Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolkag

Niebieska delikatnie gazowana od Żywiec Zdrój

Polecane posty

Gość karolkag

Witajcie:) Ostatnio biorę udział w nowej kampanii Streetcom, która dotyczy testowania różnych produktów. Ostatnio dostałam do wypróbowania nową wodę od Żywiec Zdrój - niebieską delikatnie gazowaną. Jestem ciekawa czy spotkałyście się już z tą wodą i jakie są wasze odczucia względem smaku i wyglądu. Nie ukrywam, że wasze opinie przydadzą mi się w składniu recenzji dotyczących tej wody dlatego serdecznie zachęcam was do brania udziału w tej rozmowie:) Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkag
nie takiej opinii szukałam, no ale skoro pomaga Ci takie jeżdzenie po innych osobach to śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez dostalas
wode dla znajomych to ich zdanie powinnas zraportowac, a nie sama wychlalas wode i szukasz opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywiec zdrój to najgorszy
syf jaki może być :o Na jedno mi wyjdzie picie kranówy i przynajmniej za darmo. Gdybyś wiedziała jak te wody sa produkowane to bys ich nie pila. Maz pracuje w zywiec zdroju i ani razu jednej wody nie przyniosl bo jedynie moglabym tym kwiatki podlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkag
Wodę znajomym rozdałam... ale potrzebuje też innych opinii ludzi z zewnątrz. Nie chodzi mi o namawianie ludzi do zakupu tej wody ani o to żebyście pisały jaka to ona nie jest cudowna i tego typu rzeczy. Chodzi mi o to, że jeżeli np. miałyście już styczność z tą nową wodą to co możecie o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ochroniarza znowu
ja tez nie przepadam za ta woda ... poza tym ma taka dziwna nieporeczna butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywiecczyzna zdroj
jak sie produkuje te wode? ja pije tylko zywiec i teraz mnie troche zaintrygowalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkag
Prawda jest taka, że dużo osób krytykuje, a mało potrafi podac konkretny powód. Żywiec jest bardzo popularną wodą, którą pije wiele osób i jakoś wszystkie żyją. Poza tym gdyby były naprawde duże wątpliwości co do jakości albo czystości tej wody to nie byłaby ona dopuszczona do sprzedaży... I tak na marginesie to wiele artykułów spożywczych dostępnych w sklepach lub restauracjach może wzbudac odrazę, a i tak je kupujemy i spożywamy. Więc jeśli ktoś coś zarzuca to chciałabym aby poparł to jakimś konkretem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×