Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Colorado

Kosmetyki, które są Waszymi "perełkami"

Polecane posty

Kremy tylko Ziaji albo Nivea, pod prysznic roznie zalezy od nastroju, do ciala to raz na miesiac bloto z Morza martwego ,czasami maseczki oczyszczajace z morza martwego, tak samo krem do rak i do stop z morza martwego, dla mnie najlepsze,a peelingi do twarzy roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerbil
NIgdy nie zmienię korektora pod oczy od Artdeco i masła czkoladowego do ciała od Ziaji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryyhtjujk
1. Szampon i odzywka John Frieda ROOT AWAKENING 2. Biosilk farouk jedwab 3. Tusz Lancome Hypnosis 4. Krem redukujacy tradzik Ziaja MED 5. St Ives peeling morelowy 6. St Ives maseczka oczyszczajaca z glinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
malutka perelka - wazelinka do ust rozana z Floslek powalila mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursula26
Wyżej wspomnianą wazelinę z Flosleku używam i bardzo lubię. A moje perełki? Na pewno krem Iwostin Callipindo cery naczynkowej, tusz do rzęs All in One Mascara - chyba nigdy nie miałam lepszego i płyn dwofazowy do demakijażu Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxgjd
1. carmex- balsam do ust; nic lepszego do tej pory nie odkryłam, carmex bije wszystko :) 2. podkłady i tutaj wymienię dwa: dermacol (tani), la roche- posay toleriane teint(drogi); uwielbiam je za tą 'moc krycia' ;) 3. eyliner we flamastrze z maybelline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , pierwszy raz do was zaglądam , myslałam, że wpisując hasło w google wyswietli mi się informacja której poszukuję, ale niestety :( Piszecie tu o różnych specyfikach , czy któraś z koleżanek mogłaby mnie oświecić i napisać czy Dogłębnie Wzmacniająca Maska do Włosów Vatika może byc stosowana przy włosach farbowanych? Chodzi mi o to czy farba chemiczna przyjmie się na włosach po stosowaniu tej maski , ponieważ ma składnik henny . proszę o pomoc pozdrawiam marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revlon colorstay, mayballine colossal volume express, szapon biosilk prostujacy i odzywka oraz jedwab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laasskaa
Ja w końcu trafiłam na świetny krem. Miałam wielki problem z suchą cerą, cały czas była niesamowicie ściągnięta i nawet zaczerwieniona w miejscach szczególnie przesuszonych. Ten krem kupuję w sieci na stronie http://naturalnie24.pl/sklep,14,80,aquabelle-nourishing-_krem-na-noc_-50ml i używam tylko tego na noc, a efekty były juz po pierwszej aplikacji. Skóra po nocy była gładka jak pupcia niemowlaka i w końcu nie miałam suchych placków, no i jako jedyny z uzywanych do tej pory nie uczulił mnie. Za nic go nie zmienię, jeszcze się zastanawiam nad kremem na dzień, ale póki co nie cierpię na nadmiar gotówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletekkk
-> Krem Babydream Gesicht und Korper -> Pomadka Bebe Classic -> Zwykły szampon Familijny z Savony lub któryś z Garnier Ultra Doux -> Tusz Rimmel Extra Lash Z resztą kosmetyków to różnie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletekkk
Ale może dodam jeszcze... -> mydła pod prysznic Ziaja (różne) -> błyszczyk Essence Stay with Me -> olejki do ciała Babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella243115
Moje hity: - maska do włosów Wax hanna treatment - jedwab do włosów Biosilk - tusz do rzęs Loreal Million Lashes - mleczko do zmywania makijażu Ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjala
Ja dorzucę jeszcze farbowanie włosów henną oraz peeling z fusów kawowych. Piszcie dziewczyny, świetny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
odzywka do paznokci eveline 8 w 1 - rewelacyjna! paznokcie twarde i dlugie zmywacz do paznokci z isany szampon ziaja do wlosow przetluszczajacych sie - swietny raz na jakis czas, genialnie i doglebnie oczyszcza plyn do hig. int. ziaja blubelki ziaja - super zapachy, myja, nie wysuszaja maskara wonderlash z Oriflame perfumy z fm - trwale i tanie blyszczyk z lovely chlodzacy lakiery golden rose - fenomenalna jakosc i super wybor kolorow kredka do oczu vipera czarna - najbardziej trwala z jaka sie spotkalam puder alantan zamiast tradycyjnego pudru transparentego - podleczy tradzik i zaczerwienienia, bo jest bardzo delikanty dermacol jako korektor - nie mialam lepszego korektor pod oczy maybeline - wszystkie sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjala
