Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Dosyć ciekawy temat:) Faktycznie kobiet, które nie chcą mieć dzieci jest coraz więcej. Macie prawo do tego, to jest Wasze życie. Ja do tego tematu trochę nie pasuję, ale postanowiłam się jednak wypowiedzieć. Dzieci chcę mieć. Nie wygląda to jednak tak, że są one moim jedynym celem w życiu i spełnieniem wszystkich pragnień. Mam prawie 26 lat, nie mam i nigdy nie miałam jakiegoś wielkiego instynktu. Sama też pracuję z dziećmi....powinnam więc je lubić, ale dziecko to człowiek, a nie jestem w stanie lubić wszystkich ludzi, niby dlaczego? tylko dlatego że są dziećmi?:) No ale schodzę z tematu. Tak czy inaczej chciałabym mieć dzieci z osobą, która kocham, byłoby to takie ukoronowanie tej miłości, to jest dla mnie bardzo naturalne. W każdym razie wiem na pewno, że nigdy nie dopuszczę do sytuacji, zeby dzieci przesłoniły mi cały Boży świat. Że zapomnę o swoich zainteresowaniach, o samej sobie a przede wszystkim o partnerze. Będę je kochała to oczywiste, ale nie zamienię się w typową matke polkę. Hm to chyba wszystko. Osobiście ja bałabym się być z mężczyzną który nie chciałby mieć dzieci i mówiłby o tym definitywnie. I to nie dlatego, ze zburzyłoby mi to moje macierzyńskie plany, bo tak jak pisałam dzieci nie są najważniejszym celem, ale dlatego ze miałabym ciągłe wrażenie, że nie jest on człowiekiem poważnym, życie (w tym i mnie samą) traktuje jako wieczną zabawę i imprezę. To tak w głowie by mi siedziało, niekoniecznie tak musiałoby oczywiście być. Tak czy inaczej, jakkolwiek żyjecie bądźcie po prostu szczęśliwe, a to też oznacza że nie dogryzamy innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
ZS - gdzie byles tyle czasu bo juz sluch o Tobie zaginal: Ze mna sie nie kloc bo i tak nie wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie tez, wracając do tematu iwonki zobaczylbym minę faceta, któremu niunia mówi - jak mnie kochasz to nie będziesz miał dzieci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież każdy przy zdrowych
zmysłach facet chce potomka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
natura, której sie nie przeskoczy. Jasne,ze nikt normalny nie bedzie strzelac do tych, co dzieci nie maja, tak jak i nie tepic homoseksualistow np.Ale dorabianie ideologii do nieposiadania dzieci, jesli to głebiej rozwazyc, jest bezsensowne. Abstrachuję od sytuacji, w ktprej ludzi dzici miec nie moga z przycznyn od siebie niezależnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
mozecie się zarzekac, ale wystarczy, ze na świecie pojawi się was potomek,, a zmienicie się o 180 stopni - najprawdopodobniej uznacie przyjście dziecka na świat za najlepsze co was mogło spotkać. kto się zakłada? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery, A na męskim forum nikt cię przypadkiem nie chce? Zrozum że jesteś tu nikim. Każdy z ciebie drze łacha i to już się nigdy nie zmieni. Wyjdź do ludzi i poszukaj dziewczyny, chociaż która by tam chciała takiego gniota jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, musicie byc bardzo ostrozne przy doborze samca na ojca, nie kazdy sie nadaje, trzeba byc bardzo selektywnym. pozdrawiam tych co chca i tych co nie chca ;) dla mnie nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej uznacie przyjście dziecka na świat za najlepsze co was mogło spotkać. najprawdopodobniej tak będzie, ja się nie zarzekam (jeśli do mnie pijesz) piszę tylko, że nie dopuszczę do sytuacji w której mój partner odczułby że był mi potrzebny tylko do jednego celu:O A wiem, że są takie baby oj wiem:O I nie z kafe, z życia realnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę myślicie, ze takie komentarze robią na kimś wrażenie? :-) Macie argumenty? To słucham. Jeśli tylko piana to poczekam na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
ZS - napisz lepiej ze nie masz argumentow. Gdzie byles do tej pory bo Cie bardzo dawno nie bylo. Pisales pod innym nickiem czy udawales , ze Cie tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie:), Ja już Ci pisałam na innym wątku (trochę upadającym) że masz zdrowe podejście do życia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"ja się nie zarzekam (jeśli do mnie pijesz)" raczej do wszystkich, którzy teoretycznie twierdzą, ze dzieci nie lubią i nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta dzięki:) a swoją drogą szkoda, że tamten wątek upada bo jestem bardzo ciekawa co u autorki i jak się czuje tak na codzień. Ale koniec schodzenia z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhk
Naprawdę myślicie, ze takie komentarze robią na kimś wrażenie? Macie argumenty? To słucham. Jeśli tylko piana to poczekam na innych argumentem jest to ze wystarczy posiedziec godzine na forum, wejsc raz na miesiac i w kazdym temacie ty sie udzielasz czyli jestes meska ciota bez znajomych w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnesB.
