Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co lubicie jeść?

Co lubicie jeść? :) Ale tak najbardziej...!

Polecane posty

Gość takaona*
placki ziemniaczane ze śmietaną lub kefirem ..........długo, długo nic dalej pierogi ruskie, naleśniki z dżemem, mizerie , gyros w każdej postaci, kiełbase z grilla lub ogniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grattkaa
Ale mi apetytu narobiliście ;) Lubię prawie wszystko co zostało wymienione, wszelkiego rodzaju kolorowe sałatki, surówki. Uwielbiam wedlowskie Ptasie mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
A...uwielbiam jeszcze kalafior i fasolkę szparagową w bułce tartej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
Babka ziemniaczana.Kto lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Omg uwielbiam babke ziemniaczana! Ze smietana albo jogurtem naturalnym mmm..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodoco
Łatwiej byłoby mi wymienić to, czego nie lubię :P Bo jest tego niewiele ;) Ale tak najbardziej lubię: lasagne, spaghetti (bolońskie, carbonara, aglio &oglio), ryż z kurczakiem i warzywami, zupę jarzynową, żarcie z Maca (niestety), wątróbkę z jabłkami i ziemniakami, placki ziemniaczane. Mogłabym jeść na przemian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka:)
heh..co to ta babka ziemniaczana albo plesniawiec czy jakos tak...:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
ja w sumie tez lubie prawie wszystko, oprocz wiekszosci potraw macznych i na slodko, no i jakos placki ziemniaczane nigdy mnie nie rozlubowaly w sobie ;) z macznych sprw to jedynie idealnie swiezutki naturalny chlebus z chrupiaca skorka, ale tez staram sie nie codziennie, choc to moja wielka slabosc ;) dobre danie makaronowe nie zawadzie, ale musi byc i makaron smaczny i to co na nim z dobrej jakosci skladnikow. lubie (niestety) wedliny, nawet te zwykle i gorsze chetnie zjadam :( ale takie extra suszone wloskie, czy polska kielbase mysliwska, to moglabym tonami, czego na szczescie nie robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
uwielbiam cos wedzonego ze swiezym ogorkiem, np. salami, albo losos, no i sprawy z krainy sushi mnie bardzo pociagaja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
Babkę ziemniaczaną robisz tak jak placki ziemniaczane tzn.z takich składników,dodajesz mięsko(niekoniecznie) i zapiekasz.Z pleśniakiem,sprawa jest bardziej skomplikowana.To takie kruche ciasto.Sama osobiście,nie potrafie go zrobić,czego bardzo żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
Pleśniak to kruche ciasto.Babke ziemniaczaną przyrząda się podobnie jak placki ziemniaczane,dodaje się mięso(niekoniecznie) i zapieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
Kafeteria mi szwankuje.Myslałam,że nie wysłała poprzedniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskaja
a ja wszelakiego typu rogaliki nadziewane, najlepiej różane. albo 7daysy mogłabym jeść w tysiącach sztuk! Tylko portfel maleje, a tyłek rośnie - z drugiej strony jak to mówią, pójdzie w cycki - teraz w szczególności się o to modlę, bo w Polo jest spora obniżka na 7days i zajadam się nimi nieprzerwalnie od dwóch dni :D przynajmniej portfel nie zmaleje ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek Mięsożerny
Ja najbardziej lubię,wszystko co jest związane z mięsem:kotlety,karkówki,pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frekfrefrekfreferfrfer
-chińszczyzna /makaron chiński z warzywami i krewetkami, warunek tylko taki że muszą być duże te krewety, nienawidzę tego szmelcu po 0,5 mikrona średnicy:-P prawie nie widać i smakuje jak g.fuj -lub chińszczyzna, kurczak w panierce na gorącym półmisku -i chińszczyzna -kaczka po chińsku czy pekińsku w panierce, co sie tyczy kaczki to tylko w berlinie, w pl jeszcze nigdy nie dostałam kaczki!!! zawsze wciskają mięso z nóżki od kurczaka bo jest ciemne, koszmar gołąbki kocham, takie odsmażane na złoto na oleju i zupę tajską z krewetkami placek po węgiersku mojej siostry dobry rosół-uwielbiam miłoscią niegasnącą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frekfrefrekfreferfrfer
