Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Colorado

Kosmetyki, które są Waszymi "perełkami"

Polecane posty

Gość 92Angela
Najlepszymi kosmetykami które kiedykolwiek spotkałam są kosmetyki z MARIZY :) Polskie, naturalne, tanie i przede wszystkim pełnią swoje funkcje nie gorzej niż te z drogich firm :) Moim ulubionym jest peeling solny, po którym skóra pachnie jeszcze przez kilka godzin użycia i masło do ciała o zapachu melona :) Polecam wam stronę http://makijaz-i-pielegnacja.klubmariza.pl/ na której znajdziecie cały asortyment tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Body and Works balsamy do ciała, szampon klorane mango, kremy do skóry twarzy Eveline na dzien i na noc, masla różne Bielendy do ciała, antyperspirant vichy z zieloną nakretką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hoppa
Moje ostatnie super odkrycie, to korektor do brwi z firmy Delia- Black Onyx. Jest świetny! Ładnie układa brwi i je trochę przyciemnia, ale nie zbyt mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loka26
A ja kocham kosmetyki z firmy Max Factor. W tej chwili mam w kosmetyczce: puder sypki, puder brązujący oraz tusz do rzęs Masterpiece Max i jestem z nich niesamowicie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaaa
Dziewczyny, a co polecacie dla alergików? Kiedyś używałam aa do twarzy, teraz przerzuciłam się na krem z granatu dr'a jacobsa i jestem nawet bardzo zadowolona, ale z balsamami to już ciężko, nawet jak jest antyalergiczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alutkaa a Decubal sprobuj, w aptekach jest. Balsamy, kremy do twarzy czy pianka są super, delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat, więc się przyłączę. Moje HITY: - serum do rzęs L'biotica - krem i żel do mycia Effaclar Duo - maska Biovax Naturalne oleje - puder Synergen - tusz do rzęs Lovely Pin Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ostatnie odkrycie, to 30 sekundowy wysuszacz lakieru Sally Hansen Insta-Dri. Jest po prostu rewelacyjny! Nie dość, że błyskawicznie wysusza lakier, to jeszcze przedłuża jego trwałość i nadaje mu ładny połysk. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numerem jeden na rynku internetowym, gdzie zaopatruję się w kosmetyki naturalnego pochodzenia jest sklep, którego ofert ę przejrzeć można pod adresem www.e-naturalne.pl W mojej rodzinie są sami alergicy więc robię duże zamówienie i wówczas nie muszę płacić za dostawę. Często korzystam również z atrakcyjnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAPD
Do włosów wszystko od Chantal. Każdy po kolei i wszystkie pozycje razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kobiecie problemy polecam wszystko co opatrzone jest szyldem Mama Care Efektimy. Nic tak dobrego na pracującą, rozciąganą przez ciążę skórę nikt wcześniej nie wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SherriMajor
Do włosów wszystkie odżywki, szampony, maski i dodatki od Chantal. Nic tak dobrego nie znalazłam przez 30 lat swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie paletka cieni do powiek z http://alilla.com :) naprawde cos niesamowitego. Bardzo trwale, hipoalergiczne i do tego ta drewniana paletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×