Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

zawsze mam problemy, nie mogę spać do 2, 3 nawet czasem 4. Jak już mi się uda to wstaję o 6.40 (razem z moim chłopem) a potem już w ogóle nie chce mi się spać, taka moja średnia snu to 4 góra 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czujesz sie wyspana? bo ja np. jak pojde spac o 24 i wstaje do pracy o 6 rano to nie potrafie normalnie funkcjonowac w ciągu dnia:O Mecze sie strasznie:O Potrzebuje duzo wiecej snu i tyle czekam na weekend, moment kiedy moge pospac i nie slysze dzwieku budzika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
dawno mnie nie było, myślałam że tu już nikogo nie ma:P aaaaaaaaaaaaaaapropo snu i wczorajszej nocy Było jeszcze ciemno i tak zachciało mi się siuuuuuuu , że niestety musiałam wstać. Wszędzie czarno, ubieram kapcie jeszcze siedząc na łóżku nawet mój mąż nie chrapał spał cichutko i nagle........ jebut!!!!!! jakiś odgłos z kuchni. A ja tak siedziałam na tym łóżku oczy jak 5 zł i zaraz wyobraziłam sobie, że jakieś wielkie pająki łażą pod łóżkiem, (a siuuuu chciało się niesamowicie) i iść czy nie iść (myślałam). Zerwał się wiatr, zasłony tańczyły normalnie jak z horroru. Podeszłam do drzwi i szybkim ruchem otworzyłam je. wiatr jakby ustał. Dałam krok w przód za próg drzwi i HUK!!!!!! Zrobił się niesamowity przeciąg, a drzwi zamknęły się tak szybko i mocno aż uderzyły mnie w plecy. Serce zaczęło bić szybciej. (zaraz w prawo od drzwi stoi szafa w przedpokoju, a dalej za nią jest łazienka) I ja razem z trzaśnięciem tych drzwi zrobiłam taki zamach w kierunku łazienki i tak przyjebałam w ta szafę, że odbiłam się od niej po czym poleciałam do tyłu na ścianę na której mamy ostry tynk i od ściany padłam na kafelki :( Na plecach mam zadrapania, łokieć czerwony, kolano stłuczone i jeszcze broda mnie boli . Mój mąż wstał i oczywiście pomógł mi wstać z podłogi, ale zaraz potem śmiał się na całe mieszkanie, a ja taka bidulka:( No a co z autorka? dała spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
miałam siniaka na kolanie :) doszłam do siebie, ale muszę przyznać, że przez te horrory albo opowieści o dziadku sprawiają, że co jakiś czas ściskam się z szafą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmora. .dupa,
i co ? nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube hobby
no jak tam ludzie?? macie jakies duchy w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczkodany
Ja mam. Mi wczoraj sam spadł odświeżacz do WC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
BUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokój
Już przestańcie podbijać wątek tymi głupotami, potem człowiek myśli, że coś konstruktywnego ktoś napisał a tu same bzdety. Temat umarł i już nie zmartwychwstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w domu tez dzieje sie c
Ja w nocy słyszę zawsze dziwne dźwięki, ale nigdy nie mam odwagi wstać z łózka. Słyszę a to szuranie, kroki. Nigdy nie sprawdzałam, bo się boję! Zawsze staram się jak najszybciej zasnąć, chowam głowę pod kołdrę i próbuję myśleć o czymś innym. Jednak rano nigdy tez nie było żadnych śladów czyli ani światła, ani poprzestawianych przedmiotów. Uznałam, że to wyobraźnia płata mi figle, albo zwykłe dźwięki z ulicy traktuje jak jakieś duchy, bo w mojej głowie brzmią straszniej i dziwniej niż w rzeczywistości. Czytam ten temat od poczatku. Zanim odsłucham nagrania schizowalam bardzo dlugo zanim sie zdecydowalam. Ale w koncu to zrobilam. I naklonilo mnie to zebym tez nagrala to co slysze w nocy i potem komus pokazala ewentualnie zeby zweryfikowal czy to moje widzi misie czy rzeczywiscie cos niepokojacego. Nastawialam dyktafon wieczorem, ale kiedy po godzinie sie przebudzalam siegalam po niego i kasowalam to co sie nagralo i nie nagrywalam dalej. Balam sie, ze jak jednak cos sie nagra to juz nigdy nie odzyskam spokoju, a tak to mam taka jakby nieswiadomosc.. i mimo wszystko jest mi latwiej. Do czasu, bo teraz schizuje jeszcze bardziej po tym jak zaczelam sluchac tych nagran slysze ciagle koty! poprosilam by brat przespal sie u