Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość Do Egoist
taki z ciebie casanowa ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz wierzymy
" Egoist Jam najpiękniejszy z najpiękniejszych. " udowodnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Egoist Jam najpiękniejszy z najpiękniejszych. " //////////////// coś w tym jest, ale bez przesady. Najpiękniejszy to jest obecnie syn Cindy -Presly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasz czuły wojtek egoist ma konto na beutypeople.com //////////////////// tak , mam. Przyznjae kilka lasek z Australii i Brazylli chce się ze mną zobaczyc na zywo :). Bilet Warszawa - Rio de Janeiro -3200 pln. Wynajmowac hotel i Lecieć dla przygody ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotę sosa każdy widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie.,
" Nie ma polskiej wersji tego portalu? Nie widac polskiej. " jest , patrz głąbie uważniej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
To facet z Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Ten z linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fe//
przeciętniak ten z linku ale coś ma w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetą90_210
Jam mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz w ogóle lat?
ohhh to egoist jest z Puerto Rico? :D Mmmm to to musi być nieziemskie ciasteczko, muszę go zobaczyć! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Winśor
To juz sie nudne robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lucy Winśor
co się robi nudne? :O Ja chce poznać bliżej egoista bo widać że jest świetnym typem, nie jak większość tutaj łajz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Windsór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfant Terrible No... znam wiele dzieciatych małżenstw/związkow spędzających wakacje nie tylko nad polskim morzem... I tak, uwazam ze nawet zabita dechami dziura jest lepsza niz prestiżowe ( w Twoim miemaniu )wakacje nad polskim morzem ////////////////////////////////////////////// Krzysztof Ziemiec: ""Nie stać mnie na wakacje"" ******************************************************** http://www.fakt.pl/Krzysztof-Ziemiec-Nie-stac-mnie-na-wakacje,artykuly,76515,1.html Okazuje się, że nawet tak popularne osoby jak Krzysztof Ziemiec (43 l.) nie mogą mieć wszystkiego. Choć prezenter ma od miesięcy dobrą pracę, o wojażach zagranicznych z całą rodziną musi na razie zapomnieć. *********Wyjazd dla żony i trójki dzieciaków to po prostu ogromny wydatek********. Mimo że jego pociechy marzą o ciepłych krajach i podróży samolotem, Krzysztof zafunduje w tym roku rodzinie ********skromne wakacje na działce i nad polskim morzem******** ****** W te wakacje mam bardzo skromne plany. Będzie skromnie, bo po pierwsze mam jakąś taką skromną naturę, a po drugie będę szczery... taki wyjazd dla mojej gromady, czyli dwa plus trzy gdzieś daleko samolotem to jest jednak wydatek dość duży, więc myślę, że nie dałbym rady finansowo. A nawet jakbym dał to nie ma sensu zarzynać się, żeby jechać na dwa tygodnie do Turcji mówi nam Ziemiec. ****** Ukochani Krzysztofa ***********wypoczywają więc na działce*********. Prezenter jak tylko ma wolne, dojeżdża do nich. W *****8zeszłym roku też większość wakacji tam spędziliśmy*******. Wtedy byłem na zwolnieniu. Teraz widzę, jaki to był fajny rok. Mimo że cierpiałem, to jednak rodzinnie był to czas idealny dodaje. Rok temu zagraniczne wakacje ze względu na zdrowie Krzysztofa trzeba było odwołać. Trzy dni po moim nieszczęsnym wypadku mieliśmy jechać nad piękne, ciepłe morze. Już był hotel zarezerwowany i samolot. Niestety nie udało się. Dzieci o tym pamiętają do dziś i pytają, kiedy pojedziemy, przeżywają to cały czas wspomina. Mam nadzieję, że jeszcze w życiu wiele dobrego mi się w życiu wydarzy i pojedziemy razem dodaje. Póki co w sierpni państwo Ziemiec mają w planach polskie morze. Fajnie jest pokazywać dzieciakom nasz piękny kraj. Chcę pokazać im Frombork, grób Kopernika, Malbork i Gdańsk. Chciałbym, żeby były zadowolone. *******Tak, że skromnie, ale patriotycznie będzie... śmieje się.******* Masz coś do dodania Enfant Terrible ? - na temat wspaniałych wakacji w Turcji, które są proste jak splunięcie dla rodzin z dziećmi ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
////////////////// Fajnie jest pokazywać dzieciakom nasz piękny kraj. Chcę pokazać im Frombork, grób Kopernika, Malbork i Gdańsk. Chciałbym, żeby były zadowolone. *******Tak, że skromnie, ale patriotycznie będzie... śmieje się.******* //////////////////////// Ja od siebie dodam że wakacje w polskich nadmorskich pensjonatach i hotelach to koszt od 150 do 300, aż po 400pln za 24h w 2-ce. Więc Pan Krzysztof nie powinien nastawiac się że nad Polskim Morzem będzie "skromnie ale patriotycznie". Będzie patriotycznie ale astronomicznie drogo :) Chłop od 10 lat będzie pierwszy raz nad polskim morzem, więc kieruje się cenowymi wyobrażeniami z czasów swojego dzieciństwa. :) Ucieknie z Władysławowa po 4 dniach, jak wybuli za 5 osób (600pln za dobę :) ) i jednak zakończy wakacje na tzw. "działce" :) u swoich rodziców. Single znów maja przewagę, a dzieci z rodzicami uświęcającą biedę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Krzysztof Ziemiec wrocił do pracy w TVP w 2009 roku, więc niech nie wmawia światu, że rodzinne wakacje to będzie dla niego problem finansowy. Z całym szacunkiem dla jego osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzruszylam sie.....
