Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość czmu on pisze w orencz
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdańsk - to miasto nalezy dzis do całego świata. Każdy hotel pobiera opłatę 240pln od osoby. tak, w gdasku dziala jedna siec hoteli, z jednym rodzajem wyposazenia i wszystkie kosztuja tyle samo, a stancje w malborku jak wiadomo dzialaja w ramach mafii pruszkowskiej i placac haracz musza pobierac od gosci dokladnie 100pln, co wiecej to normalne, ze planujac wypad wakacyjny w pierwszej kolejnosci rozgladamy sie za stancja, na przyklad na zamku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochroniarz z Mielna Wrzoccie foty z Senso padniecie jakie paszczaki /////////////////// Napisałem ci wsześniej odpowiedź, na temat fotek z Senso na GK24.Ale temat wykasowano. Zdjęcia które zamieściłeś wcześniej to zdjęcia prywatne - prywatnych ekip koleżeńskich. w Soboty klub gości 4.000 ludzi, jest ścisk że ciężko zrobić krok. Więc garść fotek nie jest w stanie fizycznie oddać urody kilkuset klientek lokalu Moja uwaga: fotograficy z GK24 to zwykli mężczyxni i jak każdy zwykły facet lękają się podejść do pięknych dziewczyn i zaproponować im fotkę. lękają sie bo sami nie sa przystojni więc jakby nie mają biolgicznego prawa do zaczepienia slicznej laski. Boją sie być spławionymi w sposób nieprzyjemny. W rezultacie pokazują na fotach dziewczyny: zwykłe przeciętne i brzydkie. Podczas gdy klub jest zapełniony naprawdę kobietami-cudami, tylko ze żaden reporter nie ma odwagi takich aroganckich boginek zaczepić. Są wyniosłe i nie lubią brzydoty. jedna wyraziła zgodę na zdjęcie: http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GG&Date=20090712&Category=IMPREZA01&ArtNo=325005253&Ref=PH&Params=Itemnr=32 http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GG&Date=20090712&Category=IMPREZA01&ArtNo=325005253&Ref=PH&Params=Itemnr=29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgbdsfbgdfbdfb
IMO13831 Regres jeździł do Milena i opowiadał jak łatwo zaruchać """" zakompleksionego pijanego paszteta pewnie tak. Ale Pannę o wyglądzie supermodelki ?. O takich regres nie wspominał ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super, zdałem obronę pracy
Pierwszy post tego tematu to przykład wyjątkowo debilnej generalizacji. Ja chcę mieć dzieci. Po prostu nie lubię głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgbdsfbgdfbdfb
Xymena: tobie fdgdfgbdsfbgdfbdf pewnie dają za friko jako pięknemu"" dziewczyny na których mi zależy, są osobowościowo z innej "gliny". Te które dają, i wysyłają sygnały o takiej opcji na wieczór, mnie nie interesują. Wbrew pozorom to działa antyseksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upowazzup
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist jest w mielnie ze swoja
sponsorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullszit
Postawisz driny to zaruchasz..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obosz
z voila. gdzie ona ladna? twarz pocoagla jak gumka a bary jak byk ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktrzy nie chca
Kto ma czas i kase ten ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorszu
nie czytam wszystkiego Gdybym nie miała męża i dziecka to pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teyrtuyi
t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mężczyźni którzy nie chcą
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie chcę mężczyznę który nie chce dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość dziewczyn które pisały w tym temacie, wyjechała już z Pl. ;) Tam nikogo to nie obchodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a egoiste 31 dalej siedzi w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna basia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy ktoś z tego topiku zmienił zdanie. ewentualnie wpadł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj piszą dziewczyny z dużych miast i średnich , jakbyś spytał na wsi dziewczynę czy chce mieć dziecko to 99 % by powiedziało że chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę. Panna z dzieckiem to na wsi obciach, kicha i siara. Najpierw trzeba męża znaleźć i tu mamy problem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×