Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga674

IMIONA

Polecane posty

Gość stigma
Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Ten topic to chyba idealny dowód na to, że znaczny procent siedzących na Kafe to jakieś prymitywy bez szkoły. Jak można dawać dzieciom takie imiona? (piszę o tych wsiowych obcobrzmiących). Mam nadzieję, że to prowo, bo trochę tych wyliczanek z kretyńskimi imionami za dużo jak na jeden topic :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi92
a moze Roksana? Wiktoria,Oliwia,Sandra,Roksana,Noemi...to piekne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stigma
Chyba dla psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDddd
mi tam sie podoba moje imie: Lena i bardzo podobają mi sie : Maja Oliwia Nadia Liwia Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka356
Są gusta i guściki i o gustach się nie dyskutuje. Każdemu podobają się inne imiona Jednym zagraniczne drugim tradycyjne polskie a trzecim jeszcze inne. Ja swojej córce dałam na imię Justyna Mi się podobało. całej mojej rodzinie też się bardzo podoba Ona ma 15 lat i też od samego poczatku podobało jej się to imię. Z imieninami też nie ma problemu bo są często. A zdrobnienia to np.: Justynka, Justysia, Justyś koleżanki mówią na nią Justyśka i ona to lubi. Toleruje także bardzo wymyśle zdrobnienie tego imienia czyli Jutka Pół roku temu na Świat przyszły bliźniaki Dwie dziewczynki Jedna ma na imię Amelka a druga Lenka W tym przypadku zdałam się na gust córki bo sama nie mogłam się na nic zdecydować I nie żałuje bo oby dwa imiona bardzo mi się podobają zobaczymy czy dziewczynkom jak podrosną też się będą podobać Do tych imion tez jest wiele zdrobnień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzywdźcie swoich dzieci
Nie nazywajcie tak swoich dzieci, sama mam dziwne imię... odradzam zdecydowanie. Nie może byc po prostu Ania albo Ola, czy jak tam wolicie, musi być aż tak oryginalne? Po co? Pytam się po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_2
Ja chyba nazwałabym moje córki Laura, Roksana i Zuzanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn będzie miał na imię
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala246
Mnie podoba sie dla dziewczynki : Vaneska, Laura, Karinka a dla chłopca : Gracjan, Daniel i Ariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessika4
Wkrótce urodzą mi się trojaczki i zastanawiam się nad imionami, może macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatlen6
Ja mam Zuzię i Mateusza. Córka była dla nas takim zaskoczeniem (spodziewalismy się chłopca), że dwa tygodnie chodziła bez imienia. Co prawda ja zawsze chciałam mieć Hankę, ale nie udało mi się przekonać męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi4
Dominika - bardzo ladne imię Sama tak mam na imię, choć nieco jest przydługawe momentami. Polecam imiona: Amelia, Oliwia, Malwina, Maksymilian (Max ). Poza tym - dobrze jest wybrać listę imion, a później, gdy już bobo przyjdzie na świat spojrzeć na nie - i imię się samo znajdzie Czasem imiona od razu pasują dzieciom Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
Mi się podobają imiona dziewczynek:Julia,Katarzyna,Małgorzata,Agnieszka,Antonina,Aniela,Iwo-na,Janina, a imiona chłpcówiotr,Herman,Jan,Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna1
Ewelinka...Juleczka...Gabrysia...a chlopczyk Antoś,Baroszek lub Oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda156
ja mam Paulinke,DAWIDA I KRYSTIANA I te imiona bardzo mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria23
Ja mam synka o imieniu Bartek a jak bede kiedys miec coreczke to dam jej na imie Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavinia164
Ja mam na imię Lavinia, tak, przez " v " . Mi podoba się imie Vanessa dla dziewczynki i Krystian dla chłopca pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam synka Nataniela, oczywiście imię bardzo mi się podoba :) Dla chłopca podoba mi się jeszcze: Kordian, Samuel, Marcel i Natan Dla dziewczynki: Honorata, Aurelia, Róża i Rozalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jena256
Ja mam na imię Ewelina do dziś wypominam rodzicom że mnie tak nazwali to imię jest okropne a na drugie mam jeszcze gorzej Helena no jaki żal. Podobają mi się imiona : Joanna, Kinga, Alicja, Antosia, Wiktoria, Weronika, Dominika, Klaudia, Kamila, Paula, Paola, Agnieszka, Agata, Dorota, Dominika, Wioleta, Aneta Norbert, Nikodem, Bartosz, Kacper, Marek, Grzegorz, Krzysztof, Miłosz,Mateusz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza17
mam na imię Natasza i jestem bardzo szczęśliwa z tego imienia mam 17 lat i będę miała chłopca bardzo mi się dla chłopców: Marcel, Hubert, Sebastian albo Sergiusz, a dla dziewczynek: Maja, Klara, Natasza, Paula(nie Paulina tylko Paula).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aina634
Polecam Hubert i Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacia2
ja uważam że ładne imie dla dziewczynki jest natalia,dagmara,sylwia,alicja,ola,justynka,kamila,ewelina a dla chłopczyka matełusz zdrobnienie mati lub matiks imile dla chłopca maciek, kamilek ,kubuś ,aruś,mikołaj i dla dziewczynki sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vagga
Z wymienionych to... Julia lub Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y...
Mi się osobiącie podoba imie dla chłopczyka Kornel, Samuel , a dla dziewczynki Tosia, Sara, Wiktoria, Amanda i Helmi Ja mam na imie Paulina i bardz mi sie podoba to imie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5000
dla chłopcaatryk,Michał,Adrian.dla dziewczynkiatrycja,Michalina,Adrianna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmielna
dałam córce na imię Magdalena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa2222
dziewczynka Inga, chłopiec Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannuelle.
dla córki: Klara, LilIiana, Kinga dla syna: Miłosz, Błażej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio przyszla moda
na ruskie stalinowskie imiona okropne:o borys,natasza,nadzieja,nadia,igor - o kurva! coś okropnego! juz nie mowie o nikolach,brajanach,dżesikach,xawierach- wezta sie wszyscy w piizdu za granice wyprowadzcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×