Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość gość
ten temat skończył się tak, że ostatecznie autorka chyba wyniosła się z tej kamienicy, przestała się udzielać w topicu podobnie jak pozostałe persony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ok
Może ksiądz? Niech wygoni tego złego ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIA zatrudniaja jasnowidzow, prowadza rozne doswiadczenia z obe itp. A tak naprawde to wszystko tajne i nie beda wszystkiego podawc do wiadomosc**publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoooooo
simyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duchy naprawde istnieja,po smierci czlowieka zostaje na ziemii jego energia swiadomosc.minie 1000 lat zanim trafi na kolejne wcielenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po smierci zostaje dusz inaczej energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat rewelacyjny, przeczytałam cały topic w dwa dni, szkoda, że tak temat się urwał bez pożegania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ten topic dobrze się czytało, szkoda, że to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Kto pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muffii, ja czytam teraz ten topik jestem na 37 stronie. Jest rewelacyjny po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muffii, a utrzymujesz jakiś kontakt a autorką topiku? Wyprowadziła się z tego mieszkania, wiesz coś? Zaznała spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie utrzymuje żadnego kontaktu z autorką, z tego co pisała wyprowadziła się stamtąd i chyba w pewnym momencie już przestała się udzielać. Na bodajże poprzedniej stronie Jarecky podawał adres tej kamienicy, jeśli jesteś zainteresowany/a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku*wa dlaczego ja to czytam........ 12 stron i boje sie isc do kibla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 stron, pol dnia czytania, jutro reszta... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je*bac ten temat i podobne, duchy, oobe itp wolalbym o tym nie wiedziec!! Nigdy wiecej czytania podobnego crapu, ku*rwaaaa 3 dni problemy z zasnieciem, ciarki itd :D nigdy wiecej!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie jestes lunatykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten topic był świetny, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu w wakacje caly temat przeczytany iiii .... cale wakacje czekalam do 4 rano az sie zrobi jasno zeby zasnac :D :D :D :D :D :D :D :D: :D :Dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Kurcze, teraz te nagrania już się nie odtwarzają, szkoda bo chcialam odsluchac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia, nic ciekawego, na pierwszym były nagranie jakiś stukotów, na drugim też dwa stuknięcia i coś powiedzianie niewyraźnie po niemiecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Kurwa :o A może ktoś je zapisał i wrzuci jeszcze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edziaaa ty tutaj ? Pamietam cie z tematu o niewytlumaczalnych rzeczach. Ja napisalam o dziwnej energii tamtego tematu, a ty ucieklas bo sie balas hahhaa ale jak widac nadal za malo wrazen tak jak i u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
No tak, uciekłam z tego tematu, bo się w********m i zaczęłam bać, że jakiś duch mi się przyplącze i będzie mnie denerwować. :o Ale jednak wróciłam na tamten temat, bo ludzie co chwile coś znowu pisali i temat na chwilę ożył, ale teraz znowu chyba dednął. :o W każdym razie tam byl link do tego tematu, a ja przeczytalam na razie 20 stron i ciekawi mnie co bylo w tym nagraniu i co to faktycznie moglo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No historia niezla, na moje oko to wcale nie musi byc duch jakiegos niemca, to, ze mowi po niemiecku nie swiadczy o jego pochodzeniu, niemiecki uchodzi za jezyk diabla w niektorych kregach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś powinnam mieć te nagrania. w każdym razie tak ogólnie na jednym po środku wielkiej ciszy nagle słychać jakby miauczenie i dźwięk otwieranych drzwi, a także męski głos mówiący coś bliżej niezidentyfikowanego co brzmi jak niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawny temat, aż miło sobie wspomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna990
Przeczytałam całość, świetny wątek, fajnie że przeplatany akcentami humorystycznymi (pod koniec trochę za dużo offtopów) bo sam temat bez tego byłby dla mnie trochę ciężki do przejścia. Mamy w rodzinie nawiedzony domek, więc tego typu historie nie są mi obce. Szkoda że Jarecky nie napisał coś więcej, widać że tam był, albo był tam ktoś, kogo zna. Chętnie poczytałabym relację z miejsca jakiejś innej osoby, nie tylko autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×