Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Moim zdaniem są wybrakowani, niezaradni i głupi skoro nie myślą o przedłużeniu swoich genów. To wybrakowane egzemplarze nie myślące o przyszłości i zachęceniu swojej kobiety do rodzenia dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to prowo
Ale co jest takiego niezwykłego w "przedłużaniu swoich genów"? Robią to byle rośliny bez wykorzystania ani jednej komórki mózgowej. (Co akurat nijak się nie ma do posiadania dzieci - ale wg mnie to głupi powód - "zróbmy sobie dzieci, żeby przedłużyć geny" więc może pójdźmy w "zróbmy sobie dzieci, żeby ratować ZUS")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodagadaccc
chore myślenie zauważcie że mężczyźni nie mają takiego zwiariowanego ciśnieniana na posiadanie bachorow jak kobiety, a jak już je zrobią to 12 godzin spędzają w pracy i nie interesują sie swoimi dzieciakami ja jestem kobietą która nie chce miec dzieci chociaz koleżanki w moim wieku maja już gromadkę to dzieciate kobiety lubią docinać bezdzietnym kobietom a starym kawalerom wwszystko uchodzi płazem i koledzy mu zazdroszczą!!! czyż ten świat nie jest zwariowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davinia w orancz
Aneta90_210 A ja właśnie szukam takiego chłopa, bo sama nie zamierzam mieć dzieci. " Nie tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to dzieciate kobiety lubią docinać bezdzietnym kobietom a starym kawalerom wwszystko uchodzi płazem i koledzy mu zazdroszczą!!! czyż ten świat nie jest zwariowany???" Miej na to wyjebane. Ja nigdy nie chciałam mieć dzieci i tego się trzymam, a presja otoczenia na mnie nie działa. Zwłaszcza, że teraz coraz więcej jest osób bezdzietnych z wyboru, więc traka samotna też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni którzy nie chcą
Prowo zakładam ale piszcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to prowo
"Prowo zakładam ale piszcie dalej." Ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ciekawe tylko ile z tych dzieciatych zdecydowalo się na macierzyństwo z powołania a ile pod presją otoczenia i obyczajowości? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to prowo
A jeszcze ilu "tak wyszło"? Czy raczej tak wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe tylko ile z tych dzieciatych zdecydowalo się na macierzyństwo z powołania a ile pod presją otoczenia i obyczajowości? jak myślicie?" Ja ostatnimi czasy uważam że sporo się decyduje, bo "już czas". Nawet tu na kafe ile było takich tematów, jak kobiety pisały, że w ogóle nie czują instynktu macierzyńskiego ale boję się że później już będzie za późno więc zastanawiają się nad dzieckiem. Albo jak pisały że mąż chce a one nie. Pełno tu było takich tematów, a często te głupie dzieciate krowy im radziły żeby szybko zachodziły w ciążę, bo to najlepsze co może się przytrafić kobiecie, a instynkt sam przyjdzie. Żałosne po prostu, dobrze że ja się nie ugnę pod presja innych, bo bezdzietność to zbyt poważna decyzja żeby się sugerować otoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
no właśnie, bo w naszym pięknym kraju ludzie zbytnio przejmują się otoczeniem w osobistych sprawach, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront, No zauważyłam właśnie niestety. Najlepsze jest to, że bezdzietni mają w dupie sprawy osobiste innych, a dzieciaci tylko wchodzą z buciorami w życie takich jak my i tylko się dopytują o bachory. Jakby moim jedynym marzeniem było bycie matką. Albo zarzucanie, że bezdzietni są egoistami i im zależy tylko na beztroskim życiu. A gówno im do tego na czym nam zależy. Niech się zajmą swoimi pociechami skoro to takie szczęście dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyjhjhjhjh
tylko najgorzej bedzie jak tez wpadniesz. a niestety jest druga strona medalu: pigulki anty powoduja raka, wiec tylko sama siebie niszczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a skąd wiesz jak się aneta zabezpiecza? może robi loda na koniec?"D chyba jakiś moher tu zabłądził sorki aneta ale śmieszą mnie takie argumenty ignorantów, którzy nawet nie znają najnowszych osiągnięć medycyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
podszywom dziekuje, szczególnie taki, które nie znają mitologii, belerofront był facet głąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam w planach w przyszłości wyjechać do Czech na zabieg podwiązania jajowodów. Chce mieć pewność na 100% że nie zajdę, a dodatkowo nie martwić się cały czas o zabezpieczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
aneta a mogę Cię spytać o wiek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primitive Language
Aneta90_210, powinnaś to zrobić, podwiązać te jajowody. Będziesz jeszcze bardziej przydatna. Nie obrażajcie się takie kobiety też są potrzebne, oczywiście puki jeszcze jakoś wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uyjhjhjhjh "tylko najgorzej bedzie jak tez wpadniesz." A i żeby pękła żyłka na dupie moherom to odpowiadam: Gdybym wpadła to bym usunęła. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce miec dzieci czy jestem niezaradny hmm zalezy co to znaczy przedluzenie swoich genow najwieksza bzdura jaka slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wyjątkowa
moim zdaniem dzieci nie rodzi się dla przedłużenia swoich genów, tylko dlatego, że kochasz osobę, z którą je masz i chcesz by w taki namacalny sposób wyraziła się Wasza miłość ale może ja idealistka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primitive Language
Czy ludzie z takimi poglądami jak Aneta90_210 sami wymrą ? Nie przekażą tych poglądów swoim dzieciom przecież. Nawet śmierć ich samych niewiele zmienia, nie będzie kto miał za nimi płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisior i bardzo dobrze ze taki
jestes , nie zmieniaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
ja jestem w trakcie nauk przedmałżeńskich ijak słyszę ciągle okonieczności posiadania dzieci to mi się niedobrze robi...też nie chcę mięć dzieci,niestety mój wybranek wręcz przeciwnie,nie wiem co to później będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
to dlaczego iwonka chcesz brać z nim slub, nie sądzisz, że to nieuczciwe i ryzykowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkka22, To musicie się jakoś dogadać, bo to poważna sprawa. Tylko szczerze Ci radzę, nie uszczęśliwiaj go kosztem siebie. Jak nie chcesz mieć to twardo przy tym stój, może mu się w końcu też odmieni. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również byłam osobą, która nie chciała dzieci, poznałam faceta, który też ich nie chciał. Zwyczajnie po ludzku baliśmy się odpowiedzialności. I nie wiem kiedy i jak, ale nadszedł czas, że obydwojgu po prostu tego dziecka zaczęło brakować. W tej chwili mamy córkę i jest świetnie. Rozumiem ludzi, którzy nie chcą mieć dzieci, bo to całe mnóstwo wyrzeczeń, poświęcenie, uziemienie....... Każdy żyje własnym życiem i przeżywa je na swój sposób. Ważne, aby decyzje podejmować świadomie, bo na tym polega dorosłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a mi aneta nie odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primitive Language, O widzę, że już jacyś zawistnicy musieli zareagować. W dupie mam co o mnie myślisz. Moim zdaniem jesteś zbyt nudną osobą, która idzie utartym schematem "bo tak wypada i większość tak przecież robi". Ja się cieszę że jestem taka a nie inna. Nie będę rodzić bachorów, żeby innym dobrze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×