Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Colorado

Kosmetyki, które są Waszymi "perełkami"

Polecane posty

To jak chcesz trwałego koloru spróbuj Khadi, tylko jak pisałam: ostrożnie, od jaśniejszych odcieni zaczynając :) Jest cały duży wątek hennowy na WIzażu, warto się przebić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszuniaaaaaaa
Krem do twarzy Iwostin Capillin na naczynka - dla mnie idealny szampony Joanna jajeczny i miodowy tusz do rzęs Bourjois ten tutaj: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40570&next=1 (używam tylko kroku nr 2) puder do twarzy Ziemia Egipska Ikos (jaśniejsza wersja) - Super! lakiery do paznokci Inglot (głównie nr 36, Techno UV, optycznie wybielający i czerń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rote malve
kosmetyki, które mam zawsze w łazience to: - żel do mycia twarzy oil of olay Totat effect (czy jakoś tak); - krem do twarzy dla dzieci Hipp, zawsze mam go w łazience i używam na dzień bo jest rewelacyjny pod makijaż; - szampony i odżywki z serii Natur Vital bo są bez silikonów i mają naprawdę sporo substancji czynnych; - peeling enzymatyczny Clarena oraz krem z kwasami AHA na noc tez Clareny; - zel do higieny intymnej Laktacyd; - teraz zakochałam się w żelu pod prysznic alterry pomarańczowo-waniliowym ale też bardzo lubię serię Hamamelis z Ives Rocher, bosko pachnie ziołami i świeżo skoszoną trawą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rote malve
zapomniałam dodać fluid Revlon Colorstay, nic go nie pobije jeśli chodzi o krycie i trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panixa
mrowa9435 - dzięki pomyślę o tym .. Revlona też używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipka 23455678
a ja uwielbiam brazowe cienie z rimmela w trzypaku podklad rimmela lasting finish co sie utrzymuje 12 godzin To chyba najlepszy podklad pod słońcem odżywki do włosów herbal essences krem do twarzy olay Taki w rozowej butelce Nawilżjacy Jest po prostu super pod puder antyperspirant Garnier Mineral Deodorant Tez uwazam ze jest po prostu najlepszy zele pod prysznic Palmoliw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje to ;odzywka do wlosów blond JOHN FRIEDA ;PODKLAD MAX FACTOR x perience ;tusz max factor false effect albo 2000 calorie balsam granatowy nivea do ciała ;krem do twarzy clinique dramatically different moisturiser dezodorant adidas rózowy spray antypespirant iwostin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje perelki to
kosmetyki Dermalogica: precleanse,zel do mycia twarzy,spray tonizujacy, kremy tez tej firmy, balsam do ciala do wlosow-wszystkie naturalne,organiczne szampony-firmy JASON, Faith in Nature, Weleda Do stop i rak :Lush Podklad: Lancome Teint Idole Ultra - jak tylko uda sie gdzies kupic taniej albo na ebay ;) albo uzywam kremu SVR takie z filtrem 50 ktory jest koloryzujacy i mocno kryjacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 28.
Lakiery do paznokci Opi,Essie, szampony pantene, zwykły krem nivea :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałas pokeczupić
-Dezodoranty Impulse "Incognito" i "La Pantera" -Dezodorant w kulce z FM - cudo, świetnie chroni i nie bieli! -Peeling St.Ives morelowy przeciwtrądzikowy -Tusz do rzes Essence False Lash Effect -Puder Yardley (teraz Lentheric) -Mleczko Celia kolagen+świetlik (hit nad hity do demakijażu, płacę za niego 5 zł i zawsze go kupuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, duzo tego jest, niektora juz sa wycofane ze sprzedazy, ale zdecydowanie polecam - Podklad dlugotrwaly Estee Lauder Double Wear Szminki i blyszczyki do ust Eveline Puder L'Oreal Infaillible Cienie do powiek Ruby Rose Lakiery do paznokci Maybelline Express Finish Fluid Rimmel Lasting Finish Podklad Max Factor Lasting Performance Tusz do rzes Essence Multi Kredke do oczu Essence Long Lasting Kredke do oczu Maybelline Line Stylist Szampony Joanna Naturia Szampony Yung z Rossmann'a Farbe do wlosow L'Oreal Feria Zele do mycia twarzy L'Oreal Mydelko Bambino Krem Nivea Soft Puder Chanel matujacy ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa **
Kosmetyki Fenjal (żele pod prysznic,antyperspiranty i balsamy do ciała). Żel pod prysznic Babydream. Płyn do higieny intymnej Ziaja (ulubiony to melon i konwalia) żel do higieny intymnej Soraya Żel pod oczy Floslek ze świetlikiem. Tusz do rzęs Max Factor Masterpiece lub 2000 Calorie. Podkład Teint Idole Lancome. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniak kosmetyczny :)
