Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edwqedqwqwdqwd

dlaczego niektore dziewczyny maja takich fajnych facetów ,a ja nie

Polecane posty

Gość edwqedqwqwdqwd

nie wiem co jest ze mną nie tak ,że takich przyciągam? mialam paru facetów i prawie każdy jest zbyt pewny siebie ,narzucajacy swoje zdanie i próbujący mną rządzić.. owszem może troche im na to pozwalałam ,ale ogolnie trafiam na takich apodyktycznych facetów często chamskich szkoda ,że nie wiem co jest ze mną nie tak czy to taki pech? a może jedno i drugie .. chciałabym poznać kogoś z kim bedę szczęśliwa ,a cięzko mi .. albo jeszcze trafiam na cwaniaczków i babiarzy oprócz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumbaa
z iloma spałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
i chuuuuj ci do tego z iloma ona spała, co chcesz ja wpedzic w poczucie winy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niektórzy faceci mają takie fajne dziewczyny ? Pewnie jesteś łatwa, nieskomplikowana. I dajesz sobie szybko narzucić ich zdanie. I głąby to wykorzystują, Leczysz kompleksy podnosząc swoją samoocene posiadaniem faceta. A oni chcą mieć łatwy dostęp do ruchania a ty im to zapewniasz. Niedojrzałaś do powaznego związku więc nie oczekuj że pożądny facet zechce sie z tobą związać. I nie szukaj szczęscia na siłe. Ono samo przyjdzie albo i nie. Taki urok życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwqedqwqwdqwd
kinky reggae - nie zgodzę się ,że łatwa i nieskomplikowana . ale fakt powinnam była nie pozwalać sobie na chamstwo ,a sobie czasem pozwalałam z drugiej strony wiem ,że oni przez otoczenie też są uważani za apodyktycznych więc taki maja charakter..może podrywają mnie bo szukają takiej słabszej psychicznie ?sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwqedqwqwdqwd
może oni to wyczuwają ,że im się nie postawie? czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nie zgadzaj. wyczuć to moga jak pierdniesz im w twarz. z czasem jak cie bliżej i dogłębniej poznają, widzą że jesteś łatwa i słaba. ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×