Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciaobellllllllla

JAK SIE MIESZKA WE WROCLAWIU?????????

Polecane posty

Gość up...
Wroclaw to najfajniejsze polskie miasto,bo otwarte i tez ludzie ok.Nie psuj opinii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się mieszka we Wrocławiu ? Miasto piękne same + .z pewnością moge je polecić . Miasto rozwija się cały czas . Jeżeli chciałbyś kupić mieszkanie we Wrocławiu to zajrzyj tu www.Mieszkaniawroc.pl Mieszkaniawroc jest bazą ogłoszeń z nieruchomościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina987
Ja nie mieszkam, ale się tam przeprowadzam w połowie przyszłego roku. Moi rodzice kupili mi tam mieszkanie na ul Dmowskiego w City Island. Będę studiować we Wrocławiu. Mam nadzieję, że atmosfera jest sprzyjająca nauce i studiowaniu. Nie jestem osobą szukająca specjalnych atrakcji, ale spokojną dziewczyną. Mam nadzieję, że mimo strachu, który mnie ogarnia ze względu na przeprowadzkę do dużego miasta nie zawiodę się sąsiedztwem i atmosferą na uczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Jawora to rzut beretem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galantka
Moj brat we Wroclawiu mieszka od lat i sobie chwali. Gdyby ktos szukal mieszkania na kilka dni to moze zerknac na te strone: http://apartamentglamour.pl/. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawiam, czy waw, czy wrocek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orantath
ej a ja mam pytanie! wlasnie tez czegos szukam na Wrocław, ale wiecie takiego brand new ;) nie wiecie moze jakie inwestycje oprócz tej (sama znalazłem ;P ) jeszcze sa w fazie projektu i wizualizacji? chce jednak zamieszkac w jak najnowszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orantath
łups zapomnialam link wkleic - chodzi o iwstycje WPB na Obornickiej 99. jak tu sie dodaje zdjecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczny Ołtaszyn
Jeśli ktoś z Państwa wciąż zastanawia się nad zakupem mieszkania we Wrocławiu, zapraszamy na dzień otwarty na Słonecznym Ołtaszynie! Już w najbliższą sobotę - 2 sierpnia - będzie można na żywo zapoznać się z osiedlem i samymi mieszkaniami oraz porozmawiać osobiście z zarządcą. Szczegółowe informacje: http://oltaszyn.com/pl/Aktualnosci/Zapraszamy-na-dni-otwarte2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo75
My niestety nie załapaliśmy się na dni otwarte osiedla Ołtaszyn...:/ Ale dowiedziałam się, że można umówić się telefonicznie z deweloperem na oglądanie mieszkań i chyba tak zrobię. Mąż z powodu pracy musi się przenieść do Wrocławia dlatego sprzedajemy mieszkanie w Poznaniu i szukamy czegoś na miejscu, a Ołtaszyn wydaje nam się najbardziej przyjazny dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem z Poznania, ale mysle o wyprowadzce do Wrocławia. Czy we Wrocławu łatwiej znaleźć pracę?W Poznaniu skonczyłam sudia i jak narazie pracowałam tylko przez Agencje w czasie studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we Wrocławiu raczej teraz nie ma problemów z pracą.. jeśli chodzi o mieszkanie to jak ktoś szuka w MdM to na Jagodnie w Czterech Porach Roku powstają nowe budynki więc będzie w czym wybierać a archicomowe mieszkania zazwyczaj mają naprawdę fajne rozkłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
My chcemy zamieszkać na Ołtaszynie. Okolica jest idealna dla rodzin z małymi dziećmi:) A jak powstanie tam Słoneczny Park to już w ogóle będzie super;) Dowiedziałam się o tej inicjatywie z http://oltaszyn.com/sloneczny-park/ i już oddałam swój głos:) gdybyście byli zainteresowani to głosować można tutaj https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/glosowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe miasto, tętni życiem i radością - niestety - drogie. ale chyba jak każde duże miasto. Miło je wspominam choć było to dość dawno temu - lata 2002-2009. Wynajmowałem mieszkanie,pracowałem i świetnie się po pracy bawiłem - multum imprez,pubów,młodych studentek:) Po kryzysie jest gorzej gdy idzie o pracę i płacę ale miasto nadal jest to samo - piękne i niepowtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:36 praca w tak dużym mieście zawsze jest tylko pytanie jaka i za ile? A wg mnie dominują ceny horrendalne a płaca prowincjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość234567
