Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga674

IMIONA

Polecane posty

Gość zakoro
ja mam naimie Zack a mój brat Cody bardo podobajom mi sie te imiona mama tak wybrała bo urodziłem się w Angli miałem miec Eddy a moj brat miał miec Crystiano ale tata powiedział gdzie takie długie imie więc dali Zack i Cody zazwyczaj Cody na mnie mówi Zachary strasznie tego nie lubie a ja na niego mówie Codary hahaha on zawsze rzuca mnie płatkami wariat jak naniego tak powiem eheheh podoba mi sie imie Lidka bo tak ma na imie moja dziewczyna jeszcze podoba mi się Madeeline London Max Gracjan Brayan Nina Paul Jini Julia a jak będe miec dzieci to chce miec blizniaków i nazwe jednego Eddy a drugiego chyba paul albo Samłel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninia27
Moje dzieci maja na imie : Najstarsz corka : Cindy Mlodsza corka: Vanessa Rosalinda A synek : Oliver Jestem znowu w ciazy i mysle nad imionami: Dziewczynka: Vivien , Sara, Amelia, Marcela, Anastazya,Eliza,Julianna,Michelle, Chlopiec:Hubert , Gracjan, Roland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninia27
Albo jeszcze Wilsse dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola097865
Esme Heidi Jane Amira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele i już
ło matko!!! co się z wami dzieje??naprawdę nie ma w Polsce ładnych imion tylko trzeba szukać po innych krajach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 2202
ja mam pospolite imię swojemu pierwszemu dziecku dałam Kamil ale to było 9 lat temu teraz będe ponownie mamą i się zastanawiam jakie imie dać dziewczynce (jeśli się urodzi dziewczynka) chłopiec będzie się nazywał Antoś (Antoni), Wojciech - to po dziadkach ale córce chciałabym dać jakieś inne np Amelia Vanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara.1
Monika 2202! Mi się podobają: Raxsana,Noemi,Naomi,Vanessa,Diana,Sasha,Natasza ... Ale nawet ładne są też: Patrycja,Angelika,Marta,Dominika,Adrianna... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia..p
ale po co nadawać dziecku takie dziwne imię?? potem w szkole będzie wyśmiewane, nie będzie sobie mogło poradzić.. Pomyślcie trochę o tych maluchach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia-dotusia
"Moje dzieci maja na imie : Najstarsz corka : Cindy Mlodsza corka: Vanessa Rosalinda A synek : Oliver Jestem znowu w ciazy ...." No pewnie, świetny pomysł :D Masz Cindy Vanessę a następnemu daj Rolad albo może mieszko :P Czego to ludzie nie wymyślą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmiD
marysia..p ale po co nadawać dziecku takie dziwne imię?? potem w szkole będzie wyśmiewane, nie będzie sobie mogło poradzić.. Pomyślcie trochę o tych maluchach... Marysia Masz Śliczne imię !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia..p
dla Ciebie jest ładne, a ja przez całą podstawówkę wyśmiewana...;// nikt nie wiedział jak to zdrabniać; Mari, Ryś^^... wiele już słyszałam. Teraz, gdy moja przyjaciółka również ma tak na imię, to inaczej do tego podchodzę, ale przedtem..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romii.
Ja mam na imię Romina. Często jest tak, że dziewczyny nie są zadowolone ze swoich imion. Ja z mojego jestem dumna, nawet bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najladniejsze imiona to
Hyrpa Truda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unique.
Mi się podoba Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casyde D
Hej jestem Casyde (czyt. Kasidi)mieszkam w Los Angeles i b. często spotykam się z różnymi fajnymi imionami jestem przyjaciółką Seleny Gomez i Ashley Tisdale pomimo tego że mam tylko 14 lat b. dobrze się rozumiemy. Jestem polką ale rok temu przeprowadziłam się do cioci bo nie wytrzymywałam w Polsce z rodzicami. Tu się o wiele lepiej mieszka Selena i Ashley mnie uczą śpiewać bo chę zostać piosenkarką napewno o mnie kiedyś usłyszycie b. ładnie śpiewam ale wiem ze moge jeszcze lepiej podobają mi się imiona takie jak: - Selena - Ashley - Casyde (moje) - Ginger (dżindżer) - Jasmine - Paris (piekne imię jak Paryż - Vanessa (znam hudgens) - Hilary (np. Duff tez znam naj...p.) - Kimberly (moja sis ma tak na imie) - Christie - Nikita - Natasha Jak se coś jeszcze przypomnę to napisze... a no i męskie: - joe (dżołi lub Dżo) - Trawis - Justin - Nick - Daved (Dejwid lub Dawet-francuskie) No i to chyba wszystkie ale się jeszcze odezwę Bye Bye ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1888