- i kanapka śniadaniowa: własny chleb pełnoziarnisty 2 cieniutkie kromeczki z masłem, między chleb mix sałat+dużo kiełków rzodkiewki+ogórek świeży+łosoś wędzony do tego jak jest mocna herbata z cytryną ze skórką i łyżeczka cukru to jest boski poranek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analizkaa
Lubię słodycze, ciasto czekoladowe Brownie to moje ulubione ciasto. A właśnie się dowiedziałam, że jutro jest otwarcie fabryki Wedla, wstęp wolny z więcej info tutaj : http://www.kulturalna.warszawa.pl/wydarzenia,1,86992,Noc_Muzeoacute%3Bw_w_Fabryce_Wedla.html?full=1&locale=pl_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
kocham slodycze! poza tym makarony, kocham makaron.... swieze pieczywo, chipsy, chinszczyzne, zarcie z Maca i KFC ;) parówki...nalesniki w Manekinie (taka nalesnikarnia). Poza tym jestem mega mięsożercą. jajka tez wielbię.same niezdrowe produkty, na szczescie mam dosc silna wolę i pilnuję się, by nie jesc tego za często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
blablable bla-zazdroszczę silnej woli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko uwielbiam jeść oprócz
czerniny. Jedzenie jest taką rozkoszą...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igienka
Uwielbiam wedlowskie Ptasie Mleczko i te w białej i ciemnej czekoladzie, kr***e ciastka Amerykanki, sałatki owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsiee
poza czereśniami w każdej ilości uwielbiam chrupiącego schabowego . Po prostu. Z puree ziemniaczanym. I sałatka z pomidorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemmka
Nie widziałam jeszcze ptasiego mleczka w białej czekoladzie, pewnie jest smakowite :) Jutro kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodycze(szczególnie kinder maxi king,nutellę,milke crispello,lody magnum i wszelkiego rodzaju ciacha i torty), poza tym kocham pizzę,steki z frytkami,makarony z sosami, dziczyznę,pierogi,czipsy i hamburgery. Ogólnie kocham jeśc,jest bardzo mało rzeczy,które mi nie smakują. Najlepsze jest wg mnie to co najbardziej tuczące, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszkaa
Ptasie mleczko Wedla równie pyszne jest i w białej i w ciemnej czekoladzie, dobre są też ich nowe ciastka z kawałkami czekolady, bodajże nazywają się amerykanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshineregge
ja lubię dużo rzeczy ale w zasadzie mam dwie słabości, jedną z nich jest pizza a drugą makaron, nie wyobrażam sobie, że mogłabym przestać je jeść. Dlatego często zaglądam do Dominium, bo tam mogę zjeść i smaczną pizzę z ciekawymi dodatkami i pyszny makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak najbardziej to chyba makaron i mięso. Ostatnio miałam przyjemność zjeść tagliatelle z krewetkami, szpinakiem i pomidorkami koktajlowymi w restauracji Augusta i przyznam, że bardzo mi smakowało. Chyba to jest moje ulubione danie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam smake
kopytka , kluski ,pierogi ruskie, ziemniaki ze smaluzkiem i prazona cebulka, ser zolty, ciasto 3 bit, ciasto rafaello, ciasto brzdac:D ogolnie wszystkie ciasta smietanowe:D schabowego, piers z kurczaka, salatke jazynowa,fasolke szpatagowa, brokul z sosem czosnkowym ryby rozniaste:D nalesniki z serem, plackie ziemniaczane, devoile z serem i pieczarkami, ZRAZY:D kapusniak, pite domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam smake
salatke gyros, babeczki ze smietana owocami i galaretka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sushi i figi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×