Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość miriaaaaaaaam
topic umiera od kiedy autorka powiedziała, że już nic nie nagra 😭 A tak mnie wciągnęło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna myslisz, ze to prawda, ze ta babka mogla rzucic klatwe na Twojego kolege? kurcze jak jakas taka zgorzkniala i dziwna to moze rzeczywiscie potrafi takie rzeczy robic! Dzisiaj egzorcysta o 23.15 w tvn7 pozdrawiam tez z londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sluchajcie. Dostalam kolejny email. Podobno jak rano wszedl do Kancelarii to dwa okna byly pootwierane. Co sie cholera nie zdarza, bo maja klimatyzacje i okna sa plastikowe, rzadko otwierane. Sama nie wiem co o tym wszystkim myslec. A mialam zamykac kompa i isc spac, bo rano wczesnie pobudka, ale cos mnie tknelo, zeby sprawdzic maila . Troche mi sie zle robi, bo ta babka takze ze mna miala do czynienia i nawet maila mi napisala, ze zaluje, ze zaczela z nami wspolprace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy klatwe, czy sie blaka tam po biurze i chce szkod narobic, albo moze przeprosic? Albo faktycznie ten jego asystent durnia z niego robi?> Nie wiem, mnie to coraz mocniej przeraza, moglam nie ruszac i nie pytac. Zaluje teraz. Gdzie mieszkasz w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnedziwne
To moze kolega tak rzadzi pod jego nieobecnosc, a moze zatrudnili kogos do sprzatania w tym biurze? Moze jak oni koncza prace to przychodzi pani i robi porzadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnedziwne
oj Jarecky nie kpij, ja sie tylko glosno zastanawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
tez mieszkalam w polnocnym londynie, enfield :) hej to ja ta bzdzagwa ktora ukradla nika mufce ale go oddala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
wow brr straszna historia, dlaczego on sam nie poszuka na ten temat w sieci? na pewno cos sie znajdzie, a do tego czasu proponuje wyprawe do psychologa :) na pewno pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
psycholog ew psychiatra na pewno by mu pomogl, jestem pewna, zaczal by mu tlumaczyc, ze to nie racjonalne, jakie jest podloze jego leku itp na prawde uwazam ze to bylby najlepszy krok w przypadku tego goscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
nie, ale wiem ze wiele rzeczy mozna sobie wmowic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
z reszta co to za pytanie, jakbym znala jakas podobna historie to bym o niej napisala, to chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
te niefortunne wypadki widac zeszly sie w czasie z nieszczesciem biednej kobiety, a te przedmioty w biorze? jezeli koles jest prawnikiem na pewno stac go na zamontowanie cctv, przeciez to nie jest straszny koszt, niech wytlumaczy ze cos mu zgonelo, jakies papiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
co do podskornych wylewow, to jest dosyc czesto spotykana przypadlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
🖐️ nie! ale przydala by sie jakas kolejna mrozaca krew w zylach historia :D lubie takie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale to nie sa podskorne wylewy. Zylaki mu sie pootwieraly, nawet te, ktore mial robione operacyjnie. On tez mysli o psychiatrze, ale mnie sie wydaje, ze z nim jest wszystko ok. Albo asystent chce go wykonczyc, albo faktycznie cos jest na rzeczy. Zaraz mnie wierci, zeby poweszyc, ale jestem tylko 6 dni w PL. Ja mieszkam w South East. Co do historii tutaj, to nie trzeba szukac daleko, te domy sa potwornie stare i kryja rozne dziwne rzeczy. My np z moim mezem znalezlismy przy okazji remontu listy milosne schowane w scianie z 1812 roku. Cudowne. Nikomu ich nie oddam i nikogo nie informowalam o ich znalezieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
ja tez mieszkam w south east :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
cctv i psychiatra to chyba najlepsze wyjscie, jak to nie rozwiaze problemu wtedy szukac jakis innych 'sposobow'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
Co do historii tutaj, to nie trzeba szukac daleko, te domy sa potwornie stare i kryja rozne dziwne rzeczy. My np z moim mezem znalezlismy przy okazji remontu listy milosne schowane w scianie z 1812 roku. Cudowne. Nikomu ich nie oddam i nikogo nie informowalam o ich znalezieniu. zeskanowalabys i wrzucila tu!!! zajebiste to! ja u na snic jeszcze nie znalazlam a dom jest owszem stary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
obok nas na domu jest plakietka z napisem ze w 1780 costam - urodzil sie w tym domu ktorys tam premier gb a w roku 1800 costam jego syn ktory tez byl premierem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam mu maila,zeby pomyslal o kamerze. Sprzataczka przychodzi w soboty i srody - od 16 do 19. Asystent teoretycznie moglby go wkrecac, ale jak byloby to mozliwe, skoro zazwyczaj pracuja razem i znajomy go odwozi do domu, a tu rano znow jakas niespodzianka. Szczury beda sprawdzane w poniedzialek. A ja zaczynam wierzyc, ze swoim wierceniem tematu rozjuszylam babe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
gdzie mieszkasz, ja obok bromley?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
w ogole to mieszkam na preciwko meega starego kosciola i mam widok na przestare nagrobki, cudnie, co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubane, w jakiej dzielnicy? Te listy to moja osobista pasja. Jeszcze nawet wszystkich nie przeczytalam. Niektore z nich sa strasznie zbutwiale , poza tym ta angielszczyzna jest cudowna, taka inna, staroswiecka. Nie ma mowy, bym to skanowala. Szkoda mi kazdego ich dotyku. Chyba oprawie w cos. Zdradze tylko, ze kobieta miala na imie Ellaine a facet mial smieszne imie : Errol. Wynika z tych listow tez, ze ten facet nie byl Anglikiem, tylko Nowozelandczykiem. Probowalam dojsc po nazwiskach itd, ale po nieudanych probach doszlam do wniosku, ze to tak jak z Titanic - powinno sie nie ruszac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×