co myślicie o Kinga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Ola..
Mi najbardziej podobają się: Annabel, Clary, Holly, Roxanne, Juliette, Lise, Katy, Tiffany, Stacy, Sharon, Liliana, Jasmine, Stella, Lucy, Sindy, Kelly, Melanie, Katherine, Elisabeth, Nelly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwcia Gem
Aaaa..Jeszcze ładne są imiona: Cecily, Felicita i Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el nino.
ja mam na imię kaśka. oO nienawidzę tego imienia. ;3 żeńskie? Leah. Alice. Ollala. męskie? Cristiano. Francesc. Fernando. Ricardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzik1
a mnie się podoba imię Amber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka76
A mi się podobają: -męskie: 1. Aaron / Aron 2. Adam 3. Alan 4. Aleksander / Alex 5. Bartosz 6. Beniamin 7. Brajan 8. Dawid 9. Eryk 10. Gabriel 11. Izaak 12. Jakób, pisany przez "ó" 13. Jesse 14. Joachim 15. Joel 16. Kamil 17. Kornel 18. Krzysztof 19. Maksymilian 20. Marek 21. Mikołaj, zależy kiedy 22. Roger 23. Sebastian 24. Szymon 25. Wiktor 26. Zachary, czytać "Zakary" -żeńskie: 1. Abigail 2. Aleksandra, nadaje się na drugie imię 3. Amelia 4. Ariadna 5. Atalia 6. Aurora, też tylko czasami 7. Blanka, piękne imię 8. Chloe 9. Eliza 10. Emma 11. Ewa 12. Gabriela 13. Ita 14. Jagoda 15. Julia 16. Joanna 17. Kaja 18. Kalina 19. Karolina 20. Kornelia / Kordelia 21. Laura, takie sobie mówiąc szczerze 22. Lea, łagodne i pełne dobroci 23. Lena 24. Lilla 25. Maja 26. Natasza 27. Noemi, dam na imię tak swojej córce 28. Oliwia 29. Paula, p.s. mama na imię Paulina uważam, że to ładne imię i to nie wina imienia, że co druga ma tak na imię 30. Pola 31. Roma 32. Vanessa, ciekawa jest także forma Wanessa 33. Wiktoria 34. Wiola / Viola 35. Zoe, moja druga córka ma tak na imię - przepiękne (moim zdaniem) 36. Zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaewaewaewa
jak możecie dawać takie wieśniackie imiona swoim dzieciom?? tylko patologia takie daje aby w jakis sposób dowartościować dziecko imieniem np. Brajan, co i tak mija sie z celem ponieważ to straszny oobciach, tudzież Dżesika czy Amanda, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia:)
Ja dam chłopcu na imie Nikodem , albo Nicolas a dziewczynce Nicole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce xD
Najbardziej podobają mi się imiona : -Karina -Noemi -Marika -Nadia -Nikodem -Fabian -Oktaviusz -Olaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxorixxx
Tak wogole to ja tu widze ze niektore osoby nie maja gustu do imion mi sie podoba imie : Dziewczyny: agata marika agnieszka oriana kasjana anastazja(a tak wogole to ja mam na imię oriana i są super zdrobnienia do mojego imienia ori orysia orianka ; / )i rozne inne a do chłopcow to :tristan oliwer amadeusz patryk i niektore inne !! bezgustowcy niech tego wogole nie komentują !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc___
Dla chłopca - Gracjan, Kacper, Jakub, Patryk, Aleksander Dla dziewczynki - Klaudia, Wiktoria, Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda x33
moim zdaniem Imie Amanda jest ładne...kiedyś mi się nie podobało ale teraz podoba..jest żadko sppotykane więc jestem popularna iwg... a jeśli się komuś nie podoba to jego problem..zazdrościcie bo macie jakieś zwykłe imie a my mamy bardzo zadko spotykane... okropne jest imie ; Ania,Klaudia,Kinga, ITP !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsz sa polskie
imiona nie jakies udziwnienia potem dzieci maja przerabane z takimi imionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuschka
Mi się bardzo podoba imię Franco (Franko) wszystko jedno jak pisane śliczne po prostu. Ale za nic w świecie Franciszek. Jakub tez ładnie, dla dziewczynki Laura, Weronika, Alicja tez pięknie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka :))
Mój synek ma na imię Brajan (niestety w USC nie dało się inaczej), a córeczka, której obecnie się spodziewamy będzie mieć na imię Noemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×