Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciaobellllllllla

JAK SIE MIESZKA WE WROCLAWIU?????????

Polecane posty

Gość gość
a gdzie dokładnie znajduje się ta inwestycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy ul Wałbrzyskiej - to jest niedaleko Bielan, ale jest normalnie komunikacja miejska i do centrum dojedziesz w ciągu 20 minut :) okolica fajna i naprawdę jest zielono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek222
Nigdy nie słyszałam o tym osiedlu... Ja mam zamiar po nowym roku kupić mieszkanie na Słonecznym Ołtaszynie:) Długo szukałam czegoś godnego uwagi i w końcu znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adis
bo to osiedle dopiero powstaje! ale lokalizacja jest bardzo dobra! i jak skomunikowana z centrum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak Warszawa o niebo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w warszawie j/e/b/i/e jak na wiosce, a zamieszkuja ja same chamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz skoro nigdy nie byles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe życie tam mieszkałam i nigdy więcej moja noga w tym syfiastym k***idole nie postanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollina
ja z psiego pola przeprowadzam się na ołtaszyn bo powiększyliśmy stan rodzinny i to zmotywowalo do poszukiwan nowego lokum na powaznie Na oltaszynie jest nowe osiedle i udalo sie nam wynegocjowac dobra cene do centrum ta sama droga za to nie ma tego szumu ulicy co bardzo teraz przeszkadza a w Warszawie chyba bym przez to nie wytrzymala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKi
Tez słyszałam niedawno o tym osiedłu Ołtaszyn. Widziałam nawet zdjecia tej okolicy. Moim zdaniem to jedno z ciekawszych miejsc w które teraz się można wprowadzić. Ja tam jestem zadowolona że powstaja własnie takie osiedla powinno ich byc więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pincetka
moja siostra z mezem kupila mieszkanie na osiedlu innova; mowila wiele dobrego o dweloperze (fadesa), dlatego pisze; wiem też, ze ten sam deweloper ma jeszcze inne osiedle mieszkaniowe we Wrocku, też ponoc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taszkla
mieszka się bardzo fajnie, teraz przenoszę się na zieloną klecinę - czyli całkiem inna strona miasta ale o wiele lepsza niż psie pole!!:) i już się nie mogę doczekać nowego mieszkania w zielonej okolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no akurat jesli chodzi o komunikacje miejska, to klecina jest duzo lepiej skomunikowana z centrum niz psie pole, no i jednak szybciej sie jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka planuje przeprowadzkę do wrocławia i wraz z narzeczonym rozglądają się za jakimś mieszkaniem do kupienia, wiem że biorą pod uwagę taka inwestycję http://www.geogrupa.pl/nowy-horyzont/o-inwestycji.html bo jest objęta programem MdM i oddana zostanie w przyszłym roku. okolica ponoć ok, choć ja tam się we wrocku jakoś super bardzo nie orientuje, ale w pobliżu jest dużo zieleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniskaw
a w Zielonej Klecinie nie ma? wydawało mi się ze jest:)! w każdym razie jest to fajne osiedle i można mieć tam mieszkanie z ogródkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wijkaa
super się mieszka! ja teraz kupuje swoje mieszkanie, m2 na Zielonej Klecinie i nie moge się doczekać przeprowadzki!! marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirra
mieszkam na Klecinie i mam zamiar tam zostać - liczę na to że się uda w szczególności że wiele nowych inwestycji powstaje. Generalnie jest w czym wybierać a zielona klecina jest godna uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turla
no tak Zielona Klecina jest nową inwestycją która rośnie w oczach! myślę ze to bardzo fajne miejsce będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Moja siostra kupiła genialne mieszkano na nowo oddanym do użytku osiedlu Parkowe Maślice. Ofertę znalazła tu www.parkowemaslice.pl. Wybrała mieszkanie z dużym tarasem, z którego roztacza się widok na park. Jest bardzo zadowolona nie tylko z rozkładu mieszkania ale przede wszystkim z wysokiego standardu jego wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editit
fajnie się mieszka a będzie jeszcze lepiej bo wlasnie kupuję na Zielonej Klecinie mieszkanie i nie mogę sie doczekać...jest to dobre mieszkanie na przyszłość, bo nawet pod wynajem nie będzie problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuję mieszkanie w Słonecznej Faweli, kawałek za Ołtaszynem :). Nie mogę się doczekać, aż odbiorę klucze od mieszkania, choć nie wiem, jak tam dojadę, bo droga błotnista, a komunikacji brak, ale to nie problem. Ważne, że osiedle ogrodzone i prestiżowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też studiuję Tata obiecał mi że jak się dostanę na aplikację to kupi mi mieszkanie, więc gdzieś za rok już się pewnie będę urządzać. Chciałabym na Wałbrzyskiej w tych nowych bloczkach Zielona Klecina co się teraz budują. fajny skandynawski klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita k
To fajnego masz tatę. Też bym chętnie kupił na Zielonej Klecinie mieszkanie. Lokalizacja spoko, coraz lepiej skomunikowana z centrum miasta, ale jednocześnie cisza i zieleń, do tego niskie budownictwo. Pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzyk
Moim zdaniem Wrocław to bardzo fajne miejsce do mieszkania. Bardzo szybko się rozwija, odbywa się w nim bardzo dużo różnego rodzaju imprez, powstają nowe inwestycje (o których warto czytać http://wroclaw.infodeweloper.pl/ bo rzeczywiście rynek nieruchomości bardzo dobrze się prezentuje w tym mieście). Jest blisko do innych miast, nie jest to tak drogie miasto w porównaniu do innych. Ma bardzo dużo plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirsza
bardzo fajnie, teraz ide na swoje. przenoszę się z jednego krańca miasta na drugie...ale Klecina jest lepiej skomunikowana :) no i też kupuję na zielonej klecinie mieszkanie. bardzo przyzwoita inwestycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie fajnie :) wszystko jest tansze niz np w warszawie ( wiem bo mialam przyjemnosc mieszkac) - taksówki na przykład sa x2 droższe niż we Wro - www.ztp.pl porównajcie sobie jakie są ceny. bardziej opłaca się mieszać we Wro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidkaaaaaaa
Ja tez na Klecinę :D tez moje pierwsze własne gniazdko - zależało mi właśnie na fajnej lokalizacji i ładnym osiedlu, dobrze skomunikowanym. Ale trzeba tam się śpieszyć bo już mało mieszkań zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie z czystym sumieniem mogę polecić Ci – parkowemaslice.pl . Co prawda mieszkam tam od niedawna ale już zdążyłam zakochać się w tej okolicy – jest naprawdę ślicznie. Osiedle nowoczesne, w sam raz dla rodziny. Wyboru nie żałuję ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Moim zdaniem najlepiej kupić mieszkanie tutaj – http://parkowemaslice.pl . Jestem osobą, dla której bezpieczeństwo i wygoda to sprawa pierwszorzędna. Osiedle jest bardzo nowoczesne i zadbane, co dla mnie jest również ogromną zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×