mnie i nastawilam dyktafon. Cala noc była cisza tylko po prostu w ciagu 4 minut mniej wiecej cos sie dzieje. Moge wrzucic tu to nagranie, ale nie umiem. Mzoe zaraz popatrze. Ogolnie slychac chrapanie mojego brata, bo chrapie strasznie :/ ale w miedzy czasie slychac kota i to tak blisko dyktafonu, ze szok. Jednak brzmi on mi troszke mechanicznie jakos tak dziwnie no i jakies trzaskanie jakby drzwiami? i teraz nie wiem podejrzewam, ze brat chce mi zrobic kawal, ale jak on to mogl spreparowac jesli to ja nastawialam dyktafon i w ogole bylam z nim w mieszkaniu i nie slyszalam by cos kombinowal :( ale mam takiego mega stresa, ze spac spokojnie nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnuydru e7ien iemn 6i9d
dawaj nagrania posłuchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w domu tez dzieje sie c
moge to komus na poczte przeslac? bo nie umiem tego wgrac na zadna strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nudza
eeee tam, nie wrzucaj. albo prookujesz, albo sie zabardzo nakrecilam nagraniami autoki, smieszne ze tak dlugo zwlkalas z przesluchaniem jej nagran, widac ze jestes bardzo strachwila, cos puknie stuknie a ty juz robisz pod siebie. Moze brat piernal w nocy, a ty pomyslalas ze to duch te dzwieki wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w domu tez dzieje sie c
właśnie może, może nie wiem dlatego chcialam sie z kims tym podzielic. Ale nic na sile. Poszukam pomocy gdzies indziej. I co z tego , ze jestem strachliwa zreszta umiem odroznic pierdniecie od trzasniecia czy jakis piskow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
lepiej zebys tu wrzucila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Martzepan*
Zapraszam was na moje forum. Tam kiedyś odeszła stara elita z Kafeterii i na czat Kafe. Od roku już go nie uzywamy. Ponieważ stało puste, postanowiłem je reanimować i udostępnić pisanie w tematach bez rejestracji. NIe ma także szczególnej cenzury. Chyba, że ktoś zakłada 100 tematów o kupach. Ale nie usuwam nawet głupich i śmiesznych tematów jak modka tutaj. Możecie w postach wstawiać zdjęcia i filmiki You Tube. Macie możliwoąść manipulacji kolorem i grubością czcionki :) Zapoznajcie się z nim. Jeśli Kafeteria będzie sięwieszała zawsze możecie tam się przenieść, więc zachowajcie sobie link. http://marcepan.frix.pl/ - portal http://marcepan.frix.pl/forum Następnym razem podam także link do naszego legendarnego czatu Kafeterii :) Pozdrawiam Martzepan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach bym zapomniała się przypomnieć:) Mój nick jaki tu używałam to "bardzo jestem ciekawa" ale zapomniałam oczywiście hasła jak zwykle;) Tematowi przydałaby się reaktywacja. Pogadajmy może niekoniecznie o duchu niemieckiego kota ale w ogóle o duchach i historiach z nimi związanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
No szkoda,ale co na to poradzimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez cos sie dzieje c
ja moge jakieś osobie wyslac na e-mail i ta osoba by wrzucila na ten serwer moze co? bo ja probowalam wrzuci na wrzuta.pl i wystepuje ciagle blad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wam do czegoś przyznać. Byłam bardzo ciekawa co u mnie w mieszkaniu się dzieje w nocy więc nastawiłam mp3. Mam taką z dyktafonem więc ją naładowałam i usunęłam całą muzykę żeby więcej się nagrało. Dowiedziałam się dwóch bardzo interesujących rzeczy. Pierwszą jest to, że mój chłopak bardzo głośno chrapie (aż dziw, że się nie budzę nigdy) a drugą jest to, że ja gadam przez sen. Gadam to nawet mało powiedziane bo nadaję jak katarynka:) Jest to mieszanka różnych zdań, pojedynczych słów, mruknięć i stęknięć. Kiedyś chłopak zwracał mi uwagę, że "coś tam mruczę" przez sen ale nie wiedziałam, że do tego stopnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malii
Egzorcyzmy Anneliese Michel obejrzyjcie sobie ten film . o tragedii młodej dziewczyny. przestaną was męczyć wasze problemy. postawcie się w jej sytuacji. mnie ten film strasznie przeraził a zarazem dał dużo do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×