Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

ja też jakoś się związałam z Wami chociaż się najmniej udzielałam na forum. ;) nie wiem dlaczego opuściła. tak Jarecki stwierdził. bo pisali ze sobą na gadu, ponieważ autorka przesłała mu ostatnie nagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnio wiosennie...
a nie wiecie moze z jakiego osiedla ? ja mieszkam daleko od katowic ale moj chlopak mieszka w kamienicy w cemtrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
Sluchajcie a moze to jej przyjaciolka z chlopakiem bawili sie w wywolywanie...nocowali u niej podobno pare razy? sama juz nie wiem. Wiem ze to nie prowo i rozumiem, ze chce sie wyprowadzic jak najszybciej i zapomniec o calej sprawie. Pamietam jak pierwszy raz przesluchalam to nagranie z Niemcem, myslalam ze zawalu dostane...3godz ciszy i nagle cos stuka,puka i gada:o A co dopiero Kasia(autorka) musi przezywac, horror jakis. Ona tam mieszkala, a to cos bylo przy niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle zrobilam. Nie chce oceniac autorki,ale musze to napisac. rozumiem jej strach, lęk, naprawdę! Tylko, że jej wyprowadzka nic nie da. Ona caly czas bedzie o tym myslala, zwlaszcza,ze nie pomogla temu duchowi. Jak widac- on jej krzywdy nie zrobil(a mogl). to dusza, ktora zablakala sie i szukala wyjscia, drogi, potrzebowala pomocy... Szkoda,ze autorke zjadl strach... Bardzo szkoda. Szkoda tez,ze tu nie pisze, bo dalej moglibysmy ja wspierac, pocieszac. Bardzo Was wszystkich polubilam i sie zzylam z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
Jarecky napisales "Jeśli nic nowego się nie znajdzie na nagraniach (w co bardzo wątpię) to nic nowego w temacie się nie pojawi" czyli podlozy dyktafon jeszcze raz? Mam taka nadzieje, nie wiem czy to duch czy zo za cholerstwo, ale rozmowny jest, wiec na kolejnych nagraniach mozemy sie wiele dowiedziec o nim. No i czekamy na orginala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnio wiosennie.... Autorka też mieszka w kamienicy w centrum. Ale się tu słodko zrobiło :classic_cool: To ja też wtrącę swoje trzy grosze. Też się z Wami zżyłam i chciałabym, żeby ten topik trwał i trwał aż do wyjaśnienia całej sytuacji. Mam nadzieję, że Autorka zmieni zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Globtrotter Grołwer
Ja się wystraszyłam tego obrazu. Chłopiec na nim mam tak smutny, przerażający wyraz twarzy i wielkie łzy, że aż mnie gęsia skóra nie opuszcza. Gdzieś przeczytałam, że autor podobno miał namalować wiele obrazów z dziećmi, być może maluszek został wykorzystany seksualnie przez niego. Jejku, tak strasznie mi szkoda tego dziecka. Jak ktoś może wieszać coś tak przerażającego w swoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej artystka gdzie jest moj krecik z naramiennikami i psim ogonem plywajacy w kiblu i krzyczacy-ratunku nie umiem plywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muffii chcesz swojego nicka ?? moge ci go oddac, nie potrzebny mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×