Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość oj tam luzik
gdyby dano mu tylek damski pomac minute, to by sie uspokoil:) a tak serio: zwiazalybyscie sie z 30 letnim prawikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Ameliiiia "Paradoksalnie - spoleczenstwo katolickie i wplyw KK ma swoj udzial w rosnacej niecheci czesci kobiet do posiadania dzieci" Tak, też mi się tak wydaje. Sama jestem ateistką i nie mogę znieść obłudy KK. Z resztą Kościół za bardzo wychodzi poza swoje horyzonty, a już na pewno nie powinien się mieszać do polityki! :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
zawsze szczery Ja mam naturę przekorną niunia, Nauczyc gowniarza to chodzi i powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą no to jeszcze raz, wiadomo, ze rozum mizerny ale jak sie wtloczy kilka razy to moze sie przyjmie na pewno zreszta w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
Jagienka - jak ktos nie rodzi tylko na przekór kosciołowi... hehe . na złosc mamaie niech mi uszy znmarzną! Nie przeceniaj koscioła, ludzie jednak mysla samodzilenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto byl wczorajszym
narratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto byl wczorajszym
a co masz do naaratora? pelni bardzo wazna funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostałem "pisiorem" w dokładnie ten sam sposób. mimo wszystko bardzo mnie to bawi wczoraj przyjaciele, dzis pisowski prawik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
dygresja - przypomnę powtarzaną ostatnio czesto w mediach informację, że obecni 30 latkowe mogą liczyć na emerytury rzedu 30% obecnych dochodów. Ale nadzieja w Chończykach, moze ich dzieci do tego czasu nas skolonizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
zawsze szczery -w temacie dzieci i kosciola? Chocby połowa swiata, ktorej kosciól jest obojetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nadzieja w Chończykach, moze ich dzieci do tego czasu nas skolonizują nie moze, bankowo :-) chyba ze indianie ich wyprzedza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"chyba ze indianie ich wyprzedza" niech bedą i indianie - byle nie talibowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
Pytanie do polskich kobiet: Czy nie uważacie że żaden polaczek nie zasługuje na potomka? Jak tak uważam. Jak się patrzy na typowego Polish Lovera to żal, płacz i zgrzytanie zębów. I to się tak strasznie mnożyć chce.... W ogóle im głupszy człowiek, tym bardziej się mnoży. Głupota i egoizm (a to jest to samo) zawsze dąży do rozmnożenia. Tak jak bakterie i wirusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczery i offerma to dwa pisiory, które nigdy nie zamoczą dlatego wirtualnie wyżywają się na kobietach. Jakie to smutne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie:) Osobiście ja bałabym się być z mężczyzną który nie chciałby mieć dzieci i mówiłby o tym definitywnie. I to nie dlatego, ze zburzyłoby mi to moje macierzyńskie plany, bo tak jak pisałam dzieci nie są najważniejszym celem, ale dlatego ze miałabym ciągłe wrażenie, że nie jest on człowiekiem poważnym, życie (w tym i mnie samą) traktuje jako wieczną zabawę i imprezę. ///////////////////////////////////////////// Przyznaję szczerze że p.o.d.k.u.r.w.i.ł.e.m się tą opinią. Bo ja jestem kims, kto nie che miec dzieci. Mimo to, nie nalezę do grona osób, które życie traktują jako imprezę, pijaństwo i zabawę. Jestem poważnym, rozsądnym, człowiekiem, i w swej powadze, mój wewnętrzny głos mówi mi, ze nie nadaję sie sercem do roli Ojca. nie mam potrzeby bycia nim, nie mam potrzeby koronowania miłości do kobiety, dzieckiem. Wręcz uważam, że by mi to wiele odebrało. Natomiast uświadomię cię, ze moi znajomi majacy dzieci, (czyli "Bohaterowie Narodowi"). Raz w tygodniu, płacą całkiem sporą kaskę, na pokrycie kosztów wynajmu prostytutek: ( 500-600 od kobiety). Czym się zresztą chwalą, i o czym głosno mówią. Nim te Panie sobie sprowadzą, obficie leją w siebie litry wódy, na domowej popijawie, świętując weekend. Oni -Ojcowie, właśnie traktują swoje życie, jak jedną wielką głośna popijawę. Więc jak nie znasz facetów-zadziecionych, to ich nie uświęcaj. Ok?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualnie wyżywają się na kobietach 001 jestes kobieta? przedluzenie gatunku to sama - jestes kobieta? wyzywam sie na was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
dzięci sie rodziły, gdy nie bylo jeszcze KK, PO , PIS , nawet technologii łupania kamienia. NATURY sie nie przeskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
Moja teoria na temat seksu jest następująca: sex to potrzeba fizyczna i psychiczna. Bachory są jak AIDS - trzeba zrobić wszystko żeby tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
001 mozecie się zarzekac, ale wystarczy, ze na świecie pojawi się was potomek,, a zmienicie się o 180 stopni - najprawdopodobniej uznacie przyjście dziecka na świat za najlepsze co was mogło spotkać. kto się zakłada? //////////////////////////////////////////// Czy to odczucie tyczy się pary 15latków? Czy dziewczyna i chłopak którzy mają 15 lat, i wpadli, czuja ze dziecko to najlepsze co ich mogło spotkać? :) A przecież narodziny dziecka u dorosłych par, to nie zakończenie świata i życia?. A co dalej? -zdrady, rozwody, kłamstwa, alimenty. Czy to tez sa te rzeczy najlepsze, które spotykają dojrzałych rodziców? . Coś się gubisz kolego. Mój przyjaciel żałuje dziecka. Żona gruba, on gruby. Oboje tyrają za 1400pln. Nic w tym najwspanialszego. Nie mogą na siebie patrzeć. Kiszą się we własnym sosie 001 jednak zaczyna być coraz bardziej widać, ze natura wie, co robi - niektóre geny należy wyeliminować i do takich genotypów zaliczyć by nalezało anete 210 i jej podobne. mamy wyjasnienie ich niechęci do posiadania potomstwa w naturalym procesie zwanym survival of the fittest //////////////////////////////////// 2 Kobiety doskonałe genetycznie: Sharon Stone, i Naomi Campbell: żadna nigdy nie chciała mieć dzieci. piękno żyje dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W ogóle im głupszy człowiek, tym bardziej się mnoży. Głupota i egoizm (a to jest to samo) zawsze dąży do rozmnożenia. Tak jak bakterie i wirusy." Tak, tak i tak pod tym to ja się podpisuję obiema rękami. Też zauważyłam, że w środowiskach patologicznych ludzie mnożą się bez opamiętania, gówniary młodsze ode mnie już zasuwają w kolejnej ciąży, a żyją w nędzy. Nie wiem po co takie osoby się mnożą, jak żyją tylko od zasiłku do zasiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"za bardzo wybuchowi" tez racja, poza samolot raczej żywi sie nie wydostaną, więc uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma ale jeżeli ktoś miał kochających rodziców, dobre dzieciństwo, męża któremu ufa i stabilną sytuację finansową/społeczną (własny dom, mieszkanie, dobrą pracę) to dzieci są po prostu kolejnym etapem w życiu i chce je mieć. /////////////////////////////////////////////////////////////////////////// i ja to wszystko miałem offermo, tylko że o dzieciach nie myślę wcale. A ty o dzieciach marzysz i nawet nie masz ani jednego 1% z tych zasobów, które wymieniłeś. :) Bo pochodzisz z biedy górniczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×