Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość Mężczyźni którzy
najgorsza patologia kiedy BIEDA ROBI biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę (i nie będę) miał dzieci TYLKO dlatego że nie chcę przekazywać swoich żałosnych uszkodzonych genów!! Jestem żałosny z wyglądu, niski, niepociągający i jeśli nawet znajdę sobie partnerkę (oczywiście niską, duuużo niższą ode mnie i zakładam że nie będzie miała nawet 160 cm) to ile wzrostu mają mieć moje potencjalne dzieci??? O nie, NIGDY nie pozwolę, aby moja fatalna zepsuta SPERMA stworzyła jakieś podobne gówno do mnie!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na takiego...
Czekam na takiego co nie chce mieć dzieci. Gdzie tacy mieszkają, chętnie się przeprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to oznacza że geny mam uszkodzone, niepełnosprawne!!! W dodatku łysina, małe stopy (tylko 40), nie no same wady. To wystarczy aby być dla kobiet ANTYSEXUALNY, ale jak już trafi się kobieta podobna do mnie (też nieatrakcyjna, niższa sporo niższa ode mnie, krótko ścięta) to NIGDY nie pozwolę aby powstał człowiek podobny do mnie z kompleksami i spędzający młodość samotnie i wyobcowany TYLKO dlatego że wyglądem i wzrostem odstaje!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz inny uzasadniony powód. Ja ogólnie lubię dzieci, ale przez mój wygląd i wzrost nie mogę sobie pozwolić na żadne rozmnażanie. To dla dobra tych dzieci. Bo jak dorosną a będą dorosłe to powiedzą coś takiego: "Tato, dlaczego TY mnie zrobiłeś, mając taki wzrost i żałosny wygląd? :( Teraz ja nie mogę znaleźć nikogo, nikt mnie nie chce a to wszystko dlatego że dałeś mi żałosne geny!!" Wiem, bo sam tak wypominam czasem mojemu ojcu, który może nie jest aż taki fatalny i niski jak ja (ma 174 cm), ale urodą specjalnie też nie grzeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flurryanin
No niestety mam wątpliwości. Najładniejsze kobiety z naszego kraju już powyjeżdżały. Idąc ulicą coraz rzadziej mam okazję obejrzeć się za jakąś dziewczyną. Ubytki w demografii próbują łatać napływy z Rosji, Białorusi i Ukrainy, ale nie czarujmy się. Dziewczyny ze wschodu, które do nas przyjeżdżają to drugi lub trzeci sort - takie których nikt nie chciał u nich. Niestety takie migracje powodują, że niedługo Polska straci swoją światową renomę i pozostaną tylko piękne legendy o urodzie nadwiślańskich niewiast. Polscy mężczyźni niestety coraz częściej popadają w alkoholowy stereotyp. Próbując pogodzić się z faktem niedoboru ładnych dziewczyn pociągają z gwinta przed współżyciem z mało, aby podkolorować rzeczywistość. Niestety jest to droga donikąd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flurryanin
Do kogo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfant Terrible I tak, uwazam ze nawet zabita dechami dziura jest lepsza niz prestiżowe ( w Twoim miemaniu )wakacje nad polskim morzem /////////////////// 21-dniowe wakacje nad polskim morzem są prestiżowe, bo dla zwykłych ludzi -( 99% Polaków) to nieosiągalne marzenie. Natomiast Ty zasugerowałeś że wakacje nad Morzem Śródzeimnym za 899pln-Last Minute, są dla elit finansowych. A ja zestawiajc ceny 899-Grecja 7Dni vs. 3500- Polska 21 dni, wyjaśniłem ci że jest inaczej. Wyjaśniłem zę w roku 2011 wylot do Grecji na 7 dni, jest dla biedoty. Jaki związek ma długośc urolpu z posiadaniem dzieci?No stary .... ///////////////////////////////// Z.A.S.R.A.N.Y. (podkurwiłeś mnie) Taki ma związek że nikt kto ma 2 dzieci nie ośmieli sie podejśc do pracodawcy, i powiedzieć: "Chciałbym wyjechać na 21dni. Potrzebuję urlopu na tak długi czas". W odpowiedzi uzyska: "Jedź, ale muszę na twoje miejsce poszukac kogos nowego -firma musi działac na pełnych obrotach. Dam ci 7 dni, więcej nie mogę." Nie mam rodziny, - moge powiedzieć pracodawcy w każdej chwili,: "muszę wyjechać z Polski, na 30dni." Jeżeli mnie zwolni, to tylko ja poniosę konsekwencje. Ani żona, ani dzieci, ani nasz wspólny kredyt w banku, na mieszkanie i samochód. Zostanę zwolniony ale sobie poradzę. Spasiony polski ojciec nie. Zwolniene z pracy uderzy w jego rodzinę: w rachunki za dom, za przedszkole, i caly szereg wydatków. Taki ma związek długość urlopu, z posiadaniem dzieci - ruszaj szybciej głową. jezeli chcesz ( i stac Cie ) na dzieci to je masz, ///////////////// jasne ale to nie wystarczy. Zauważyłem ze dzieci posiadają ludzie wadliwi, wykluczani. Np: niscy, łysi, i brzydcy z twarzy. Potem ich dzieci dorastaja, i dowiaduja siię z kafeterii ze kobiety za bardzo niemęski uważaja niski wzrost u facetów -I JEST ROZPACZ "jestem niski, nie jestem mężczyzną dla kobiet". A wszystko z chęci posiadania dzieci u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Flurryanin
dziwisz im sie? bo ja wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist_*31,na kafeterii są lud
zie którzy w wieku 28 - 30 lat byli raz w życiu nad polskim morzem, sami to pisali, z powodu braku kasy. Współczuć tylko,nicków żal wymieniać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Flurryanin