Ja mam dlugą listę , ale sprowadza się ona do preparatow z Dermatopoietiną ( od niedawna w Polsce) . Moim faworytem jest serum na powieki dające efekt......operacji plastycznej powiek górnych ( !) - oczy stają sie mlodsze i wieksze , co jest moim zdaniem niebywale. Dalej : serum przeciw wypadaniu wlosow z Dermatopoietina - tu też zaskoczenie : wlosy przestaly wypadać w drugim dniu stosowania :) no i serum przeciw cellulitowi : Rewelacja. Z innej manki : preparaty kolagenowe ( min. Biokolagen) . Jesli chodzi o pomadki - nie smiejciesię ,ale stara i poczciwa ...Celia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja naczytawszy sie kafee
zakupiłam serię alterra w rossmanie i na pewno zostanie u mnie na stałe: - mydło w kostce oliwkowe, -krem do twarzy na razie super ale zobaczymy co będzie, -dezodorant szałwia z jojobą - komary go nie lubią;) -z farb do włosów - po serii prób i błędów obecnie na rynku pasuje mi tylko joanna, - tusz do rzęs 2000 kalorii od lat, - podkłady loreala lub maxa factora, - lakier do wlosów palette, resztę zmieniam od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elumix
www.skarby-natury.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hesues20
Moimi perełkami z całą pewnością są kosmetyki serii Selctive Professional które bardzo pomagają mi w utrzymaniu trwałej i ładnej fryzury. Można je kupić tutaj www.Selective.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej to nie jest źle...
Mnie po farbie joanna strasznie leciały włosy (aczkolwiek kolor mi też pasował). Używam henny i znacznie teraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka24
Moje ulubione kosmetyki: - balam do ciała nivea granatowy - puder prasowany rimmel - tusz do rzęs Manahattan - masło do ciała Mariza o zapachu melone - maseczka do twarzy efektima z nagietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Ostatnimi czasy Pirolam, dzięki któremu pokonałam łupież. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosanna Luna
- podkład max factor xperience - tusz helena rubinstein lash queen feline extravaganza - serum loreal na rzęsy - puder golden rose (nie pamiętam nazwy):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
veryAnka, WON Z TYM SPAMEM, rzygać się chce, w każdym poście twoja dziadowska "reklama" !!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastkaa84
Moje perełki: Woda micelarna Bioderma Krem Iwostin Callipin Korektor pod oczy Bell Tusz do rzęs Artdeco Lash Designer Podkład Avon Ideal Skin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogitynka
Zgadzam się, płyn z biodermy sprawdza się w każdych warunkach. U mnie jest teraz mała rewolucja, bo chcę przejść na bardziej naturalną pielęgnację więc większość produktów jakie stosowałam odpadło. Z "nowości", które się sprawdziły to: - masło do ciała z beECO - żele z alterry - balsam nawilżający dermedic - tusz maybelline vollume express To tyle ode mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie niezbędnik i absolutny hit to kwas hialuronowy w żelu 1% w połączeniu z olejem arganowym, żaden krem nie daje takiego efeltu, bez względu na cenę, kupuje na allegro , watyo sprawdzic. Mozna dostac za niecale 30zl a proste i naturalne naprawde z wysokiej polki. Poza tym oleje i kwas hialuronowy stosuje takze do wlosow (mieszanki rozne). Sprobujcie a zobaczycie jak tandetne sa te pseudo kosmetyki. Bioderme tez testowalam, fajna ale zadna rewelacja i napewno nie za ta cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
Do-Maniak kosmetyczny :) zaciekawiły mnie te twoje kosmetyki z Dermatopoietiną faktycznie perełki jeżeli jest tak jak piszesz i oni piszą ale niestety ceny mnie zjadaja a chciało by sie wszystko kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEBLE VENUS
Zapraszam do zakupów w meblowym sklepie internetowym ,,Venus'' - NISKIE CENY! NOWE MODELE! Największy wybór stołów, krzeseł , mebli tapicerowanych , narożników, sof, kanap , hokerów,krzeseł tapicerowanych oraz włoskich , niesamowitych tapczaników dziecięcych oraz wielu innych mebli. ****** PRODUCENT *****NISKIE CENY **** SPRAWDZ***** http://venus-meble.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermalogica
Ja ostatnio pokochałam kosmetyki firmy Dermalogica. Problem tylko w tym, że są dla mnie nieco za drogie. Dostałam fajny zestaw na urodziny i już się zastanawiam, co będzie, jak mi się skończą (chociaż są dosyć wydajne) :P Tak to jest, jak się posmakuje czegoś lepszego, to potem jest dramat, jak trzeba wrócić do "rzeczywistości" :P Mój nr jeden to enzymatyczny piling ryżowy w formie pudru "Daily Microfoliant" - cera po nim jest bajkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×