Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kupiliście już?

Jaki plecak dla pierwszoklasisty?

Polecane posty

Gość Kupiliście już?

Zastanawiam się nad plecakiem dla 7letniej dziewczynki. Wybór spory, a marketing i nagonka jeszcze większa. Plecaki, tornistry, do wyboru do koloru - cenowo zresztą też. Czym sie kierujecie wybierając plecak? Ceną, moda, wygodą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Mojej corce kupilam sliczny z Winx. Ma raczke i male kolka (wiadomo ile tych ksiazek trzeba teraz taszczyc,po co psuc kregoslup od malego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak już
moja skończyła już pierwszą klasę i podpowiem tylko tyle, że wszystkie książki leżały w szkole, a córka przynosiła tylko ćwiczenia i zeszyty w których było coś zadane. Jeśli w waszej szkole są szafki dla dzieci to nie potrzebny będzie duży plecak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiliście już?
Kupiłam jej plecak z Hano Montana ,a ona powiedziała że woli z Edwardem skądś tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły JanSporta, bo wytrzymał
I nie w jasnych kolorach, bo zaraz wytarza i powyciera nim wszystkie szkolne podłogi i boiskowe murawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiliście już?
A zwracaliście uwagę na firmy w ogóle? Do podszywa: Tak, kupiłam z HANO MOTANO a ona, ze chce Edwarda Nożycorękiego... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1987
Plecak ma dobrze leżeć na małym kręgosłupie i go nie deformować. Ma być w miarę lekki i mieć dobre usztywnienie na plecach. Musi być funkcjonalny i pojemny, najlepiej z specjalnymi otworami na bibułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałam na forach i zamówiłam plecak coolpack dla syna. Do tej pory miał dwa plecaki z topgala. Powiem wam, że całkiem solidny niczym nie odbiega dla mnie od topgala a kosztuje połowę mniej. Mamy na inbook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy ja przy okazji zakupu ksiązek odkryłam też ze maja fajne i jak sie okazało niedrogie plecaki http://www.inbook.pl/search?query=plecak Wiec własnie moze i Was to zainteresuje, a wybór jest naprawde spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam herlitz smart , w kauflandzie były po 119 zł , więc bardzo mało :) chyba jeszcze są , wczoraj widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby miał szerokie ramiączka . Sztywny na plecach no i kolorem ... nie za jasny by nie prac wciąż. I najlepiej z jakimś ulubionym motywem .no i dobrze żeby tych przegródek było kilka ze 2 albo 3 czy więcej. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmówiłam ten plecak którym piszesz w inbook. Rzeczywiście mega szybka przesyłka, wszystko na czas. Przyznam ze byłam naprawde mega pozytywnie tym zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tris8472
Szukając opinii o tornistrach, natrafiłam na zwięzły poradnik http://www.symbolika.net/plecak-dla-pierwszoklasisty/ w którym wyłuszczone zostały rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę. Ja zostałam przy usztywnianym tornistrze i myślę, że w drugiej klasie również małemu on posłuży. Zniszczeń jak na razie brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaZK
Osobiście polecam plecaki szkolne marki Topgal. Wprawdzie nie posiadają znanych motywów licencyjnych, ale są bardzo zdrowe dla dzieci: http://szkolne-plecaki.pl/155-plecaki-szkolne-do-szkoly Dodatkowo wyposażone są w liczne elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletkaa
Aneta, dziękuję. Rewelacyjne są te plecaki Topgala. W tym samym sklepie strefaucznia kupiłam też dla syna tornister firmy Bagmaster i też jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie książki? Co wy gadacie?? Pierwszoklasista ma tylko elementarz plus ćwiczenie,książkę i ćwiczenia z angielskiego i Religi i tyle a i tak nie nosi tego codziennie do szkoły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup porządny usztywniany i starczy na 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja córce kupuję na kółkach plecak, 180 zł :-/ ale nie mam wyboru, córka niby ma 7 lat ale jest bardzo drobna, 18kg w porywach , wzrost i waga 3 centyl syn miał w 1 klasie też na kółkach i sobie chwaliłam,do drugiej klasy kupiłam mu usztywniany za 169 zł i w trzeciej też go ponosi bo się nie zniszczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destena
Ja równiez kupiłam dość drogi ale za to porządny plecak. Nie żałuję bo jednak droższe plecaki są o wiele lepsze dla pleców dziecka. Zamawiałam w sieci, konkretnie tutaj: http://sklep.paso.pl/dzieci W sklepie obecnie mają spory wybór plecaków Córka sama wybierała z jakim wzorem chce zamówić sobie plecak. Dałam jej w tym względzie wolną rękę ;) Oczywiście mała zdecydowałam sie na plecak z księżniczką. Niech jej będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
A ja z kolei bardzo polecam produkty na www.mironti.pl Handlują głównie produktami skórzanymi a ceny są bardzo przystępne jak na ten materiał. Mam plecak już 2 lata i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka94
W tym roku podręczniki są droższe niż ostatnio i chciałabym trochę zaoszczędzić kupując plecak i piórnik raz, a porządnie,żeby potem nie dokupować bo coś się w trakcie szkoły zepsuje. Myślałam o tym tornistrze http://www.3kropki.pl/p/my-little-friend-tornister-szkolny-16-shih-tzu-241178.html i piórniku dla córki http://www.3kropki.pl/p/my-little-friend-piornik-podwojny-z-wyposazeniem-york-241321.html z serii My Little Friend. Czy ktoś już kupował w tym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniówka1
takie małe dzieci w ogóle nie powinny nosić ciężkich tornistrów, po co od małego obciążać kręgosłup, powinno być mniej książek, mniej podręczników, niektóre mogą być w klasie, a plecaczki powinny być, jakieś śmieszne, np w kształcie postaci z bajek, znalazłam kiedyś takie na fabrykawafelkow.pl moja mała wybrała sobie akurat w kształcie jeża, nie wnikam dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam plecak w lidlu i świetnie się sprawdził dla mojego pierwszaka, a myślałam, że mu się nie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam córce w Lidlu,chociaż jest w 2 klasie. Ale w zeszłym roku dostała na kółkach,ze stelażem takim ,z motywem Violetty. Nawet całkiem pojemny,ale był niewygodny,ten stelaż jej się wbijał w plecy,a przecież nie zawsze go ciągnęła na tych kółkach... Pod koniec roku szkolnego i tak był już w kiepskim stanie. No i teraz dostała normalny tornister,oczywiście z Krainą Lodu :D Jest zadowolona,podoba jej się,taki sam piórnik i worek na buty dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×