Ja też szukam takiego faceta. Nie chcę mieć dzieci nigdy, ale ze zdumieniem obserwuję,że Polacy są żałosnymi Dzieciorobami. Naprawdę, każdy frajer tutaj marzy o bachorach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seetoroniiinnaa
na uczelni mam miano typowego chama i sk**wiela wsród kobiet i jestem z tego powodu BAAARDZOOO dumny... trzeba was tępic, poniżac i smiac sie z was... zapytacie: co takiego robie w takim razie? a więc.. przede wszystkim chamsko się odzywam, na każdym kroku pokazuje brak szacunku wobec tych istot, patrzę się na nie agresywnym wzrokiem, mam wyj**ane na wszystko, jak idę to się wożę jakbym nosił pod pachą telewizory, lubię w dresie przyjść i rozpie**olić się na całej ławce przed salą tak, że już żadna szmata nie usiądzie heheh no i oczywiscie kiedy wsiadam w auto pod uczelnią to zawsze od razu puszczam muze na full i szybkę w dół daję.. a kawałki mam takie typowo "anty szmaty" gdzie się ubliża szmatom itp... jestem z siebie dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
ZS - a juz sie zastanawialam , ze to ktos sie podszywa pod Twoj nick ale coraz bardziej jestes soba. Nie odpowiedziales na moje pytanie . Za trudne bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie:), (off top) No ja się bardzo zaangażowałam w tamtą sprawę i nawet czasami się zastanawiam co tam u niej się dzieje. Już na tamtym temacie pojawiły się komentarze, że to wszystko było zmyślone. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o seeteoro
popatrz popatrz jak mało niektórym potrzeba, zeby czuć samozadowolenie i dumę z siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha "powodów" czyli mamy rozumieć, że skoro kogoś faktycznie nie stać na utrzymanie samego siebie to to są jedynie jego fanaberie i choroby psychiczne, że w tej sytuacji nie chce mieć dzieci? Wielu ludzi w tym kraju ma dłuższy czas niestabilną sytuację finansową właśnie, jednak mimo wszystko na dzieci się decydują. Inni mają stabilną od kołyski a się nie decydują z wielu innych powodów, których nie wymieniłeś. Generalnie wszyscy są chorzy psychicznie, miłe podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta takiego
mam 30 lat, moj 3 zwiazek sie rozpada bo pojawil sie temat dziecka i slubu....slub moge nawet wziac, cywilny i bez szopek. Ale dziecka chciec nie chce. Dzisiaj bede pila bo mam juz dosc.Czy sa faceci, ktorzy nie chca miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta takiego
jestes za mlody:) a po drugie moze ci sie zmienic...sadzilam, ze jak 29 letni facet mowi ze nie chce rodzina to prawda a tu za rok zmiana decyzji....jak u 16 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma egoist, ale tobie dzieci mieć nikt nie każe, wręcz przeciwnie. bo zgadzam się że opóźnieni umysłowo nie powinni mieć dzieci, to nieszczęście dla nich i dla tych dzieci. /////////////////// offermo wybierz poprawna wersję: "brud" czy "bród" :) . Najpierw naucz się ortografii, potem będziesz miał prawo zarzucać innym opóźnienia. Jasne imbecylu ? :) Offerma zrobił kolejny błąd ortograficzny - wstyd http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4872258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze są faceci którzy dzieci nie chcą, są tez faceci bezplodni - takich szukajcie i broń boze się nie rozmnazajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
Pomijajac wszystkie za i przeciw to mysle, ze jednak coraz czesciej bedziecie spotykac kobiety, ktore nie beda chcialy miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×