Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość kasia1718
a ja wierzę,że to nie było prowo,fajnie by było gdyby autorka wpadła i napisała co tam u niej słychać,bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
to nie jest prowo, autorka przecież pisała zawsze pod czarnym nickiem a tutaj nagle pod pomarańczowym, ciekawe jak się skończyła ta historia, autorko chcemy wyjaśnień 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront;
biedacy może poszli w stronę światła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam naprawde problem...Wynajmuje mieszkanie prwaie trzy lata,zmarl tu jakies 8 lat temu mezczyna(nawet wiem gdzie,sasiad pokazal:-o).Od czasu do czasu pies szczeka i warczy na powietrze,dostaje furii.Cos lub ktos puka z szafek w kuchni,za pierwszym razem bylo tak,ze pies zaczal warczec w zaduszki i szczekac na powietrze,tak przez 3 godz w srodku nocy.Kilka tyg temu,znowu szczekal na powietrze i warczal,nagle cos zapukalo 3 razy z glebi szafki w kuchni(tak mega glosno)i sie uspokoil.poplakalam sie ze strachu!czasem drzwi sie same otwieraja,od czasu do czasu aniolek spadnie...dziwne rzeczy sie tu dzieja,czesto mam wrazenie,ze ktos tu jest poza mna,mezem i dzieckiem.dziwne uczucie...na szczescie mieszkamy tu tylko do wiosny:-)mam nadzieje,ze to "cos"nie pojdzie za nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puf puff
puf puf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jest to, że ludzie, mimo tego że pliki są wciąż dostępne w sieci i każdy kto się zna może sam sprawdzić, wciąż myślą (zapewne - jak mawiała moja babcia - dla spokojności) że to wszystko zostało zmyślone. Zadałem sobie trochę trudu i namierzyłem adres. Każdy kto nie wierzy może sobie pójść/pojechać, popytać, sprawdzić. Może nawet rozmówić się z obecnymi lokatorami. Ale z perspektywy no-lifa który sam kreuje prowokacje, ten temat na zawsze pozostanie prowokacją, bo każdy z nas wszak mierzy swoją miarą i troll wszystkich będzie podejrzewał o trolowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Juleczka
Jarecky, ja tam wierzę w tę historię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndwkdm
jlwksw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divry
może komuś pomoże: www.forum.spirytyzm.pl - forum prowadzone przez spirytystów www.spirytyzm.pl - portal polskiego towarzystwa studiow spirytystycznych www.rivail.pl - księgarnia spirytystyczna na youtubie: "spirytyzm - czym jest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr456qw
Bardzo ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawy kwantowe,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyv
podnoszę, bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha2222
Podnoszę topik:) Zaczęłam go czytać dwa dni temu do dzis:) Ciekawe co u autorki? Czy jeszzcze tu zagłada.. Podszywy wszystko popsuly...:/ no ciekawa jestem czy to byla prowokacja. Wie ktoś więcej na ten temat? I czemu autorka tak nagle zamilkła już na zawsze. I Kingusia tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha2222
Czy są jeszcze na kafe ,,główni bohaterowie'' z tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celine dion
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celonabar
topik jest tak ciekawy jak ciemnota nim zainteresowana,w dawnych czasach,a moze nie tak dawnych,jak dobrodziejstwo zwane prądem nie było powszechnie znane,ludzie z nudów wieczorami i dla podniesienia sobie i innym adrenaliny zbierali sie po chałupach i opowiadali takie głupoty,oczywiście ludzie prymitywni i ciemni jak tabaka w rogu jako i wy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara czarownica polnocy
w 2013 nikt jeszcze nie zrobił up, więc to zrobię UP !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annh
Hej! Przeczytałam tylko 9 stron bo trochę za dużo tego : D Piszę na podstawie tylko tych dziewięciu, więc mogę się z czymś wyrwać (może sprawa się wyjaśniła czy coś tam.. ; D ) ale powiem szczerze, że to bardzo interesujące. I nie uważam, że ci, którzy uwierzyli w tę historię muszą być od razu mało inteligentni czy po prostu ciemni ; d Ktoś, kto w to nie wierzy dziwnie będzie patrzył na tych, którzy zawzięcie opowiadają takie historie..oczywiste. Tylko zauważyłam, że dziewczyna poważnie mówi o czymś, czego nie była w stanie sobie wytłumaczyć i kto wie, może to rzeczywiście zjawiska paranormalne.. Ciekawe.. Dochodzi trzecia, a ja rano wstać muszę.. ; p także w wolnej chwili chyba sobie poczytam ; p Pozdrawiam ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa12i
podnoszę bo ciekawy temat i upiorny i zabawny i z***bisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby duchy istniały to laboratoria CIA już dawno by to potwierdziły. Zatrudniali by spirytystów żeby duchy przekazywały im informacje, wszak przed duchem żadne drzwi nie są zamknięte. Dlatego powiadam am duchy to raczej ludowa bajka tak jak Bóg, smoki, elfy, syreny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrudniaja jasnowidzow,jak nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak ktos zrobi prowo ,to pisze duzo osob opowiadajacych swoje prawdziwe przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cleonabar czy jak cie zwal ja nie wirzysz sama to nie rob zametu innym nie pasi to wypad stad i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o jasnowidzu K.Jackowskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sie skonczylo :DDDD??? pamieatam ten topic! Dokladnie pamietam jak siedzialam w domu i to sledzilam jak serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za je biste!!!! Przeczytalam calosc, jak dobra ksiazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×