pewnie offerma albo NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoist_*31 Ta rozmowa zaczyna mnie juz szczerze bawic :D Po 1. jestem kobietą Po 2. niczego nie sugeruje, ale uwazam ze nie ma sie czym podniecac jesli chodzi o polskie morze i wakacje nad nim, którym Ty uporczywie nadajesz range prestiżu. Nie chce Cie smucic, ale na wakacje w takiej cenie o jakiej piszesz, niewielu BEZDZIETNYCH nie moze sobie pozwolic, co dopiero rodziny:O a urolp, pokretnie to wytłumaczyłes, ale ja wciaz odwoluje sie do tego, ze na dzieci musi byc stac RODZINE, kóra tworzy kobieta i męzczyzna. A opieranie całej stabilnosci finansowej na jednej osobie jest zwyczajnym szaleństwem i głupotą. Wiec ... nawet "spasiony polski ojciec" jak to ładnie okresliłes, moze sobie pozwolic na urlop , o ile wie, ze w razie czego utrzyma rodzinę kobieta. I to jest mozliwe.. a co do genów: to , ze Ty jesteś piękny wcale nie oznacza, ze spłodzisz piękne potomstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta ma botoks
" a co do genów: to , ze Ty jesteś piękny wcale nie oznacza, ze spłodzisz piękne potomstwo " Interesujące doprawdy, napisz coś więcej na ten temat KOBIETO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoist_*31,na kafeterii są lud zie którzy w wieku 28 - 30 lat byli raz w życiu nad polskim morzem, sami to pisali, z powodu braku kasy. /////////////// pewnie byli wtedy na koloniach. Ja jestem każdego roku w Mielnie przez 21 dni. I nikt mi tego nie odbierze. Oczywiście mogę poza Mielnem planować sobie pobyt w Hiszpanii przez 14 dni. Ale Mielno to mój drugi "dom" - znam tam wszystkich: dj;ów, barmanów wlaścicieli restauracji - muszę tam być obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoist, to może któregos roku pojedź do Mielna na jedyne 14 dni, a resztę oddaj rodzicom, którzy - wg Twojej logiki - po spłodzeniu Ciebie przecież nad żadne morze wyjechać już nie mieli za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffuf
resztę oddaj rodzicom, którzy - wg Twojej logiki - po spłodzeniu Ciebie przecież nad żadne morze wyjechać już nie mieli za co " moze rodzice egoist to lekarze ,wtedy maja kase :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfh
lekarze ,prawnicy , biznesmeni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o polskie morze i wakacje nad nim, którym Ty uporczywie nadajesz range prestiżu. Nie chce Cie smucic, ale na wakacje w takiej cenie o jakiej piszesz, niewielu BEZDZIETNYCH nie moze sobie pozwolic, co dopiero rodziny ///////////// nie rozumiem pipo, co chcesz powiedzieć?. Z tego co wiem po znajomych, nikt nie mozę wyjechac w ciągu lipca i spierpnia nawet na 7 dni. Więc 21 dni to marzenie kosmiczne. Jasne że dziś pod wypłatę 1000pln mozna brać kredyt do 100 000pln, i jechac gdzie się chce. Tylko sztuka polega na tym by miec 21dni w Mielnie lub w hiszpańskiej Valencji, bez kredytu. Na czysto, bez obciążeń. Ja wiem że spasieni polscy ojcowe zadłużają się na wakacje - ale ta opcja mnie nie interesuje. A tak na marginesie uważasz że ci ojcowie kaego roku zadłużaja sie na 8.000pln by miec wakacje w dalekich miejscach?. Z tego co wiem spaśluchy biora kredyty "na lato" 2 razy w zyciu i koniec na tym. A ja wolny, spędzam wakacje przez 21 dni w Mielnie, czy międzyzdrojach każdego roku - pipo. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoist_*31 a co do genów: to , ze Ty jesteś piękny wcale nie oznacza, ze spłodzisz piękne potomstwo ////////////////////////////////////////// doprawdy?. Spójrz na potomstwo Cindy: http://www.dlisted.com/node/13918 genetyka- dziedzicznie cech. dziedziczenie cech ... równiez tych , których nie widac a których jestes "nosicielem ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoist_*31 Tak, kochany juz wszyscy wiemy ze Twoje wakacje to Mielno lub Miedzyzdroje, wszyscy Ci tego zazdrościmy i generalnie zal nam dupę sciska z powodu Twojego zajebistego jestestwa :classic_cool: ------------------------ Jesli nie wiesz co chce powiedziec, trudno, prosciej sie nie da :O a Twoi znajomi naprawde nie są wyznacznikiem całej populacji, i skoro oni nie moga wyrwac sie na 7 dni to tylko wspołczuc... I nie wiem jak sie maja do tematu Twoje wynurzenia o "spaśluchach biorących kredyty 2 razy w zyciu na wakacje" .. Ciebie chyba naprawdę nikt nie kochał, stąd ta frustracja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta ma botoks
Enfant Terrible podaj przykłady potomstwa pięknej kobiety i mężczyzny którzy spłodzili brzydkie potomstwo - nie odpowiedziałaś też na moje poprzednie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie chyba naprawdę nikt nie kochał, stąd ta frustracja ///////////// za duzo osób mnie kocha. nie tylko moje dziewczyny, ale ich matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist to co robisz na kafe
:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze rodzice egoist to lekarze ,wtedy maja kase :]" a kogo ci lekarze beda leczyc poza swoimi dziecmi skoro tylko tej grupie zawodowej wg Ciebie wolno się rozmnażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist
Jam najpiękniejszy z najpiękniejszych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×