Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stanisław Ostaszewski

Składanie latarek

Polecane posty

Gość sprytny_1
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem..i nie obrazaj Ja chce pomóc tym oszukanym i ostrzec innych bo wiem że ludzie nadal wpłacają pieniądze więc jak nie zostałeś oszukany to nie zabieraj głosu -chyba ze to twoje ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \sprytny1 Najmocniej Przeprasz
Faktycznie ja przeczytałem i odruchowo napisałem , zachowałem się jak Debil. Przepraszam , jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisławloatarki
Firma \"D-Light\" poszukuje chętnych z terenu całego kraju do wykonywania prostej pracy domowej - składanie latarek. Za złożenie 50szt. latarek płacimy 120zł. Zapewniamy stałą dostawę oraz odbiór towaru. Zainteresowane osoby proszone są o wpłacenie 15,00zł na nasze konto bankowe celem pokrycia 1/3 wartosci materiałów, kosztów wysyłki (kuriera) i druku materiałów informacyjnych i umów zlecenie o dzieło. Przesyłki wysyłamy na adres podany na blankiecie przy wpłacie pieniędzy lub inny po uzgodnieniu drogą mailową w terminie do 7 dni (licząc od dnia otrzymania w/w kwoty). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres mailowy podany niżej. Prosimy nie zadawać pytań czy praca jest aktualna. Otóż możemy państwu odpowiedzieć na to pytanie już o ogłoszeniu, iż owa praca jest aktualna dla ludzi z całego kraju. OPŁATA POBIERANA JEST JEDNORAZOWO w ramach ubezpieczenia paczki np. za podanie fałszywych danych lub nie podpisania umowy. Po przesłaniu opłaty kurierskiej prosimy pilnie kontaktować się drogą mailową. Oferujemy: Stały Kontakt. Szybki odbiór i dowóż materiałów drogą kurierską. Wynagrodzenia wypłacane na konto bądz od ręki kuriera. Umowę zlecenia o dzieło (którą podpisujecie państwo wraz z 1 przesyłką). Więcej informacji pod adresem e-mail: twojeswiatlo@wp.pl Dane do przelewu: ul.Toruńska 282 85-831 Bydgoszcz Numer konta: 65 1160 2202 0000 0001 2625 8423 Tytułem: \"Latarki\" oraz adres 1. Umowę (o dzieło) można podpisać od 16 roku życia. 2. Są to latarki 3 częściowe, wszystkie wyglądają tak samo NIE SA TRUDNE W SKRECANIU ZAJMUJE TO DO 10 MIN poniewaz trzeba robic to dokładnie. 3. Proces odbioru towaru zależy już od pani/pana. Pisze się do nas maila a my wysyłamy kuriera. 4. Umowę można zerwać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji. 5. Po złożeniu należy poinformować nas mailowo, my wyślemy do państwa kuriera, kurier wraz z 2 dostawą przywozi kolejne 50 sztuk i wypłaca wynagrodzenie wysokości 120 zł. Zgłoszenia adresowe tylko e-mailowo, po opłaceniu kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna inaczej
ja również dałam się wkręcić, jestem ta k wściekła, że trudno to opisać. Jutro wybieram się na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna inaczej
ja również dałam się wkręcić, jestem ta k wściekła, że trudno to opisać. Jutro wybieram się na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam
wystarczy wpisać w Google nazwisko tego typa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adatka
Ja równiez planuję załapac się na składanie latarek ,jednak mam całkiem inny adres i firmę więc nie wiem co mam robic, napisałam im maile zobacze czy coś mi odpiszą jak nie to mam ich w du...! a może akurat? no narazie nic nikomu nie wysyłam zobacze co napisza. Ale z tego co tu czytam to same krętacze i złodzieje grasują i czychaja na ludzką naiwnośc :( Zobaczę co i jak i na[pisze czy tez trafiłam złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to złodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu jacys idioci sie jeszcze na to nabierają? wy serio myslicie, ze ktos szuka do skladania latarek czy dlugopisow w domu? przecież są firmy, ktore to robią i one zatrudniają na produkcji u siebie w firmie i tam skladają, jaki sens by bylo komus do domu przywozic latarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja tam polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona, jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×