Całkiem zapomniałam. Ja także używam płynu do higieny intymnej oraz żelu pod prysznic z Ziaji. Świetna firma i niedroga! Ostatnio kupiłam także oliwkę do masażu z Ziaji. Świetnie nawilża i przepięknie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmakac
Ja się nigdy nie wyrzeknę podkładu revlon colorstay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jatera
zel babydream z rossmana do mycia twarzy, kremy ziaja-wszystkie, nafta kosmetyczna Anna, sudokrem, fluidy Lirene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miafarrow32
Moim nr 1 wśród kosmetyków jest tusz do rzęs max factor masterpiece max. Jest świetny! Najlepszy jaki miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyxxx
lakier do włosów pollena eva, ok. 7 zł, naprawdę trwaly, www.magnoli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie perełką jest Dove na rozdwojone końcówki. Ostatnio je sobie zniszczyłam ciągłym prostowaniem. Stosowanie całej serii dove plus serum bez spłukiwania! poprawiło wygląd moich włosów. A zastanawiałam się już nad ścięciem brzydkich końcówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój hit to Krem do rąk z Masłem Shea http://pl.loccitane.com/krem-do-r%C4%85k-z-mas%C5%82em-shea,36,2,3531,195556.htm Wspaniale odżywia. Miałam strasznie zniszczone dłonie po zimie. Wystarczyło trochę tego kremu, a skóra ładnie się odżywiła. L'Occitane ma świetne, co ważne- naturalne kosmetyki z Prowansji, a ten krem działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodońcia
Moje największe perełki tego roku to balsam do ciała Decubal i rewitalizujący krem do twarzy Decubal. Już mi bliżej do 30-tki niż 20-tki, więc podczas zakupów w aptece podpytałam farmaceutkę jakie mogę zacząć stosować kosmetyki takie typowo "odmładzające". Poleciła mi właśnie nowe dermokosmetyki skandynawskiego producenta Decubal. Cena jak najbardziej ok., wiec myślę: spróbuje. Strzał w 10. Skóra zarówno po kremie do twarzy jak i balsamie jest pięknie nawilżona, odżywiona, delikatnie ujędrniona. Wygląda promiennie. To zdecydowanie moje największe dwie perełki ostatniego czasu. poza tym są to dermokosmetyki, więc naturalne, nie zawierają konserwantów, parabenów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helinnka
Ewka12340, gie prawda, włosy masz dalej zniszczone, i to coraz bardziej. Jak dalej będziesz zapychać tymi silikonami to będzie tylko gorzej, za parę miesięcy zmarnowane będą nie końcówki a pół długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka_123
No to wymieniam swoje: - podkład Lancome - http://www.douglas.pl/douglas/Makija%C5%BC-Twarz-Podk%C5%82ady-Lanc%C3%B4me-Cera-Teint-Idole-Ultra-24h_productbrand_3000049240.html - odżywka do rzęs Idol Lash- http://www.vitalab.pl/340,idol-lash.html - mus do ciała Avon - http://littlesummerdress.blogspot.com/2013/04/jedwabisty-mus-do-ciaa-maso-shea-i.html. To by było chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mana80
- Maska Biovax proteiny mleczne i ta nowa z olejkami - serum A+E l'biotica - kremy pod oczy flos lek - balsam do ciała neutrogena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boostconfidence21
-olejk kokosowy Vatika do włosów (z cytryną i ziołami) - farouk CHI Organics Olive Nutrient therapy\ Glaze -Isana olejek pod prysznic(w zołtej butelce) -Alterra z kofeiną i biotyną - szampon do włosów -Krem do biustu Palmer's -dermaglin - maseczka z jedwabiem i olejkiem jojoba -Sebamed - antyperspirant -woda różana dabur -hydrolat lawendowy -henna khadi - hesh - amla, brahmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotletschabowyraz!
- cała seria Emoleum od flosleku - odżywka Pantene pro V do włosów kręconych - szminki Maybelline NY - Carmex - produkty z serii Dr Stopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×