Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna gwiazda

znajomosc a samotnosc w sieci

Polecane posty

Coś jak "Alicja w Krainie Czarów"? Pan Gąsienica powiedział, że to kim jesteś zależy w dużej mierze od tego kim chciałabyś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uważasz porównanie do Alicji za miłe? Cenisz sobie bujną wyobraźnię? Bo Alicja był raczej nadętym dzieciakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dobieram Alicje, jak kogos kto szuka i nie boi sie tego, co czeka za drzwiami, i przedewszystkim miala swoj charakter i to ja roznilo od tysiaca bezdusznych "postaci" tak wyobraznia jest potrzebna w zyciu, ale tylko taka ktora jest w odpwiednim miejscu i chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że w obydwu książkach o Alicji nie ma żadnego przesłania życiowego co do tego jak postępować. To jest zabawa słowno-imaginacyjna oparta na grze w karty i w szachy. Taki rozbudowany do granic możliwości limeryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym się właśnie ukrywa styl Carolla (który był matematykiem): dodanie słowa "zazwyczaj" zmienia truizm w wyjątkowo dwuznaczną a nawet wewnętrznie niespójną myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak "prawie" masz swoje zdanie ? "ludzie ktorzy sa soba.. nie istnieja.. bywaja tylko lepszymi lub gorszymi aktorami "- nie moje slowa, ja tylko sie pod nimi podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czestotliwosc rozmowy doprowadzila mnie do pragnienia snuuuu, zycze stosunkowo udanego wieczoru, do napisania P.S Pseudona czekam na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×