniej niż tu niektórym na forum.Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej to sie chyba
wczul Jarecky nie moge z tego kolesia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
jarecky powiedzial ze ona sie juz tutaj raczej nie pojawi hmm tylko dlaczego? Ciekawe o czym rozmawiali na gg? Znudzilo jej sie juz oszukiwanie nas czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
no to po duchach mnie tez już nie rajcuje wchodzenie na ten watek ....eeeh poszukam innego takie ycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrrrrrrrr - wierz lub nie ale Autorka wątku bardzo się zdenerwowała i przejęła tym co wspólnie (my wszyscy tutaj na Kafe) znaleźliśmy na nagraniach. Stąd to relanium i dążenie do tego żeby się jak najszybciej wyprowadzić i zapomnieć o sprawie. Na gg nie padło nic nowego - dostałem namiary na plik, kurtuazyjna wymiana zdań i pożegnanie. Zatem impreza skończona. Jeśli nic nowego się nie znajdzie na nagraniach (w co bardzo wątpię) to nic nowego w temacie się nie pojawi. Ja jedynie wrzucę potem oryginał wczorajszego pliku, jak obiecałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska1234
teraz to już jestem pewna że to prowo ; / a czytałam to ja debilka cały czas, wszystkie 112 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwaaa
nie chce mi si etego czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacja czy nie, zainteresował mnie ten temat, śledziłam go od początku i nie uważam to za czas zmarnowany:) Tak właściwie to nie chciałabym się dowiedzieć od autorki jaka jest prawda, przynajmniej każdy może sobie myśleć co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAK POMYSŁU NA NCK
no pisze ze to ja, kurde, ale wy ciemnoty jestescie :D teraz wierzycie ?? CZY JESZCZWE WYRAZNIEJ MAM PISAC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bylo tak fajnie
nikt ci nicka nie ukradl chyba, ze wzielas tak logiczne haslo jak : Duch teraz po wpisie jareckiego wiadomo, że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bylo tak fajnie
kazdy wie aki ma autorka nick mufii jestes ograniczona strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi Drodzy :) Właśnie sobie przesłuchałam to nagranie. Na pociąg mi to nie wygląda. Zresztą, mieszkanie autorki nie znajduje się aż tak blisko dworca, żeby było słychać pociągi... prędzej tramwaje. A czy prowo czy nie to nieważne. Wkręciłam się w ten temat i coś się działo no i mam nadzieję, że będzie się działo nadal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×