wspolczuje Wzruszylam sie- biedny pan Ziemiec, toz to wstyd i zenada, ze mu polskie morze zostalo, a nie daj boze jeszcze działka :-( az mi sie lza w oku kreci, ze to zycie takie dla niego niesprawiedliwe :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni którzy nie chcą
Jeszcze wałkujecie moje prowo. Co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgfdvbdfvbsbdsbssf
Krzysztof zafunduje w tym roku rodzinie ********skromne wakacje na działce i nad polskim morzem******** kłamstwo -powiedział tak by dobrze wypaść. Jego rodzina to 5 osób. 5 x 100pln =500pln za dobę. 500pln x 7 dni - 3500 . Tyle wyniesie go 7 dni nad Bałtykiem. A 7 dni na wakacjach to tak jak kilka sekund teraz - tego się nie poczuje nawet -bezsens. 14 dni to cena 7000pln w Polsce, dla 5-osobowej rodziny Pana Krzysztofa. Więc niech pan Krzysztof się nie łudzi że będzie skromnie, oszczędnie i ocwani problem. Działka mu zostanie u babci - czyli żenada i wstyd :) skromne polskie morze, to miejsce dla mieszkańców Dubaju - Remember.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uittrer
skromne polskie morze, to miejsce dla mieszkańców Dubaju "" może nie ma luksusów Dubajskich, ale Polki-turystki swoja urodą zasługują na bogactwo Emirów. Ale czy Pan Krzysztof ze swoja 3-ką dzieci moze o tym mysleć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weryfikacja poglądu Offermy
Gdyby Krzysztof ZIEMIEC był singlem wówczas mógłby skoczyc sobie w solidne miejsce w Europie, np: na Costa Brava. A że ma zonę, i 3 dzieci, nie pojedzie nigdzie. A ma aż 43 lata. ( To kiedy ma jechać? ( Jego dzieci będą dorosłe np: za 10lat ) w wieku 53-ech? W wieku 53 ma szukać utraconej młodości? ) Więc niech offerma nie wciska nam bzdur, że dzieci nie hamują finansów, i nie ograniczają możliwości swoich rodziców w wielu dziedzinach. Idąc za nurtem rozumowania offermy, jeżeli ktoś ma 3 dzieci i nie stać go na wakacje w Turcji ( W GB to śmiech :) ), to nie jest winą dzieci, ale tego ze taki ojciec i matka sa nieudacznikami. Bo gdyby Ziemiec był zaradny, to by się wyrobił z kasą. Tutaj offerma wstawia za przykład Polaków z 1-szej "100ki Wprost" jako wzór zaradności. Na 38mln Polaków, tylko 100-ka, z 1-szej 100ki Wprostu, to osoby zaradne. Reszta do usunięcia ? - czyli 37 999 900 do sterylizacji, lub uśpienia ?. Jak to jest z tą zaradnością (Krzysztof Ziemiec, TVP Wiadomosci), i teorią ze dzieci nie odbiorą ci niczego w twoim życiu, jeżeli będziesz zaradny?. Offerma niedorozwoju wypowiedz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super, jedź ty już jak najszybciej do tego swojego Mielna //////////////// Xyma drażnią mnie, to i ja odpowiadam im złośliwie. Jak tak ci bardzo zależy to nie pojadę do Mielna, na znak solidarności z Kafeteriuszami.:) Będę spędzał wakacje na trzepaku jak za dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof zafunduje w tym roku rodzinie ********skromne wakacje na działce i nad polskim morzem******** Hotel "Unitral"***** w Mielnie -180pln od osoby. Rodzina Ziemca to: 5osób x 180pln. Zapłacą za dobę - 900pln. 900pln x 14dni - 12 600pln :) ///////////////////////// Ziemiec: Chcę pokazać im Frombork, grób Kopernika, Malbork i Gdańsk. ////////////////// Malbork: - każda stancja w tym mieście to 100pln za dobę. czyli Cała rodzina Pana ziemca zapłaci 500pln za nocleg. :) (byłem tam 4 dni) Gdańsk - to miasto nalezy dzis do całego świata. Każdy hotel pobiera opłatę 240pln od osoby. Pan ziemiec wykosztuje się na dzieciaczki i zonkę 5x240pln= 1200 za dzień. (już teraz trzeba robić rezerwację, bo Europa sie tam cała zwali, jak na Ibizie) Podsumujmy koszt skromnych wakacji, w "nędznej" Polsce, w "nędznych" rejonach Europy, nad "brzydkim" polskim morzem: 1. Mielno Unitral : 12 600. za 14 dni 2. Malbork: 500pln. za dzień 3. Gdańsk: 5x240pln= 1200 za dzień 4. DOJAZD PKP: 1000pln ( 5 osób x 100pln 1kl - 500 w jedną stronę. 1000pln w obie. ) (odradzam w lipcu jazdę samochodem) Skromne wakacje nad nędznym, wstydliwym, "brzydkim" polskim morzem, wyniosą Pana Krzysztofa "nędzne" ****15 300pln****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissusser
*******Tak, że skromnie, ale patriotycznie będzie... śmieje się.******* Krzysztof Ziemiec myślał że zapłaci nad polskim morzem, "polskiemu chłopstwu" 10pln od osoby, z pocałowaniem w rękę :) . Albo 10pln za cała rodzinę dziennie i to z wielka łaską. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×