Co prawda nie mieszkam w samym centrum Wrocławia tylko w Leśnicy, ale jest tak świetnie, ze chyba wybuchne z radości. Udało mi sie kupic mieszkanie u http://www.miodowa.wroclaw.pl/ w dodatku w atrakcyjnej cenie, z garażem i to jeszcze przed zimą, wiec nie bede musiał spac pod mostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgas
Ja już niedługo zamieszkam na stałe we Wrocławiu - od zawsze lubiłam to miasto - duże, ale spokojne. Miejscowke mam dobra, bo blisko do centrum, ale gwaru nie ma (Krzyki). Kupilam mieszkanie na osiedlu Innova http://www.osiedle-innova.com Jestem zadowolona. Czy są tu na forum może jacyś moi przyszli sąsiedzi? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja obecnie mieszkam w Poznaniu ale planuję przeprowadzkę do Wrocławia;) Dostałam tam pracę i chcąc nie chcąc muszę się przeprowadzić. Początkowo chciałam coś wynajmować ale stwierdziłam, że zakup mieszkania będzie rozsądniejszy. Dzisiaj zaczęłam przeglądać oferty mieszkań na 20. http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-wroclaw/ i wpadły mi w oko dwa nowe osiedla. Będę musiała przejechać się je obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztudzia
często leżałam pod jednym Wrocławianinem. miły , taktowny i delikatny. potrafił ze dwadzieścia razy w ciągu nocy w tę i s powrotem ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja3
Ja Wrocław UWIELBIAM :) Właśnie kupuję tu pierwsze własne mieszkanie na Zielonej Klecinie. Najbardziej cieszę się na własny ogródek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaNa91
Własny ogródek to również moje marzenie;) Ja chcę kupić mieszkanie na obrzeżach Wrocławia, które znalazłam na http://dom.money.pl/inwestycje/mieszkania/wroclaw/ Interesuje nas parter by móc ogrodzić kawałek ziemi i zrobić tam mały ogródek. Moja znajoma tak ma i wygląda to obłędnie dzieci mają się gdzie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też właśnie zainteresowała Zielona Klecina :)podobają mi się mieszkania narożne, mają rozkład łatwy do zagospodarowania no i są ładnie doświetlone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są naprawdę fajne :) to jest na Wałbrzyskiej, więc blisko do centrum a zarazem niedaleko terenów zielonych, ja najbardziej lubię właśnie takie położenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Wałbrzyskiej to to osiedle, gdzie na parterze ludzie mają ogródki? moje marzenie <3 mieszkać w mieście a mimo to mieć własny ogródek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziucha
Moim zdaniem teraz warte uwagi jest osiedle Słoneczny Ołaszyn . Prezentuje sie bardzo fajnie. Lokalizacja jest świetna. Dobre miejsce do tego by zamieszkać tam z rodzinką i dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska30
O co ci chodzi? To już nikt nie ma prawa mieszkać na Słonecznym Ołtaszynie? Ja przeglądałam niedawno zdjęcia tego osiedla i uważam, ze warto tam zamieszkać z rodziną. Osiedle jest nowoczesne, blisko centrum i panuje tam spokój. Sama chciałabym tam mieszkać, niestety nie mam szans na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka852
Moim zdaniem Słoneczny Ołtaszyn to świetne miejsce dla rodziny :) My z mężem po nowym roku bierzemy kredyt na mieszkanie i poważnie zastanawiamy się właśnie nad Ołtaszynem. Naszym priorytetem jest dobra lokalizacja i przede wszystkim spokojna okolica. Wydaje mi się, że Ołtaszyn ma to wszystko. Nie mamy jeszcze dzieci ale bierzemy je pod uwagę szukając mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się bardzo podoba ta inwestycja Zielona Klecina, mieszkania mają naprawdę dobre rozkłady, widać, że ktoś z głową to projektował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×