Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

o, widzisz , wlasnie szczery, nie zapamietałam, ze to był twoj argument o kradzieży - bardzo sensowny to nieistotne, ze nie zapamietalas, liczy sie to, ze zrozumialas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
ZS - Ty opowiedz o swoim . Jak ciebie matka wys...no wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co rodzic bachory
o, widzisz , wlasnie szczery, nie zapamietałam, ze to był twoj argument o kradzieży - bardzo sensowny co za debilne argumenty, kto wlasciwie niedecydujac sie na dziecko, mysli w kategoriach: to i tak nie wplynie na liczbe ludnosci jak sie nie decyduje to po prostu nie chce, lub jest bezplodny lub bez srodkow do zycia argument debilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Społeczeństwo katolickie nakładnia do wielodzietności i myślenia w stylu: Bóg dał dziecko to i da na dziecko....- to fakt:) Ale chyba każdy swój rozum ma (przynajmniej mam taką nadzieję)....jakby tak każdy miał robić wszystko co ksiądz każe to marnie byśmy pokończyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co rodzic bachory
a wlasciwie smieszna jest ta rozmowa bo zawsze szczery z tego co wiem to stary prawik ..to tak jakby rozmawiac z zakonnica o wychowaniu dziecka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
jagienka - a KTO ma docenic ten wysilek? Skoro ludzi nie bedzie? bo KAZDY człowiek był kiedys dzieckiem/bachorem? Zalezy ci na opinii exbachorów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnesB.
moje dzieciństwo było rajem beztroski teraz jak widzę że polska jest piekiełkiem dziecioróbstwa nastąpiło wyjście z raju (bo nie chcę bachorów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
dzeci rodziły sie grubo przed powstaniem katolicyzmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w tym się zgadzamy. Ja też nie chcę bachorów!!!! chcę dzieci:) dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczery chce się tylko dowartościować na forach kobiecych, ale mu to nie wychodzi, bo i tak nikt go poważnie nie traktuje... Co do posiadania dzieci to uważam że nikomu nic do tego, po co się interesować czyimś życiem? Ja dzieciatych się nie pytam po co sobie robili te dzieci i czy to już na pewno ostatnie. To niech oni mi nie mówią o wspaniałym macierzyństwie i nie wmawiają, że moje życie będzie przez to bardziej wartościowe. jakby wszyscy trzymali się tych zasad to życie byłoby piękniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
chodzi o to, żeby szanowano kobiety. Jak na razie kobiety są zakładniczkami w tym kraju. Tak samo jest w krajach arabskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co rodzic bachory
jakby wiecej kobiet myslalo glowa a nie kroczem to nie byloby domow dziecka...Mniej szkody zrobie ja dla spoleczenstwa niz jakas 16 latka ktora dala dupy pod dyskoteka i porzuca dziecko u siostr zakonnych nie chce miec dzieci, taka moja decyzja , oby tak dupodajki zaczely myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
Paradoksalnie - spoleczenstwo katolickie i wplyw KK ma swoj udzial w rosnacej niecheci czesci kobiet do posiadania dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do posiadania dzieci to uważam że nikomu nic do tego, po co się interesować czyimś życiem? o fuck :-) powiedziala niunia wyzywajac ludzi na lewo i prawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
agnes, jakby , jakby chinczycy nie naprodukowali bachorów ( a nie jest tam bardziej rajsko, niz w Polsce) to nie mialabys kompa i w co byś teraz stukała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mialabys kompa i w co byś teraz stukała? jak wiadomo, prawdziwy chinczyk oprocz dziecka powinien w zyciu zrobic pralke, lodowke i komputer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
do a po co rodzic bachory - zapominasz ,ze spoleczenstwo to byle bachory, wiec co ci na nim zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
Aneta - wyluzuj. ZS nalezy traktowac z przymrozeniem oka. Nie bierz sobie do serca co on pisze. On po prostu jak wielu innych na tym forum wylewa swoje zale z powodu relacji z mamusia. To sie odbija na jego relacjach z kobietami a raczej braku relacji z kobietami. Stad frustracja. On tak naprawde to jest lagodny i spragniony damskiej bliskosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
byłe ( nie byle) miało być , rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam luzik
nazywa cie niunia bo nigdy dupy nie widzial, czujesz bol prawika? nigdy nie bzykal ale leszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
U mnie społeczeństwo katolickie ma bardzo duży wpływ na niechęć do macierzyństwa. Wtrącanie się innych do osobistego życia,wszyscy mi chcą mówić co jest dla mnie dobre. Państwo polskie myśli że mnie zmusi do posiadania niechcianych bachorów i kąpania się w gównie. Ja mam naturę przekorną i mówię NIE promowaniu dziecioróbstwa i niszczeniu życia kobiet w imię przetrwania genów głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×