Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO ON MI ZROBIŁ

ZDRADA CZY NIE?

Polecane posty

Gość CO ON MI ZROBIŁ
:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
wracam z zaświatów. ojciec się wyparł, mój mąż skasował smsy wszystkie. zostaje mi ta karta ale przysiągł ze mnie kocha tylko i nie zostawi. wybaczyłam mu ale jestem czujna i co jakis czas będę sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
ale ja się teraz naprawde staram, jestem miła, seks jest codziennie. co myślicie? dobrze robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
aha i powiedział ze zauroczył się tylko bo ona mu mówiła jaki jest przystojny i miły i takie tam pierdoły. a jemu tego brakowało zawze. ale do niczego nie doszło . nawet stwierdził ze chciałby zebym była teraz w ciązy bo by sie poukładało na pewno między nami i dziecko by to zmieniło(akurat to uważam za głupi pomysł)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślimy
"ale ja się teraz naprawde staram, jestem miła, seks jest codziennie. co myślicie?" że jesteś głupia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
dlaczego?? mam przez choćby i nawet jedno dupczenie zerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obce
KAŻDY powiadam KAżdy mając żonę (dłuższy czas) ma chęc na cos nowego, nawet jesli pie...oli że NIE to kłamie. Wszystkie które mają odwagę powiedzieć, że to bzdura, że ich mąz je bardzo kocha nie nigdy nie zdradzi i nawet nie marzy czasem o innej, lub udaje że nigdy nie spojrzy na inną - są głupie i prędzej czy później sie przejadą. Faceci to psy - niektóre rasowe inne nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
racja.... teraz jest dobrze ale ja wciąż będę czujna, niech sobie kasuje te smsy, ale kiedyś zapomni a prawda wyjdzie na jaw. Ja jestem pamiętliwa. A wracając do tego ojca tej gówniary, to zabronił się jej kontaktować z nim. Wiem, ze jak będzie chciała to i tak się skontaktują ale maja do dyspozycji tylko telefon, bo na razie mąż pracuje na miejscu. mam do Was pytanie: co powinniśmy zrobić zeby się juz tak nie stało? ja nie byłam kiedyś święta, on teraz, wina leży po obu stronach, ale chciałabym żeby było juz dorze i on też. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona36
Zdrada nie zawsze powiązana jest z rozwodem. Powiem ci tak, dwa telefony (prywatny,służbowy )+ trzeci na kartę. Ten trzeci służył mu do kontaktu z ,,koleżankami"... Zdradzał Cię w delegacjach od chwili ,gdy uruchomił trzeci numer, ten na kartę.Co masz zrobić? Tego nikt Ci nie powie.Musisz sama zdecydować. Czy jesteś mu w stanie wybaczyć? Nie sądzę, aby ta kobieta była dla niego kimś ważnym.Miała nr na kartę, nie na prywatny, czy służbowy nr.Mąż chce zrezygnować z wyjazdów i pracować na miejscu.Świadczy to o tym,że nie chce się rozwodzić, rozbijać Waszego małżeństwa.Porozmawiaj z nim poważnie na temat tego , co skłoniło go do zdrady. Z reguły bywa tak,że do zdrady dochodzi , gdy w małżeństwie czegoś brakuje.Może mąż ma jakieś niespełnione fantazje erotyczne i szuka ich spełnienia? Może lubi inny rodzaj sexu niż ma w domu? Sama twierdzisz,iż nigdy mu nie powiedziałaś,że go kochasz....brakuje mu na moje oko czułości...Tylko szczera rozmowa tu pomoże.A przede wszystkim nie panikuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×